Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CZERWONAniunia

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CZERWONAniunia

  1. witam i jak sobie poradziles z tym bo wyglada ze ja mam to samo....znalazles przyczyne???
  2. Avatar avatar tez mi się podoba... Jak sprawdzić te klapy ja do nich dojść zdemontowac schowek??
  3. nie mam waga:( ale robilem logi jakies 2 miesiace w domu juz wtedy cos zaczynalo pukac i nic nie wykazalo oprocz poduszki elektrycznej pod silnikiem......wiem ze to moze byc przyczyna ale dzwiek dochodzi z okolic deski rozdzielczej z wywietrzników??? moze ktos w okolicach londynu ma chwilke to bym wpadl zrobil logi jeszcze raz ...
  4. no ja tez sie wkurzam...u mnie dzwiek pukanie tez gdzies z porzodu pod kokpitem:) Czasem przy odpalaniu i jak jade po nierównosciach
  5. klapa od klimatyzacji??? mozesz napisac gdzie sie znajduje??? jak to sprawdzic??? poduszka pod skrzyna jak mozna sprawdzic jej zuzycie?? wielkie dzieki z gory za pomoc [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 22:03_________________________________________________pukanie akumulatora o komore odpada...aku siedzi sztywno......pukanie zza radia sprawdzone odpada!! sprawdzam dalej......
  6. Mam ten sam problem....rozwiazales to jakos ,dowiedziales sie skad dochodzi to pukanie?? Mnie to juz do szlu doprowadza!!!
  7. Witam panowie od jakiegos czasu podczas jazdy slysze gluche stukanie w kabine. Czasem puknie cos przy odpalaniu ale najczesciej dzieje sie to podczas jazdy po nierównoscich.Sa to krótkotrwale gluche pukniecia bardzo dziwne to okreslenia <jakby plastik o plastik> Dzwiek ten z poczatku myslalem ze dochodzi z zza radia,bylem prawie pewien ze to plastikowa skrzyneczka od zestawu glosnomówiacego puka o obudowe od tylu radia co by sie zreszta zgadzalo poniewaz owe stuki slychac tylko przy wiekszych drganiach w samochodzie.Ale dzis wyjalem radio wszysto sprawdzilem i to niestety nie to. Dzwiek dochodzi jakby z pod galki skrzyni biegów albo z okolic ciezko sprecyzowac. Mam nadzieje ze ktos mial podobny problem bo za cholerki nie wiem co to i nie moge znalezc jednoznacznej odpowiedzi na forum. Pukanie juz mnie doprowadza do szalu nie jest one czeste mozna z tym zyc ale bardzo drazni. Mozliwe ze cos sie moglo poluzowac w okolicach drazka zmiany biegów??Czasami wydaje mi sie ze poprostu cos tam wpadlo i sie kula obijajac sie co chwile....Zaznaczam ze jest to napewno dochodzacy ze srodka nie z zewnatrz...moglo to by byc cos zwiazane z poduszka skrzyni biegów albo silnika??? POMOCY !!![br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:57_________________________________________________Naprawde nikt nie ma pojecia co to moze byc....czy to pukanie moze powodowac jakies czesci klimatyzacji?? co innego moze halasowac w okolicach deski rozdzielczej??
  8. Po 5.6, po autostradach ? do 120 czy 140 ? po autostradach nie oszczedzalem 150-200km średnio około 180 oczywiście ja można było
  9. trasa z Polski do Angli okolo 1600km na 90 litrach okolo 18 godzin:)
  10. sorry za offtopic ale chcialem sie dowiedziec jak rozwiazales ten problem bo mysle ze mam ten sam problem.Czy pukanie bylo rowniez przy jezdzie na nierownosciach??? Ja spoczatku myslalem ze to stukanie dochodzi zza radia ale sprawdzilem i to nie to......
  11. Zawsze jak bede wracal moge przerzucic:)
  12. Dzieki za mile slowa widac ze mamy kilku <pewnie kilkuset albo kilka tys> zyczliwych ludzi na forum....interesu bym nie zrobil bo zimówek nikt nie kupuje:( bo praktycznie nie ma zim w Angli Ale po tegorocznej moze sie to zmieni to moze jakis biznesik:)
  13. dzieki stary szerokosc i przyczepnosc sie przyda jutro o 14:00 wyruszam.....
