Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CZERWONAniunia

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CZERWONAniunia

  1. Ja zawsze od kiedy pamietam mam plytke c blocka w samochodzie ...budzi we mnie wspomnienia ...kilka nizej : C-Block - So Strung Out C-block - My life C-Block - Summertime (1997) c-block-keep movin'(1999)
  2. ja polecam ufc 2010 mega gierka narazie napierdzielam w demko jest za darmo na psn...25 maja wychodzi pelna wersja WYPAS
  3. ok da sie zrobic!!! :>[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 21:30_________________________________________________ ok da sie zrobic!!! :> MOWISZ MASZ!! [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 23:56_________________________________________________
  4. Autko fajne good ladnie sie prezentuje. Mam pytanie jakiej foli sciemniajacej uzyles do szybek i jaki % sciemy? 75% tyl 35% z przodu Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:36kolejny mod wlasnie ukonczony decayed wymiana wycieraczek ze zwyklych na areo :decayed:mala rzecz a cieszy rolleyes[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 19:39_________________________________________________kilka nowych fotek na 1 stronie
  5. kilka nowych fotek na 1 stronie oraz male fotostory tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/stylizacja_i_tuning_optyczny/all_b6_lampy_tylne_ledkrotkie_fotostoryco_sadzisz-t129161.0.html;msg1545299#msg1545299
  6. Dzieki za opinie nawet te negatywne postaram sie zrobic porzadne fotki to moze nie mowie ze zmienicie zdanie ale bedziecie mieli inny punkt widzenia...te foty byly robione telefonem na szybkiego... Na zywo naprawde dla mnie wygladaja za***iście...Nie probuje nikogo teraz prZekonac tylko mysle ze te zdiecia nie oddaja dobrze wygladu Sam to teraz widze jak patrze na nie jutro pstrykne foty aparatem I wysle tu...pozdro
  7. Witam panowie zapraszam do ankiety :> pozdro i zycze milego weekendu http://www.a4-klub.pl/smf/stylizacja_i_tuning_optyczny/all_b6_lampy_tylne_ledkrotkie_fotostoryco_sadzisz-t129161.0.html;msg1545299#msg1545299
  8. Witam wlasnie zmienilem lapki tylne i chcialbym wiedziec jak wam sie podoba?? a moze nie podoba Przed zabiegiem: Po wymianie Pozniej wstawie troszke lepszej jakosci zdiecia i kilka jak troszke sie sciemni to bedziej lepiej widac bo w dzien ciezko powiedziec.Zapraszam do udzialu w ankiecie :gwizdanie: Pozdrawiam wszystkich milego weekendu zycze Wiecej zdiec mojego furacza na: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_all_b6nowe_fotki_na_pierwszej_stroniesciemka_szybekgotowy_na_latop-t65253.0.html
  9. jasiu kiknij ino na mojego furacza....przyjade na spocik do was chyba jako jedyny anglik
  10. Jak dla mnie lipa, mogły by pasować do ciemnego auta. Jedyne ledy jakie uważam to te co ma Adamoo sa gusta i gusciki zdiecia wkleje jak tylko dojda...z tylu sciema na maxa tzw 'limo' przednie jasniejsze profesjonalnie sciemnione przez firme folia 3M z dozywotnia gwarancja...widocznosc jak dla mnie ciagle bardzo dobra po stronie pasazera i kierowcy z tylu troszke gorzej ale ja tam nie jezdze tylko zadziej trzeba sie nauczyc z lusterka wewnetrzenego kozystac bo w nocy za duzo nie widac :gwizdanie:
  11. mega fura ...masakra gratuluje zapalu.......a co dalej???
  12. o ok dzieki ale jak ktos ma jakies pomysly to pisac
  13. ...za to ja mam w UK zaraz podam Ci nr na PW do gościa z Londynu jak chcesz no dawaj i jeszcze cennik
  14. jesteś na Wyspie,czy w PL? niestety w angli w polandi mam znajomych z vagiem
  15. w tym problem musze jakos bez vaga sobie poradzic bo nie mam
  16. wlasnie nie moge nic znalezc konkretnego....zamka nie slychac kompletnie nic nie reaguje....[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 21:39_________________________________________________sprawdzalem bezpieczniki,zdialem tapicerke z klapy i sprawdzilem wtyczki wszystko wyglada ok...
  17. vagiem sprawdzilem poduszka lewa elektryczna ale sprawdze jeszcze pozostale....bo tylko ta jest z czujnikem.....mam nadzieje ze to jest to[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 17:27_________________________________________________problem razwiazany wymiana poduszki pod skrzyna biegów i ramienia pomoglo :> ciasza w samochodzie w koncu
  18. Dzis rano jak wsiadlem do samochodu uruchomilem silink na fisie wyskoczyla informacja o otwartym bagazniku....wyszedlem z auta i faktycznie otwarty....probowalem zamknac ale nie moge nawet kluczykiem przycisk srodkowy na pilocie nie reaguje.Centralny zamek zamyka i otwiera wszystko dzila jak nalezy ale za cholerki nie moge zamknac klapy nawet kluczykiem nic nie moge zdzilac...co to moze byc...brak zasilania czy moze poprostu sie zacial??? Jak sprawdzic co nie dziala od czego zaczac???
  19. dzieki za podpowiedzi....na 80% poduszka pod silnikiem...przy odpalaniu tez czasem zapuka ;([br]Dopisany: 13 Luty 2010, 16:17_________________________________________________trza do audi podjechac zapytac sie ile wymiana....pewnie 2x tyle co w polandi....
  20. podlaczam sie pod temat u mnie to samo stukanie....
  21. jednak to niekoniecznie musi byc w srodku dzis jezdzilem troszke i dzwiek ten jest slyszany na zewnatrz. Probowalem gwaltownie ruszac z otwartymi dzwiami no to stukanie dochodzic moze od spodu i przenosi sie do srodka,,,,okolice konsoli centralnej,,,,,,Zaznacze ze puka na dziurach i przy gwaltownym puszczeniu sprzegla.....
  22. ma pytanko czy po jezdzie po nierównosciach tez puka/...??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.