Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vito A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vito A4

  1. Tak zgadza się Ja u siebie mam zimowe 205/55/16 felgę chyba 7" a ET nie znam. Ogólnie chyba to najlepszy wariant cena/komfort
  2. Na trasie Polska-Chorwacja 5,4 w 4 osoby i pełny bagażnik a z powrotem 5,6 Ogólnie na całym zbiorniku paliwa do Chorwacji się doleciało. Na co dzień trasa to ok 5,5 do 6 Teraz przy mrozach/krótkie odcinki/ miasto to poniżej 6,0 nie schodzi do 7.0 A przy dużym bucie i energicznej jeździe ponad 7 wychodzi Dane wg. FISa
  3. Tak jak piszą wyżej.. warto wytrzeć auto do sucha bo jest znacznie mniej zacieków lub śladów po wyschniętej wodzie. Mam jeszcze w garażu citroena czarnego i jak musze umyć to szlag trafia za to srebrną b7 z przyjemnością sie myje i sie tak nie brudzi
  4. Dokładnie jak wyżej. Napisz w dziale ogłoszeń "kupie"
  5. Jak koledzy wyżej piszą.. Na co dzień można spojrzeć jak wyglądają opony jak normalnie widać, że napompowane to jest ok. A raz na kwartał czy przed poważniejszą trasą można sie upewnić miernikiem
  6. vito A4 odpowiedział(a) na Darwek24 temat w 1.9TDI
    Również 1.9 BRB ( dpf obecny) i jak narazie bez problemów. 6 miesięcy temu wymieniony olej filtry itd i narazie wszystko ok, dolewek oleju nie było.
  7. Potwierdzam.. wyjadę z garażu, zamkne go wsiadam do auta po ok 20 sekundach i spalanie chwilowe nawet 40,0 ale wystarczy ruszyc wrzucić drugi bieg i już jest ok
  8. Witam. Posiadam B7 wyposażożone w 2 x el.szyby i problem jest taki. Prawa szyba działa ok natomiast lewa(kierowcy) podnosi sie automatycznie ale opuszczać z automatu sie nie chce. Programowałem tak jak pisze w książce serwisowej, sprawdziłem bezpiecznik i nic. Co poradzicie? Drugi problem: Grają mi tylko głośniki w przednich drzwiach. natomiast w tylnych nie i nie wiem czy w ogóle tam są. Dziś demontowałem boczek w bagażniku(sedan) i wzmacniacza nie ma. Czy to znaczy, że w tylnych drzwiach też nie ma głośników lub gdy nie ma wzmacniacza to one nie chodzą? W ustawieniach radia tez nie ma opcji Fader, da sie tylko ustawić strony lewa-prawa. Kto co wie na ten temat? :dontknow Uprzedzam pytanie o radio... mam takie : Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://obrazki.elektroda.pl/6798766300_1332195197.jpg ---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ---------- Dodam, że auto mam od 2 miesięcy i od kupna tak jest z tą szybą. Nie przestała mi z dnia na dzień, akumulator nie był odłączany.
  9. Witam wszystkich klubowiczów! Mateusz, woj. małopolskie powiat Olkuski, początkujący posiadacz A4 B7 2007r. [1.9 TDI] w sedanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.