Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CZERWONAniunia

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CZERWONAniunia

  1. taaaa:) 23.000 i jest twoja:) dla mnie bezcenna
  2. :kox:koonkret bryczka jedna z moich ulubionych na forum
  3. WITAM :>FOTOSTORY JAK ZMIENIALA SIE MOJA A4 TO ZNACZY CALY CZAS SIE ZMIENIA TERAZ MOJA LOSZKA WYGLADA TAK: A to moje dwie dupki ALE WSZYSTKO ZACZELO SIE TAK no troszke czasu uplynelo ale dzidzia dostala juz nowe kapciuszki zdiatka ponizej......oprocz tego w koncu podlaczylem szkrzynke nasowa jbl i wzmacniacz jbl cyka ladnie nawet na oryginalnym radiu....[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 19:47_________________________________________________ OPONKI 18/40/225 PIRELI P ZERO A tutaj moje dwie kobietki WIZYTA U ROGALA... Mala rzecz a cieszy...znaczek s line No wreszcie sciemka szybek nastapila:) Nowe lampy na tyl LED FILMIK Z LED AUDI A4 1.9 TDI sport 180bhp 400NM LED part2
  4. posiedam audi a4 z 96 tdi roku od roku...mam tylko jeden kluczyk bez zadnego przycisku....posiadam domykanie i otwieranie szyb przednich i szyberdachu z kluczyka...nie slysze zadnego klikniecia po zamknieciu ani otwarciu tylko mruga mi swiatelko pod przyciskiem awaryjnch.....wiem ze napewno jest to gdzies opisane na forum ale szukam juz 3 godziny i nie moge zlalezc 100% odpowiedzi.....prosze o krotkie przyblizenie lub jakis link jaki alarm zamontowac czy moge tylko kupic kluczyk ktos mi mowil ze wystarczy wyslac do audi papiery zaplacic i oni przysylaja kluczyk scyzoryk?? ale czy bedzie dzilal centralny na pilota?? jak najprosciej zrobic to abym mogl sterowac otwieraniem dzwi na pilota bo wkurza mnie ciagle wkladanie i przekrzecanie kluczyka....prosze pomozcie
  5. zapraszam do obejrzenia nowych fotek
  6. 110KM racja....w weekend posataram sie dodac wiecej fotek, do obizenia wystarczy zamontowac sprezyny i bedzie ok?? bo wydaje mi sie potrzeba mi wiecej niz 40mm bo teraz stoi jak maly traktorek:)
  7. no wlasnie gleba musi byc bedzie w przyszlym tygodniu moze.....lampy chyba w przyszlym miesiacu dopiero<najpierw lozysko:)> moj blad silniczek jest 1.9 tdi 115 tak jak mam w dowodzie....a te lampki zespolone jakis link prosze:) bo ja myslalem nad fk podzielonymi bo doszly mnie sluchy ze spojone to lipa.....ale slucham was ---starych wyjadaczy:)[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 01:25 _________________________________________________aha wiecej fotek postaram sie w tym tygodniu pstryknac..... :th:
  8. witam po raz pierwszy oto moj skarbek...sorry za jakosc zdiec obiecuje wstawic w przyszlosci lepsze.....narazie dopiero moja niunia raczkuje ale staram sie jak moge.....kilka zdiec przed wymiana felg i 2 slabszej jakosci na nowych laczkach:) z gory dziekuje za porady i kometarze.....narazie sa to tylko felgi i lampy tylnie ale czekam na wasze propozycje......
  9. Chcialbym powitac sie z uzytkownikami tego forum....i zgory przeprosic za gafy jakie napewno mi sie zdaza...od 10 miesiecy posiadam czewi]one audi a4 tdi 1.9 i narazie jestem w trakcie udoskonalania jej....mam nadzieje ze dzieki wam bede mogl sie dowiedziec wiecej na temat mojego samochodu i podzielic sie moimi spostrzezeniami....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.