Treść opublikowana przez CZERWONAniunia
-
A6 2.7 tdi po wizycie u Rogala
Witam to juz moje trzecie autko zrobione u Witka, wyjechalem jak zawsze zadowolony. Okazalo sie ze ktos w UK juz wczesniej cos grzebal ale oczywiscie witek poprawil i wyszlo calkiem niezle... wykresik I KILKA W ZIMOWEJ SCENERI
-
[INNE] Audi A6 2.7 v6 tdi, mmi 3g,kamera cofania,swiatla led rs6,nowe foto str1
Wcześniej już ktoś próbował moda zrobić ale amatorka.... A wrażenia JEST OGIEŃ :-)
-
[INNE] Audi A6 2.7 v6 tdi, mmi 3g,kamera cofania,swiatla led rs6,nowe foto str1
Ja tam sie cieszę bo nie muszę dużo robić.Pierwsza rzecz jaka zrobię to oczywiście wizyta u rogala z poprzednia a4 zrobił cuda a chyba ten silniczek z tego co sie orientuje rownież nadaje sie.Jakis dobry sofcik najpierw a potem pozyjemy zobaczymy.... Trzeba sie troszkę odbić z kasa a wtedy znając mnie nie wytrzymam i coś sie tam będzie modzić Tymczasem jak jak jest a wy to tylko kusicie kusiciele jedne ---------- Post dopisany 03-12-2012 at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2012 at 21:44 ---------- Witam panowie tylko male uaktualnieie w wakacje zrobiony zostam wirusik u rogala oto wykresik <br /><br />
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja już nie moge sie dOczekac na pes2013 demo2 poprostu wymiata to moja brameczka piłkarzem roku Mr Iniesta PES 2013 king is back...Best Iniesta goal - YouTube
-
[INNE] Audi A6 2.7 v6 tdi, mmi 3g,kamera cofania,swiatla led rs6,nowe foto str1
kilka nowych fotek na stronie 1 [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 22:53_________________________________________________Chyba troszkę wyższy profil oponki muszę poszukać bo 255/35/19 troszkę za niski Ciekawe czy 255/40 albo 45 oczywiście 19" by weszły bo kółek na mniejsze nie zmienię
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
Z przykrością informuje ze moje autko już sprzedane łezka sie w oku kręci na sama myśl.Ale długo po niej nie plakalem.Od 6 lat tylko a4 prowadzę i nigdy mnie nie zawiodły b5 b6 za***iste auta....ale.... Przyznaje sie do zdrady która mozna lekko usprawiedliwić kilkoma zmianami w moim życiu.Mianowicie 3 miesiace temu urodził mi sie cudowny synek.Wszyscy wiemy ze a4 wypasu z bagaznikiem nie ma więc oto jest moja nowa rodzinne combi...a6 Zdjęcia pózniej [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 23:26_________________________________________________Dobra chcialbym sie pochwalic nowym nabytkiem : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240939.msg2886088#msg2886088 [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 21:59_________________________________________________kilka nowych fotek mojej nowej a6 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240939.0
-
[INNE] Audi A6 2.7 v6 tdi, mmi 3g,kamera cofania,swiatla led rs6,nowe foto str1
Moja mnie zabije jak sie dowie ze coś będę zmieniał:-) Ale nie powiem ze jak nadarzy sie jakaś okazja to sie pomyśli
-
[INNE] Audi A6 2.7 v6 tdi, mmi 3g,kamera cofania,swiatla led rs6,nowe foto str1
no właśnie.. to bardzo, bardzo To była wersja demonstracyjna ma prawie wszystko ale w dowodzie jest jako wersja SE Dla mnie to lepiej bo miej za ubezpieczenie płace
-
[INNE] Audi A6 2.7 v6 tdi, mmi 3g,kamera cofania,swiatla led rs6,nowe foto str1
ja nawet dobrze kupilem 9500funtow ale jest naprawde ciezko o taka,szukalem pol roku prawie....
