Treść opublikowana przez SLOVIAN
-
Folia zdziera podgrzewanie?!
No własnie byłem w warsztacie i powiedzieli mi ,ze na 99% sciezki zejda,tylko,ze jakos nie wierze,zeby zaraz tak zeszły jak sie to zrobi powoli Mysle moze by sprobowac podgrzewac to wypalarka i probowac, ku...wa sie wmontowalem z ta folia
-
Folia zdziera podgrzewanie?!
No własnie,moze by tak samemu powpli to zrobic i zerwac ,pomeczyc sie kilka godzin. Z drugiej strony to ryzyka bo jak sie odklei czesc a zaczna sciezko schodzic to juz sie tego nie przyklei ponownie. Swoja droga ''Ono" daj relacje po zabiegu.
-
Folia zdziera podgrzewanie?!
Mam problem. Chcialem zmienic folie na szybach,byłem nawet dzis w zakładzie3 ustalic co i jak ale gosc powiedział ze jak zerwie stara folie to sciezki tez zejda (na 99%) Tak wiec nie wiem co robic,ta folia hu...nia a nowej nie zaloze bez podgrzewania. Ma ktos na to rade? Oczywiscie nie zamierzam zmieniac szyby cxałej...
-
Gdzie w Radomiu,Kozienicach,Puławach przyciemnie szyby?
Ku...wa,dopiero przeczytałem wiadomosc ,tak ,ze ze spota h..nia. Ale,nie znasz moze nr do niego albo jak sie nazywa? Bo tak ciezko jezdzic po Osiowej i szukac goscia.A swoja droga obecne szyby robiłem u Piekarskiego w Brzeznicy i wyszła taka hu...nia ,ze szok. [ Dodano: 07-01-2007, 21:38 ] Jeszcze jedno,widze ,ze bywasz tez w Sztokholmie ,Kan du svensk? jeg kan norsk.
-
Felgi 18' zamiast 16' ??!
a czy te 18 zakłada sie na seryjna zawieche czy trzeba obniżać? , bo już sie gubię tutaj
-
Gdzie w Radomiu,Kozienicach,Puławach przyciemnie szyby?
Pytanie jak w temacie. Mam oklejone tylna szybe i 2 tylnie boczne czarna folia troche lustrzana ale wolałbym raczej mat. Ten zabieg kosztował mnie 400 zl... No ale coz,szukam warsztatu ktory to zrobi w rozsadnej cenie,mniej niz 600zl.
-
Użytkownicy pokażcie sie..
A oto ja,znany jako Wojtek ,hehe
-
[B5 ADR] Zgasł licznik kilometrów
Zaraz sprawdze to.a swoja droga jakis uboga ta moja fura,bo kilka otworow bylo zaslepionych :/
-
[B5 ADR] Zgasł licznik kilometrów
Witam. Mam problem,dzisiaj probowalem wyjac zarowke od poduchy bo sie ciagle swiecila(chyba tasma,bo wlozylem S-ke) i wkurzalo juz to,wiec zrobilem to.De facto, ta zarowke wlozylem w miejsce kontrolki pasow,tak dla bajeru zeby zobaczyc co bedzie. Po wszystkim,czyli polaczeniu wtyczek etc. wskaznik poduchy sie nie swieci, no ale przy okazji licznik km. tez! Bylbym wdzieczny za pomoc w rozwiazaniu tego problemu P.S. Wlozylem zarowke w miejsce kontrolki pasow,ktora wczesniej byla zaslepiona,ale wskaznik pasow swieci sie przy przekrecaniu kluczyka a pozniej juz nie mimo ze pasy sa nie zapiete. GOD JULA ALLE!
-
Jak podłączyć radio Alpine do systemu Bose?
trzeba podlaczyc wyjscie na subwuffer z jedna z kostek,przejsciowek raczej nie ma [ Dodano: 15-11-2006, 23:37 ] tak zrobilem ja :???:
-
Skrzypi przy skrecaniu?!
Kiedy skrecam kierownica przy wolnej jezdzie slysze skrzypienie. Taki sam dzwiek jest gdy jade po dolach,jakby amortyzator,bo kiedy buje auto slychac tan sam dzwiek? CZy to drazek kierowniczy? Narazie nic nie zrobie nim wroce do Polski ale chcialbym wiedziec co to moze byc.
-
Opinie o Dunlopach SP SPORT 200E & 2000E
ja jezdze na dumlop sport maxx. Sa niezle ,dobrze sie trzymaja drogi lecz szybko sie zuzywaja i czasami dostaja lekkiego poslizgu.
-
Odtwarzacz z MP3 jaki?
Ja polecam ALPINE ,wali dobrze i swieci na czerwona model RR9845, taki mialem ale za***ali za morzem. No teraz mam nowszy model RR9846 swieci na taki blado pomaranczowy jak podgrzewanie szyby. Pasuje tez super .Cena ok 500 - 600 pln.
-
problem - włożenie kiery od Sline do 20V z 1996 roku
Odpinałem aku prna czas zamiany bi sie swieci. Bylem na vagu ale mechan mi powiedzial ze to tasma.
-
sprezyny sportowe
No chyba,że dokupię amorki bilstein'a miałem takie gwintowane.
-
problem - włożenie kiery od Sline do 20V z 1996 roku
No ja niedawno montowałem taką kiere do swojej z 96' . nie było problemu z wieloklinem. moze kupiles kiere od s6 a nie od s4? Musisz kupic przejsciowke . widzialem kiedys na allegro takie cudo.Tylko ze u mnie czly czas swieci sie lampka poduchy po wymianie
-
sprezyny sportowe
Witam . Mam pytanie,posiadam fabryczne zawieszenie(wymieniłem amorki niedawno a w zimię wachacze) i auto stoi bardzo wysoko i do tego przód jakoś wyzej niż tył. Chciałbym troche go obnizyc, mam w garazu sprezyny Bilstein'a na których auto stało dużo niżej tyle ze amorki były padniete , wiec wymieniłem. Wydaje mi się ze auto wyglada jak terenowa ogolnie hu.....o. i do tego nie czuje komfortu jazdy , wk....a mnie juz to! tyle szmalu wlozyłem w zawieche ze szkoda gadac a tu h...j! Wie ktosmoze czy da rade zalozyc te sprezyny do obecnych amorów???
-
Wymiana szyby po wizycie u przypadkowego mechanika
Jest dobry mechanior ale 100 km od Warszawy. Umówić się ,zrobi , jak coś nie będzie ci się podobać to naprawi, przeprosi a na koniec ci jeszcze furę umyje.
-
Brak radia w A4 ?
Jak chcesz dobre radio,które zgra ci się z resztą kolorystyki to kup sobie ALPINę 9845RR.Do tego super gra.
-
Montaż kiery
Dzięki,jeszcze raz idę spróbować :???: [ Dodano: 2006-04-06, 17:56 ] No niestety, airbag'u nie da się odkręcić gwiazdką.Użyłem torks'a ale mi pękł! jak próbowałem odkręcić i niewiem co robić
-
Montaż kiery
Wczoraj kupiłem nową kierownicę i nie mogę zdjąć starej. Poduszka nie chce się odkręcić i nie wiem czy klucze typu torks są właściwe. Robił może to ktoś wcześniej? Z góry dziękuję.
-
ZACISKI HAMULCÓW - MALOWAC CZY NIE ?
Tez malowałem naczerwono, tylko przód i wygląda na moich 16 - kach naprawdę spoko.