Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Zielony-metalic B5 Lift 2000 (Szwedzik)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Jestem tu "Świeży" ale przedstawię wam moją A4-kę, którą zakupiłem w zeszłym miesiącu.

Rocznik: 2000

Silnik: 1.9 AHH 90 KM

Przebieg: Na liczniku 240k

Wyposażenie:

2x Airbag + Kurtynki głowy i boczne w fotelach

2x El. szyby

Alarm

Tempomat

Wskaźnik temperatury zewnętrznej

Elektryczne i podgrzewane lusterka

Climatronic

Alufelgi 16" 7J, Oryginalne Audi

Centralny zamek

ABS

Wspomaganie kierownicy

Regulacja Wysokości fotela kierowcy

Regulacja kierownicy w 2 płaszczyznach

Jasno-brązowa Tapicerka

2x Podłokietnik

Chromowane ramki szyb.

Wzmacniacz i Skrzynia basowa JBL

...

Parę zdjęć:

DSC08207.jpg

DSC08204.jpg

DSC08209.jpg

DSC08217.jpg

DSC08215.jpg

DSC08214.jpg

DSC08213.jpg

CAM00166.jpg

Zdjęcia 26.06.2013

CAM00285.jpg

CAM00286.jpg

CAM00287.jpg

CAM00290.jpg

Opublikowano

Daj więcej fotek środka :decayed: a generalnie to ładny kolorek, furka dobrze się prezentuje. Powodzonka w modach i bezawaryjności :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jak tylko przestanie padać deszcz to zabieram się za zdjęcia wnętrza :D

Opublikowano

zazdroszcze Ci pompy :)

Opublikowano
  • Autor

Posiadasz 110 KM motor ? :)

Opublikowano

Ładny Avacior :wink:

jakieś plany ? :kox:

Opublikowano
Posiadasz 110 KM motor ? :)

tak ja mam 110 a czemu pytasz?

Opublikowano
  • Autor
Posiadasz 110 KM motor ? :)

tak ja mam 110 a czemu pytasz?

Pewnie temu zazdrościsz :) Jak będzie chodzić to się okażę.

A jak z planami to trudno powiedzieć, nie mam pomysłu :)

Opublikowano

W AHH jest takie samo turbo jak w AFN,również zmienna geometria :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

O, to tego nie wiedziałem :D

Jakie mody tanim kosztem mógłbym przeprowadzić na swoim samochodzie?

Opublikowano

zazdroszcze pompy wtryskowej :wink:

Opublikowano
  • Autor

ha

Opublikowano

Wtryski 216,do tego program:naughty:

Albo taniej to wtryski od AFN i będzie sporo lepiej :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jaką moc osiągnął bym po wymianie wtrysków w wersji 90KM ?

---------- Post dopisany 26-06-2013 at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2013 at 23:29 ----------

Dodano nowe zdjęcia.

Opublikowano
O, to tego nie wiedziałem :D

Jakie mody tanim kosztem mógłbym przeprowadzić na swoim samochodzie?

wrzuc hidy,oswietlnie led zrob w srodku,ramki chromowe w licznik, moze jakis gwint w dobrych pieniadzach ci sie trafi :wink:

Opublikowano
  • Autor

Czy taki zestaw HID włożę do reflektorów poliftowych i są one zgodne z przepisami ruchu ?

Opublikowano
Czy taki zestaw HID włożę do reflektorów poliftowych i są one zgodne z przepisami ruchu ?

zapodaj sobie spryski i będzie git nikt sie nie przyczepi przynajmniej u mnie w mieście się nie czepiają

Opublikowano
Czy taki zestaw HID włożę do reflektorów poliftowych i są one zgodne z przepisami ruchu ?

wlozysz na spokojnie a co do przepisow zalezy jak lezy masz szczescie to jezdzisz i nikt sie nie przyczepi nawet pan na przegladzie masz pecha to ci dowod zabiora :whistling:

Opublikowano

Autko ładnie się prezentuje, super kolorek, a co do lampek z przodu ja bym nic nie ruszał bo po co? jak masz oryginał valeo to zostaw jak jest, inwestycja w xenon (i tak i nie) pytanie czy jest Ci to naprawde potrzebne, a same spryski to kosztowna sprawa i to i tak nie uchroni Cię przed kasacją d. rej przez Panów z WRD. Lepiej zbieraj kase na kółko :wink:

Opublikowano

ale kto powiedział ze trzeba do hidow rezac od razu spryski :whistling: ja smigam juz rok na hidach nie mam smaopoziomu ani spryskow i nawet na przegladzie nikt sie nie czepial :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.