Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CZERWONAniunia

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CZERWONAniunia

  1. no i jest tylko teraz nie oge jezdzic bo noge skrecilem:(
  2. Dobra panowie wlasnie niedawno wrócilem z serwisu bo czeka mnie dluga trasa do Polski i musialem troszke uporzadkowac furaka. A wiec panowie z serwisu audi zrobili mi full serwis.Wytlumaczylem im ta cala sprawe z temperatura powiedzialem a zreszta sami wiedzieli ze wymieniali mi termostat 6 miesiecy temu i diagnoza taka <coolant temp. sender unit> czyli dla mnie to jest poprostu czujnik o którym mowa wyzej. W Piatek jade to wymienic bo juz nie stac mnie bylo zeby panowie z Audi sie tym zajeli < za serwis zpromocja dalem 199£[369£ normlnie] ,przynajmiej na MOT czyt.przeglad za darmo sie zalapalem> Jak wymienie czujnik to dam znac czy to rozwiazalo problem. Nie widze innej opcji bo furacz musi byc w 100% sprawny bo moim prezentem na swieta jest wizyta u rogala 22 grudnia
  3. ja mam ten sam problem wymienilem termostat w lato problem jakby minal ale znowu z nastaniem mrozów musze przejechac kilkaNASCIE KILOMETRóW zeby wskazówka doszla do 90/....wymienie jeszcze czujnnik i zobacze co bedzie,bo juz naprawde zaczyna mnie to wkurzac. Dzisiaj z rana po przejechaniu okolo 15 km wskazowka pokazywala ok 60 potem spadlo do okolo 50 i za kilka sekund wskoczylo na 90 ,,,, Dzieje sie tak tylko zima bo latem nie mialem takich problemów....
  4. d michas najpierw kierownice na druga strone przełóż da sie zrobic:) jasiu....ale narazie jeszcze sie przemencze
  5. siemka chlopaki moze za czesto sie na forum nie odzywam ale na zlocik bym wpadl....Bede w polsce okolo 20 grudnia 22 grudnia lece do rogala zarazic moja dzidzie. Tak ze bede w polandi od 20 grudnia do 5 stycznia jak cos sie bedzie dzialo to dajcie znac...pozdro
  6. stare felgi z oponami opchnalem za grosze!! <100£> [br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 20:02_________________________________________________Juz pewne ze dzidzia zostanie zarazona....22 grudnia jestem umowiony na wirusik u rogala i napewno wkleje wykresik.....Ile koników moge sie spodziewac po wyjezdzie od rogallotiego???
  7. panowie pytanko ostatnio mam okazje sciemnic szybki za nieduze pienazki ale nie jestem pewien czy nie ograniczy mi to troszke widocznosci szczegolnie w zime??? Wirusik dopiero bedzie na wiosne....ale teraz po glowie chodzi mi po glowie zmiana radia na rns-e bo orginal pomimo tego ze mam juz podlaczona tube i wzmacniacz szalu nie kreci......nie ma ktos moze na sprzedarz??? a jak nie to moze jakies namiary???
  8. Dzieki. Niestety opony strasznie głośne Trza je szybko skończyc i pomyslec o innych. polecam pirrelki takie jak moje cisza i spokoj
  9. spooko furacz...niezle masz laczki podobne do moich :gwizdanie:
  10. spooko furacz....
  11. a tak wogole to mnie korci wirusik jakis zapodac ale nie zanam zadnych fachowcow w okolicy kwasny
  12. 10 lat :polew: to chyba grasz w pierwsza czesc na comodere 64:P nie na commadore pierwsze pro pod nazwa iss 98 <internacional superstar soccer> bylo juz na psx i tak od ponad 10 lat jestem fanem tej seri
  13. ja napierdzielam w pro evolution soccer juz prawie od 10 lat teraz mecze masterlige pes09 na ps3
  14. dziekuje panowie...fakt kapec fajny ale nie na kazdej furce dobrze bedzie wygladac...no i oczywiscie gusta i sa gusciki....nastepne fotki wrzuce jak pomaluje dokladki...bede staral sie na biezaco cykac fotki....tylko teraz nie wiem czy bawic sie w malowanie dokladek czy moze jakis bodykit s4????/
  15. teraz jasiu czaje sie na jakies ciemne lampeczki diodowe na tyl
  16. wszystko podlaczylem tuba cyka jak trzeba tylko teraz nie graja mi glosniki w tylnych dzwiach!! pewnie musze cos pokombinowac z mini iso ale nie wiem dokladnie co ........???? macie jakies pomysly??
