Treść opublikowana przez Carire
-
[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
jak się gazik sprawuje i ile wychodzi spalanie tak plus minus ?
-
[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
poprosimy więcej fotek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jedzie ktoś z Was na SCP?
-
1.8 T Q 190 km?
wiadome ale zawsze coś się moze znaleźć, tylko trzeba mieć trochę szczęścia
-
1.8 T Q 190 km?
najlepiej to shell v-power'a racinga
-
1.8 T Q 190 km?
wiadome jest ale jest podobno ciekawa czerwona i właśnie 190 i zobaczymy jak z nią będzie ale znając gościa znajomego to raczej jakiś trup to nie będzie czas pokaże bo w pon będą go sprawdzać w DE.
-
1.8 T Q 190 km?
ja też właśnie musze mieć z Q zdecydowanie a z gazem żadnych problemów jak coś? hamowałeś serie może?
-
1.8 T Q 190 km?
musze obczaić zdjęcie silnika jak ma wyglądać dokładnie tak pokrywa żeby nie zapomnieć
-
1.8 T Q 190 km?
z tego co wiem to ma być T na czerwono na klapie? a 163 km mają 5 biegów tak?
-
1.8 T Q 190 km?
jak ktoś ma, miał to niech się wypowie czyli do modyfikacji lepsza ? ona była najlepiej wyposażona czy były tzw. golasy ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KYRIE ELEISON! ile jeszcze razy zadasz to samo pytanie? :facepalm: ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ---------- co za gosc kolego rozumiem Cie co masz na mysli ale zrozum kupującego
-
1.8 T Q 190 km?
a spalanie pewnie na podobnym poziomie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. znacie tego gościa co sprzedaje moze?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
AUDI A4 1.8 TURBO 163PS BIXENON NAVI S-LINE 18' (3485163747) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a co o niej myslicie? uzytkownik znany na forum ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PIEKNE AUDI A4TDI 170PS 8v QUATTRO S-LINE XENON (3481891304) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to są jego aukcje jak coś ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eeee nie chyba ale VIN zachwile bede miał to juz coś a auto jest do ogarniecia a moze nawet dzisiaj dostane a w pon gostek jedzie sam ją sprawdzic i oceni co i jak. Dużo audi sprzedaje na alllegro i leonow TS w dieslu, nicka ma Pabloooo może znasz ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiem juz jak beda foty to pokaże i ocenicie czy warto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli wydajniejszy cooler, wtryski, tylko wydech i można coś mocy podnieść zgadza sie? a jak ma się to do spalania? jakie jest Twoje zdanie o tym silniku? jak dostane foty to pokaże i sie zapytam czy warto, pomożecie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie pomożecie w wyborze bo już mam cos niecoś ale nie wiem jak z tą mocą 190 km w seriii w A4B6 1.8 T w Q? co o nim sądzicie? Jakie sa wady i zalety w stosunku do 163 km? jest taka w pełnym pakiecie zew i wew s-line z DE z końca 03 roku i nie wiem... Bedzie VIN do ogarnięcia wieczorkiem za flache
-
1.8 T Q 190 km?
Witam, zastanawiam się nad taką jednostką i mam pytanie czym się ona różni od standardowej 163 km i czy warto ją kupować? Są jakieś wady jej w stosunku do 163km czy nie ma a moc większa czy coś może więcej? dzięki wielkie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Audi A4 24890.00 PLN. - otoMoto.pl co myślicie o tej "nowej aukcji "? warto czy znowu masakra...? ogarnie moze ktoś VIN za $ ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a cos jeszcze w niej zobaczyles ? bo jutro jade i nie wiem na co sie przygladnac... a ta? Audi A4 23900.00 PLN. słomniki koło krakowa - otoMoto.pl Audi A4 24900.00 PLN. skaryszew k/radomia - otoMoto.pl 35.000 troche duzo... zobaczymy...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiecie kto umie rozkodowac numer VIN ? Jakie są koszty? bede potrzebował fachowca
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Audi A4 35500.00 PLN. Kalwaria Zebrzydowska - otoMoto.pl widział ktoś z was nią? nie daleko bo kalwaria... podjechac czy czymś śmierdzi ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a why ? to już chyba nigdzie nie kupie bo nie ma ciekawych ....