Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak radia w A4 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Maja A4 nie ma radia, czy do A4 musze kupic oryginalne radio czy moge podłączyc jakies inne nie przecinając i rozrywając kabli w tej kostce. Chodzi mi o takie radio do A4 żeby tylko kostke wcisnąć i pojechał. pomocy jakie radio najlepiej by odbierało ( oczywiscie CD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz instalacje pod fabryczne radio czy pod zwykłe?? Otwór w desce jest szeroki czy po bokach są zaślepki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie było radyjka w aucie , miałem tylko głośniki Nokii, nie wiem jak u ciebie ale u mnie jest złącze ISO czyli standard, większości producentów radi samochodowych zaopatrza radyjka w specjalne przejściówki które pasują do kostek ISO, jak masz podobnie jak je czyli dwie kostki po 8 pinów, jedna brązowa (zasilanie) druga czarna (głośniki), brązowa ma mniej wykorzystanych połączeń, u siebie mam Alpina i od razu jak kupiłem to miał od razu przejściówke, tylko podłączyłem i od razu grało, jak by co to pisz.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie było radyjka w aucie , miałem tylko głośniki Nokii, nie wiem jak u ciebie ale u mnie jest złącze ISO czyli standard, większości producentów radi samochodowych zaopatrza radyjka w specjalne przejściówki które pasują do kostek ISO, jak masz podobnie jak je czyli dwie kostki po 8 pinów, jedna brązowa (zasilanie) druga czarna (głośniki), brązowa ma mniej wykorzystanych połączeń, u siebie mam Alpina i od razu jak kupiłem to miał od razu przejściówke, tylko podłączyłem i od razu grało, jak by co to pisz.pozdrawiam

mam własnie 2 kostki brązową i czarną po 8 pinów na jednej. czyli to są standardowe kostki? jak kupie radio obojęnie czy orginalne audi czy inne to tylko bede potrzebował tej przejscówki. zresztą tu masz fotke jak to u mnie wygląda

http://img124.imageshack.us/my.php?image=p22801103or.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno fabryczne jak i zwykłe podepniesz pod te kostki i zagra :mrgreen: Tylko jak chcesz zwykłe radio wsadzić to musisz dokupić zaślepki po bokach bo widze , że siedziało tam fabryczne szerokie radio.

PS

Posprzątał byś troche w tym aucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS

Posprzątał byś troche w tym aucie :wink:

hehe autko jest po wypadku i stoi u mechanika, widać ze stało tez długo w niemczech bo tarcze hamulcowe przyrdzewiały miejscami. jak tylko je odbiore to zabieram sie do wielkiego sprzątania i mycia tapicerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie do wielkiego sprzątania i mycia tapicerki

ja miałem tą okazje że za pare groszy wieniłem całą tapiceke w aucie na nową, siedzenia, boczki. u mnie było dużo poprzypalane i autem jeździła matka z dziećmi, totalny syf, ale teraz w środku jak nowe :) a co do radia to mała pomyłka odemnie wyszła, czarna kostka zasilanie a brązowa głośniki, ale nie wiesz czy masz normalne głośniki czy jakiś sysytem nagłaśniający??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde radio czy to fabryczne czy nie da radę podpiąć pod te kostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiesz czy masz normalne głośniki czy jakiś sysytem nagłaśniający??

mi sie wydaje ze to są najzwyklejsze oryginalne fabryczne glosniki jakie wkladają do A4. A mozna poczyms poznac czy to jest system naglasniający? wiem tylko to ze są po 1 glosniku i po 1 gwizdku w przednich drzwiach i 2 głosniki w tylnej pułce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiesz czy masz normalne głośniki czy jakiś sysytem nagłaśniający??

mi sie wydaje ze to są najzwyklejsze oryginalne fabryczne glosniki jakie wkladają do A4. A mozna poczyms poznac czy to jest system naglasniający? wiem tylko to ze są po 1 glosniku i po 1 gwizdku w przednich drzwiach i 2 głosniki w tylnej pułce

Bez rozbieraia drzwi nie stwierdzisz co tam siedzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiesz czy masz normalne głośniki czy jakiś sysytem nagłaśniający??

mi sie wydaje ze to są najzwyklejsze oryginalne fabryczne glosniki jakie wkladają do A4. A mozna poczyms poznac czy to jest system naglasniający? wiem tylko to ze są po 1 glosniku i po 1 gwizdku w przednich drzwiach i 2 głosniki w tylnej pułce

Bez rozbieraia drzwi nie stwierdzisz co tam siedzi :wink:

dokładnie, ale myśle że to norma, czyli najzyklejsze głośniki Nokii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie to jeszcze pytanko, co byscie proponowali czy seryjne radio AUDI czy jakies zwykłe nie seryjne ale porządnej firmy, chodzi mi oto zeby przyjemnie odbierało bo w golfie III tez niby były głosniki orginalne a dzwięk taki pusty jakis wydobywały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku miałem orginalne głośniki Nokia na radiu z Merca czyli Becker, byłem zdziwiony ze tak fajnie to grało, u kumpla słyszałem Chorusa (czyli orginał Audi) i też to fajnie gra, teraz mam Alpina i jestem całkiem usatysfakcjonowany :mrgreen: acz kolwiek choruje na Clariona. wiec wybór należy do Ciebie, a co do Golfa, zauważysz dużą różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie to jeszcze pytanko, co byscie proponowali czy seryjne radio AUDI czy jakies zwykłe nie seryjne ale porządnej firmy, chodzi mi oto zeby przyjemnie odbierało bo w golfie III tez niby były głosniki orginalne a dzwięk taki pusty jakis wydobywały

Ja sobie zakupilem Concerta1 6 glosnikow + Bass i jestem zadowolony. Jesli nie planujesz iwestowac w zabudowe glosnikow to kup sobie cos oryginalnego. Wizualnie to ladnie wyglada i grac tez dobrze gra. Ostatnio widzialem Concerta 1 za 180 zlotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są podswietlane zegary w A4 ? na czerwono ? bo chcem zeby kolor wyswietlacza radia był taki sam jak kolor podswietlania zegarów i klimy. Z tego co raz udało mi sie zerknąć to na czerwono chyba. dokładnie nie pamiętam bo auto stoi u mechanika i tylko raz je odpalali :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są podswietlane zegary w A4 ? na czerwono ? bo chcem zeby kolor wyswietlacza radia był taki sam jak kolor podswietlania zegarów i klimy. Z tego co raz udało mi sie zerknąć to na czerwono chyba. dokładnie nie pamiętam bo auto stoi u mechanika i tylko raz je odpalali :roll:

Na czerwono :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pbogusz13

ja mam Blaupunkta Bristol 35 i wyglada super.Czerwone przyciski, i bialy wyswietlacz.czerwony kolor podswietlenia przyciskow jak na zamowienie do Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do delty jaka zmieniara podejdzie??jakiej firmy tylko??czy moze obojetne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...