Treść opublikowana przez CZERWONAniunia
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
klekot daje rade :>
-
Muzyka w naszych autkach
Ja zawsze od kiedy pamietam mam plytke c blocka w samochodzie ...budzi we mnie wspomnienia ...kilka nizej : C-Block - So Strung Out C-block - My life C-Block - Summertime (1997) c-block-keep movin'(1999)
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja polecam ufc 2010 mega gierka narazie napierdzielam w demko jest za darmo na psn...25 maja wychodzi pelna wersja WYPAS
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
ok da sie zrobic!!! :>[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 21:30_________________________________________________ ok da sie zrobic!!! :> MOWISZ MASZ!! [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 23:56_________________________________________________
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
Autko fajne good ladnie sie prezentuje. Mam pytanie jakiej foli sciemniajacej uzyles do szybek i jaki % sciemy? 75% tyl 35% z przodu Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:36kolejny mod wlasnie ukonczony decayed wymiana wycieraczek ze zwyklych na areo :decayed:mala rzecz a cieszy rolleyes[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 19:39_________________________________________________kilka nowych fotek na 1 stronie
-
[ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??
ci powiem ze za***iście wyglada
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
wszystko w swoim czasie
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
kilka nowych fotek na 1 stronie oraz male fotostory tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/stylizacja_i_tuning_optyczny/all_b6_lampy_tylne_ledkrotkie_fotostoryco_sadzisz-t129161.0.html;msg1545299#msg1545299
-
[ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??
Dzieki za opinie nawet te negatywne postaram sie zrobic porzadne fotki to moze nie mowie ze zmienicie zdanie ale bedziecie mieli inny punkt widzenia...te foty byly robione telefonem na szybkiego... Na zywo naprawde dla mnie wygladaja za***iście...Nie probuje nikogo teraz prZekonac tylko mysle ze te zdiecia nie oddaja dobrze wygladu Sam to teraz widze jak patrze na nie jutro pstrykne foty aparatem I wysle tu...pozdro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam panowie zapraszam do ankiety :> pozdro i zycze milego weekendu http://www.a4-klub.pl/smf/stylizacja_i_tuning_optyczny/all_b6_lampy_tylne_ledkrotkie_fotostoryco_sadzisz-t129161.0.html;msg1545299#msg1545299
-
[ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??
Witam wlasnie zmienilem lapki tylne i chcialbym wiedziec jak wam sie podoba?? a moze nie podoba Przed zabiegiem: Po wymianie Pozniej wstawie troszke lepszej jakosci zdiecia i kilka jak troszke sie sciemni to bedziej lepiej widac bo w dzien ciezko powiedziec.Zapraszam do udzialu w ankiecie :gwizdanie: Pozdrawiam wszystkich milego weekendu zycze Wiecej zdiec mojego furacza na: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_all_b6nowe_fotki_na_pierwszej_stroniesciemka_szybekgotowy_na_latop-t65253.0.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jasiu kiknij ino na mojego furacza....przyjade na spocik do was chyba jako jedyny anglik
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
Jak dla mnie lipa, mogły by pasować do ciemnego auta. Jedyne ledy jakie uważam to te co ma Adamoo sa gusta i gusciki zdiecia wkleje jak tylko dojda...z tylu sciema na maxa tzw 'limo' przednie jasniejsze profesjonalnie sciemnione przez firme folia 3M z dozywotnia gwarancja...widocznosc jak dla mnie ciagle bardzo dobra po stronie pasazera i kierowcy z tylu troszke gorzej ale ja tam nie jezdze tylko zadziej trzeba sie nauczyc z lusterka wewnetrzenego kozystac bo w nocy za duzo nie widac :gwizdanie:
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
mega fura ...masakra gratuluje zapalu.......a co dalej???
-
[B6 AVF] Nie można zamknąć bagażnika...pomocy
o ok dzieki ale jak ktos ma jakies pomysly to pisac
-
[B6 AVF] Nie można zamknąć bagażnika...pomocy
...za to ja mam w UK zaraz podam Ci nr na PW do gościa z Londynu jak chcesz no dawaj i jeszcze cennik
-
[B6 AVF] Nie można zamknąć bagażnika...pomocy
jesteś na Wyspie,czy w PL? niestety w angli w polandi mam znajomych z vagiem
-
[B6 AVF] Nie można zamknąć bagażnika...pomocy
w tym problem musze jakos bez vaga sobie poradzic bo nie mam
-
[B6 AVF] Nie można zamknąć bagażnika...pomocy
wlasnie nie moge nic znalezc konkretnego....zamka nie slychac kompletnie nic nie reaguje....[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 21:39_________________________________________________sprawdzalem bezpieczniki,zdialem tapicerke z klapy i sprawdzilem wtyczki wszystko wyglada ok...
-
[B6 AVF] Stukanie....niedługo oszaleje
vagiem sprawdzilem poduszka lewa elektryczna ale sprawdze jeszcze pozostale....bo tylko ta jest z czujnikem.....mam nadzieje ze to jest to[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 17:27_________________________________________________problem razwiazany wymiana poduszki pod skrzyna biegów i ramienia pomoglo :> ciasza w samochodzie w koncu
-
[B6 AVF] Nie można zamknąć bagażnika...pomocy
Dzis rano jak wsiadlem do samochodu uruchomilem silink na fisie wyskoczyla informacja o otwartym bagazniku....wyszedlem z auta i faktycznie otwarty....probowalem zamknac ale nie moge nawet kluczykiem przycisk srodkowy na pilocie nie reaguje.Centralny zamek zamyka i otwiera wszystko dzila jak nalezy ale za cholerki nie moge zamknac klapy nawet kluczykiem nic nie moge zdzilac...co to moze byc...brak zasilania czy moze poprostu sie zacial??? Jak sprawdzic co nie dziala od czego zaczac???
-
[B6 AVF] Stukanie....niedługo oszaleje
dzieki za podpowiedzi....na 80% poduszka pod silnikiem...przy odpalaniu tez czasem zapuka ;([br]Dopisany: 13 Luty 2010, 16:17_________________________________________________trza do audi podjechac zapytac sie ile wymiana....pewnie 2x tyle co w polandi....
-
[B5 ADR] Dziwne puknięcia podczas jazdy..
podlaczam sie pod temat u mnie to samo stukanie....
-
[B6 AVF] Stukanie....niedługo oszaleje
jednak to niekoniecznie musi byc w srodku dzis jezdzilem troszke i dzwiek ten jest slyszany na zewnatrz. Probowalem gwaltownie ruszac z otwartymi dzwiami no to stukanie dochodzic moze od spodu i przenosi sie do srodka,,,,okolice konsoli centralnej,,,,,,Zaznacze ze puka na dziurach i przy gwaltownym puszczeniu sprzegla.....
-
[B7 BPW] Kilkakrotne głuche stuki/uderzenia z tyłu w Quattro już po ruszeniu
ma pytanko czy po jezdzie po nierównosciach tez puka/...??