Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Carire

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Carire

  1. jak się gazik sprawuje i ile wychodzi spalanie tak plus minus ?
  2. poprosimy więcej fotek
  3. jedzie ktoś z Was na SCP?
  4. Carire odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    wiadome ale zawsze coś się moze znaleźć, tylko trzeba mieć trochę szczęścia
  5. Carire odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    najlepiej to shell v-power'a racinga
  6. Carire odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    wiadome jest ale jest podobno ciekawa czerwona i właśnie 190 i zobaczymy jak z nią będzie ale znając gościa znajomego to raczej jakiś trup to nie będzie czas pokaże bo w pon będą go sprawdzać w DE.
  7. Carire odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    ja też właśnie musze mieć z Q zdecydowanie a z gazem żadnych problemów jak coś? hamowałeś serie może?
  8. Carire odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    musze obczaić zdjęcie silnika jak ma wyglądać dokładnie tak pokrywa żeby nie zapomnieć
  9. Carire odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    z tego co wiem to ma być T na czerwono na klapie? a 163 km mają 5 biegów tak?
  10. Carire odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    jak ktoś ma, miał to niech się wypowie czyli do modyfikacji lepsza ? ona była najlepiej wyposażona czy były tzw. golasy ?
  11. KYRIE ELEISON! ile jeszcze razy zadasz to samo pytanie? :facepalm: ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ---------- co za gosc kolego rozumiem Cie co masz na mysli ale zrozum kupującego
  12. Carire odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    a spalanie pewnie na podobnym poziomie?
  13. Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. znacie tego gościa co sprzedaje moze?
  14. AUDI A4 1.8 TURBO 163PS BIXENON NAVI S-LINE 18' (3485163747) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a co o niej myslicie? uzytkownik znany na forum ?
  15. PIEKNE AUDI A4TDI 170PS 8v QUATTRO S-LINE XENON (3481891304) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to są jego aukcje jak coś ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------
  16. eeee nie chyba ale VIN zachwile bede miał to juz coś a auto jest do ogarniecia a moze nawet dzisiaj dostane a w pon gostek jedzie sam ją sprawdzic i oceni co i jak. Dużo audi sprzedaje na alllegro i leonow TS w dieslu, nicka ma Pabloooo może znasz ?
  17. wiem juz jak beda foty to pokaże i ocenicie czy warto
  18. czyli wydajniejszy cooler, wtryski, tylko wydech i można coś mocy podnieść zgadza sie? a jak ma się to do spalania? jakie jest Twoje zdanie o tym silniku? jak dostane foty to pokaże i sie zapytam czy warto, pomożecie ?
  19. Panowie pomożecie w wyborze bo już mam cos niecoś ale nie wiem jak z tą mocą 190 km w seriii w A4B6 1.8 T w Q? co o nim sądzicie? Jakie sa wady i zalety w stosunku do 163 km? jest taka w pełnym pakiecie zew i wew s-line z DE z końca 03 roku i nie wiem... Bedzie VIN do ogarnięcia wieczorkiem za flache
  20. Carire opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, zastanawiam się nad taką jednostką i mam pytanie czym się ona różni od standardowej 163 km i czy warto ją kupować? Są jakieś wady jej w stosunku do 163km czy nie ma a moc większa czy coś może więcej? dzięki wielkie
  21. Audi A4 24890.00 PLN. - otoMoto.pl co myślicie o tej "nowej aukcji "? warto czy znowu masakra...? ogarnie moze ktoś VIN za $ ?
  22. a cos jeszcze w niej zobaczyles ? bo jutro jade i nie wiem na co sie przygladnac... a ta? Audi A4 23900.00 PLN. słomniki koło krakowa - otoMoto.pl Audi A4 24900.00 PLN. skaryszew k/radomia - otoMoto.pl 35.000 troche duzo... zobaczymy...
  23. Wiecie kto umie rozkodowac numer VIN ? Jakie są koszty? bede potrzebował fachowca
  24. Audi A4 35500.00 PLN. Kalwaria Zebrzydowska - otoMoto.pl widział ktoś z was nią? nie daleko bo kalwaria... podjechac czy czymś śmierdzi ?
  25. a why ? to już chyba nigdzie nie kupie bo nie ma ciekawych ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.