-
[INNE] Audi A6 2.7 v6 tdi, mmi 3g,kamera cofania,swiatla led rs6,nowe foto str1
Z przykrością informuje ze moje autko już sprzedane Z reszta nawet dobre pieniazki dostalem (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=65253.0) łezka sie w oku kręci na sama myśl.Ale długo po niej nie plakalem.Od 6 lat tylko a4 prowadzę i nigdy mnie nie zawiodły b5 b6 za***iste auta....ale.... Przyznaje sie do zdrady która mozna lekko usprawiedliwić kilkoma zmianami w moim życiu.Mianowicie 3 miesiace temu urodził mi sie cudowny synek.Wszyscy wiemy ze a4 wypasu z bagaznikiem nie ma więc oto jest moja nowa rodzinne combi...a6 <a latwo nie bylo o taka jaka chcialem troszke sie naszukalem> Ogolem nie ogarniam jeszcze wyposazenia w a6 swiezak ze mnie w tym temacie ale z tego co wiem to troszke tego jest: -nawigacja MMI 3g -dysk twardy 40giga -dvd -chromowane lusterka -wewnetrzne lusterko sie automatycznie sciemnia ...nie wiem jak to nawac -prywatne rejstracje -kamera cofania -skorzane grzane fotele s-line -6 skrzynia -19 felgi oryginalne audi -zawiecha 1be -czujnik zmierzchu -czujnik deszczu -rs6 bixenony skretne -lampy tylne led -s-line kierownica skorzana plaska z dolu..... Ogolem nie wiem co jeszcze ale jak ktos sie zna niech pisze czego sie tam jeszcze dopatrzyl na zdieciach. Auto mam dopiero od tygodnia i jest ogien jednym slowem...z calym szacunkiem do a4 ta bryczka to troszke inna bajka Lepszej jakosci fotki wstawie w niedziele jak autko porzadnie wypucuje link do calego albumu z wiekszymi zdieciami http://www.fotosik.pl/u/czerwonaniunia/album/1081987
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja polecam nowe PES 2012 naprawde wymiata tylko bramkarzy musza poprawić a bedZie to najlepsza cześć z całej seri poniżej jeden z moich goli Neymar fantastic goal & ganso assist PES 2012
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
mi sie podobaja :gwizdanie: naprawde nikt nie wie jak boosta podlaczyc??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Szukam kogoś w VAGiem w okolicach Londynu potrzebuje zresetowac klime ...mam czas w sobotę albo w niedziele będę bardzo wdzięczny za pomoc. Dajcie znać chłopaki jak ktoś ma chwilke
-
[ALL B6] Nie działaja klapy nawiewu
ja mam to samo ale nie wieje mi tylko na szybe gdzie jest tez ten silniczek to tez go wyczyszcze
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
Narazie muszę się z tym uporać jak ktoś będzie miał jakieś pomysły to proszę o pomoc ...
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
Zegar firmy AUTOGAUGE 52mm....a instrukcja to same obrazki zrobię zdjęcie jak wrócę z pracy
-
[B6 AVF] Wysokie spalanie
Ja mam to samo ale krótko zanim wyjezdzilem wszystko na rezerwie wymienialem filtr na nowy.Możliwe żeby nowy filtr się zapchal od jazdy na oparach???
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
lipa z instrukcja kompletnie nie zrozumiala poza tym w kazdym samochodzie jest inaczej podlaczone.Wiem jak podpiac pod zasilanie tylko nie wiem gdzie sie wpiac z przewodem z cisnieniem??
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Super to wyglada...wlasnie wpadlem w posiadanie takiego samego ale za cholerke nie wiem jak polaczyc go do b6...szukam w necie i na forum ale nie ma konkretnej instrukcji instalacji...prosze o pomoc
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
PANOWIE POMOCY!!! dostalem w prezencie wskaznik doladowania turbo i pomyslalem ze to nawet dobry bajer bedzie...ale nie mam pojecia jak to ustrojstwo podlaczyc szukam juz od kilku godzin ale ciezko z jakimis instrukcjami polaczenia do tdi...moze wy wiecie jak ??? podaje przykladowe zdiecie mam jeszcze taki trojnik ktorego nie ma na zdieciu...z gory dzieki
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
Dywan 36£ eBay [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 11:30_________________________________________________[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 20:55_________________________________________________Kilka fotek po zimowej konserwacji...
-
Muzyka w naszych autkach
Ja ostatnio slucham tylko suntracku z gt5 :gwizdanie: Ferrari 458 Italia - Gran Turismo 5 Trailer - HD
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:>juz w srode :> :> :> :> :> :> :decayed: :decayed: Gran Turismo 5 - Lamborghini Gallardo - Le Mans Time change
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja już gram w demo na początku wydawało mi się ze większej kichy nie mogli wydać ale po kilku godzinach sam miód... Najlepsza gra seri bardzo ciężka do opanowania ale satysfakcja niesamowita oto jedna z lepszych brameczek jakie udało mi się huknac... King is back ...tylko naprawdę dajcie mu szanse Xavi goal pes 2011 Xavi goal pes2011
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
takie male a cieszy ...kilka szczegolikow,pomalowanie zaciskow,dywaniki,znaczek..