-
[A4 B5 AFN] Auto zgasło i nie chciało odpalić
Właśnie dostałem telefon od mechanika, i masz rację, rozrząd tylko nie wiem czy pasek strzelił czy przeskoczył. Kompletny rozrząd był robiony 20tys. km temu. Jutro będę wiedział więcej to dam znać
-
[A4 B5 AFN] Auto zgasło i nie chciało odpalić
Rocznik 2000. Auto właśnie pojechało do mechnika, zobaczymy
-
[A4 B5 AFN] Auto zgasło i nie chciało odpalić
Witam, żeby nie zakładać nowego tematu to dopiszę się tutaj, mam podobny problem. Dziś odpaliłem auto bez problemów i po przejechaniu około 1 kilometra silnik nagle stracił moc, i po kilku sekundach zgasł i już nie udało się go odpalić. Po holowaniu podpiąłem kompa i programem Polski Vag 4.9 sprawdziłem i żadnych błędów w silniku. Nie udało się za to połączyć z elektryką silnika i pompą diesla. Dodam, że podczas przekręcania zapłonu nie słychać buczenia pompy paliwa. Podpiąłem też wężyk ze świeżą ropą bezpośrednio do pompy wtryskowej, i również nic, kręci i nie odpala. Ktoś może miał podobny przypadek i może coś doradzić? Silnik to 1.9tdi 110km AVG.
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
Nareszcie te skóry pokazałeś dawaj więcej fot wnętrza! I tak co przed pracą Cię gdzieś na parkingu złapię
-
[B5 AVG] Skromny avancik :)
@Matek - Ta historia wcale nie jest śmieszna @A-rek - Będę pamiętał, jak coś to się odezwę. A tak z nowości to autko prawdopodobnie dziś wraca od mechanika, dopiero druga pompa wspomagania okazała się sprawna i wspomaganie ruszyło.
-
[B5 AVG] Skromny avancik :)
@Matek - Nic nie wiem o Durexach, chyba mi je podrzuciliście Z rowerem to jest długa historia.. A felg nie kupiłem bo poszły niestety, wcześniej był kupiec umówiony. Ale w piątek przyjeżdża kumpel z Katowic oglądać te moje 15, i mam nadzieję że je kupi. Wtedy coś kasy wpadnie no i poszukiwania nowych ruszą pełną parą. @A-rek - Znasz znasz, bo to Twoje byłe wozidło Nie mieliśmy okazji się poznać i pogadać niestety, tylko telefonicznie.. Ale mogę zapewnić, że o autko dbam i obiecuję go nie zwieśniaczyć
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
284 tysiące na liczniku, potwierdzone Mam nadzieję, że jeszcze drugie tyle zrobię
-
[B5 AVG] Skromny avancik :)
Witam! W końcu, po 9 miesiącach od zakupu postanowiłem się pochwalić swoją A4 Autko z tego co wiem znane na forum Silniczek 1.9 TDI AVG, z udokumentowanym przebiegiem (aktualnie 284kkm). Wyposażenie: przednie szyby w prądzie, lusterka elektrycznie sterowane climatronic podgrzewane i pompowane przednie fotele tempomat domykanie szyb z kluczyka Ja dotychczas wymieniłem: kompletny rozrząd osłony na przegubach odmę wszystkie płyny i filtry tarcze i klocki z tyłu łożyska z tyłu pompka spryskiwaczy 1 przewód hamulcow 1 wahacz Z gadżetów doszedł emulator zmieniarki Yatour, polecam wszystkim którzy chcą zachować ori wygląd deski rozdzielczej i słuchać muzyki z pendriva Zrobiona również geometria kół Jak dotychczas auto sprawuje się świetnie, ani razu nie zawiodło i bardzo je polubiłem, dlatego mam zamiar o nie dbać i jeszcze długo nim pojeździć. Plany na przyszłość: sprzedaż alufelg widocznych na zdjęciach i kupno czegoś w rozmiarze 17 lub 18 (gdyby ktoś miał jakieś ciekawe felgi na sprzedaż, proszę o kontakt) delikatne obniżenie zawieszenia (zastanawiam się nad zestawem sprężyn Eibacha, warto?) zrobienie programu może dołożę pełny FIS Aktualnie auto jest u mechanika i ma wymienianą pompę wspomagania i regenerowaną turbinę Nie mam jakiś super zdjęć niestety, ale postaram się to nadrobić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, nazywam się Kamil i jestem z Rybnika. Po długim czasie czytania forum postanowiłem w końcu się ujawnić Jeżdżę Audi A4 b5