  17. dzieki aju....chyba sie bede zabieral za to w poniedzialek.....jak bede mial jakies pytanka rozumiem ze moge na ciebie liczyc??? aha w serwisie audio chcieli 350£ za robocizne i pewnie ta przejsciowke....chyba ze nie wiem jak to chcieli zrobic ale to zdecydowanie za duzo siana krzykneli.....
  18. u mnie tez to samo......podpinam sie do tematu:P
  19. mozecie wrzucic linki na aukcje allegro ....bo nie jestem pewien jak ta przejsciowka powinnna wygladac!! jakie wyjscia ma to radyjko z tylu wdzieczny bym byl za jakas fote mojego radia od tylu dzieki z gory pozdrawaiam juz znalazlem nie jestem pewien czy to to http://www.allegro.pl/item609146579_gniazdo_mini_iso_2_rca_bose_nokia_vw_audi_do_wzmac.html Czyli podpinam ta przesciowke z tylu radyjka i co dalej....???
  20. ja mam podobny problem....wskazówka temperatury mi skacze rzadko dochodzi do 90 nigdy nie przekracza jak juz zlapie 90 to trzyma jak wbita....ale ciezko jest to 90 zalapac trzeba naprawde duzo jezdzic jakies 30 minut i to nie zawsze tylko jezeli ostro butuje.....przewaznie temperatura skacze sobie od 60 do 85 w ciagu minuty porafi zmnienic polozenie kilka razy.....wymienilem termostat ori oczywiscie i zmienilo sie to ze troszke szybciej lapie 90 stopni ale po kilku dniach ciagle jest to samo stoje w korku opada przyspieszam podnosi sie czasem jak stoje w miejscu moge zauwazyc jak wskazówka sobie wedruje...........w nastepna sobote wymieniam czujnik temperatury mam nadzieje ze to pomoze ba jak nie to juz sam nie wiem ,,,,,,,,,,,,,,,
  21. No ori radio szału nie kręci ale dużo lepiej wygląda myślałem też nad wrzuceniem navi ale nie wiem jak tam z dźwiękiem wygląda macie jakieś foty z nie fabrycznym radiem bo jakos nie mogę sie przekonać ,oryginał jednak lepiej sie komponuje ....a jakie wasze zdanie????
  22. Dzeki masz może jakieś linki do allegro...a jak wygląda wtedy regulacja basu jedynie subwooferem albo w radiu bo w radiu nie ma oddzielnego sterowania tuba.A nie ma jakiejś możliwości na podpiecie wzmacniacza pod kable od seryjnego??A całej tuby pod seryjny glosnik basowy??
  23. Witam..Panowie przeszukalem prawie cale forum ale nie znalazlem konkretnej odpowiedzi<sorki moze cos przeoczylem to podajcie mi link> A wiec posiadam audi b6 avf 2003 oryginalne radyjko z wbudowana zmieniarka i ori subwooferem w bagazniku niestety nie zadowala mnie basik oryginalu a ze posiadam sprzecik z mojej starej audiczki chcialbym go podlaczyc <ostatnim razem robila to dla mnie firma> Nie jestem do konca zielony w tych sprawach i jestem pewien ze z wasza pomoca uda mi sie to podlaczyc samemu.....wiem ze jest kilka mozliwosci prosze o najlepsze rozwiazanie...zalaczam kilka fotek pomocniczych panowie z gory dziekuje za pomoc!!!!
  24. o tym tez myslalem zmieniarke mam wbudowana w radiu,czy mozliwe jest ze mam zawieszenie s line czy wszystkie tak nisko siedza niebardzo wiem jak to sprawdzic,poprzedni wlasciciel <ja jestem2> raczej nic nie kombinowal...to zawieszenie musi byc fabryczne.....moze jak wsadze wieksze flele <18> to nie bede musial obizac bo moja poprzedna a4 b5 na 18 wygladala jak traktor i bez krótszych sprezyn sie nie obylo....dobrze by bylo bo narazie jestem splukany po tym jak ja kupilem ale feleczki az sie prosza zalozyc jak najszybciej:)
  25. no ja dalem za nia 4750£ i to bardzo dobra cena za tego furacza...nie wiem czy warto ja by bylo przerabiac ja narazie zostaje na wyspach to o tym nie mysle....ale kombinuja ludziska z przekladka tylko chyba teraz funcik ponad piatke chodzi to nie warte zachodu....i to nigdy nie bedzie oryginal ...chociaz znam kilku i sa zadowoleni po przeróbce....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.