  14. lans lans za granicą pracuje i jak na wiosce pokazac sie z oponami od jeppa na stalowych felgach prestiż by upadł :wallbash: jak sąsiad przy wozie ma felgi aluminiowe od poloneza :polew: :polew: [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 20:47_________________________________________________Zaden lans chlopaki....ale na zimówki w angli mnie nie stac zeby wydawac 400 futa na tydzien sniegu w angli i na 2 tyg do polski....poprostu mam nauczke teraz , i chociaz to juz 3 rok w polsce zima samochodem to dopiero pierwszy raz tak zasypalo nigdy wczesniej problemów nie bylo.Nastepnym razem samolotem w zime.Pozatym zimówki bardzo slabo sie spisuja na suchej nawierzchni....i naprawde nie warto kupowac ja dla mnie co 99 % czasu jezdze w angli. Zaden ze mnie bizuter i bardzo przykro ze tak niektorzy zaraz mysla blinkALE OBIECUJE ZE WOLNIUTKO JEZDZE ALBO WOGOLE SIE NIE WYCHYLAM I NIKOGO NIE NARAZAM W SZCZEGÓLNOSCI CWANIACZKÓW KTÓZY MYSLA ZE JAK MAJA ZIMÓWKI TO MOGA WSZYSTKO I MÓWIE WAM ZE JAK JECHALEM PRZEZ TE PIEC PANST <ANGLIA FRANCJA BELGIA HOLANDIA NEMCY I POLSKA WIDZIALEM OKOLO 12 SAMOCHODÓW PO ROWACH PO ROZSTAWIANYCH I JAKIESZ 90% Z NICH BYLO PEWNIAKÓW NA ZIMÓWKACH.... POZDR.
  15. Jakby ktos mial ochote popykac w COD MW2 albo w moja ulubiona kopaninke PES2010 zapraszam na ps3. Moj nick masnejPESchamp dodac do znajomych z dopiskiem a4 forum to bede wiedzial ze skopalem komus dupe z forum pozdro
  16. Ja sie jednak skusilem i kupilem sprobowalem i powiem wam tyle ,ze nie pale zwyklych fajek juz !!! Wcale nie ciagnie woze w samochodzie jedna paczke tylko jakby mi sie bateria wyladowawala w elektrycznym, a to sie niestety dosc czesto zdaza w najmiej oczekiwanych momentach:) W kazdym razie palenie zwyklych fajek ograniczone prwie do minimum....jak narazie okolo 10 dni uzywania elektronicznego fajka i moze z 5 wypalonych normalnych fajek co by bylo niemozliwe bez elektryka normalnie palilem okolo paczki na dzien:( ..
  17. ja w sumie problemów z samym samochodem nie mam Ale problem ze sniegiem. Aktualnie jestem w Polsce a wlasciwie to jestem uwieziony,przyjechalem na sieta na 18" niskoprofilowych letnich oponki pirreli ale to juz nie ma zadnego znaczenia. Jazda po zaniezonym miescie to poprostu masakra codziennie zakopuje sie na parkingu przed blokiem bo nie jest odsniezony, przy okazji pozdrawiam pania ze spozywczaka ktora codziennie pozycza mi lopate:) Ogolem to z angli jechalem okolo 48 godzin anglia belgia francja holandia i niemcy poprostu zajeXXXXne sniegiem <uwiezcie ze to byl test wytrzymalosci i mojego skila za kólkiem>normalnie w lato ta droga zajmuje okolo 18H najlepszy czas 15H.....Takze autualnie to najlepiej nie odpalac niuni i siedziec w domku zeby nie korcilo jezdzic bez zimówek:) Mam nadzieje ze glówne trasy sa juz ok bo w niedziele czeka mnie droga powrotna.....
  18. ja sie pisze moj nick masnejPESchamp moge cyknac w mw2 jak i w pes 2010
  19. Mam pytanko do palaczy. Czy probowal ktos papierosów elektronicznych ?? Zauwazylem ze coraz wiecej ludzi kupuje to na allegro, ciekawe czy jest to pomocne w rzuceniu palenia.Czekam na opinie albo jakis filmik <jest ich duzo na you tube> ale moze warto podyskutowac o tym tutaj. Nizej podaje link do jednego z dystrybutorów..... http://www.colinss.com.pl/index1.php?go=10
  20. kawalek dosc spory ode mnie ja mieszkam pod londynem w weybridge
  21. niezla fura ....porób troszke zdiec ze srodka i witam kolejnego angola w klubie:)
  22. nastepne plany to: -pomalowac dokladki pod kolor albo zmienic s line -zmienic tylne lampy na led takie troszke przycemniane -mala sciemka wszystkich szybek (cztery plus pasek na przednia) -radio mam 2din i miejsce jest....to az korci zeby rns-e dorzucic -pewnie jeszcze cos o czym teraz zapomnialem -jak juz to wszystko zrobie to pozostaje mi sie tylko spakowac bo mnie kobieta z domu wywali pozdrawiam
  23. No fabryka dala niezlego bonusa witek mówil ze zdazylo mu sie 156 KM w fabryce ....moj tez calkiem duzy dodatek....ale bonusik od rogala chyba najlepszy Warto wydac troszke grosza zeby poczuc RÓZNICE
  24. Witam moja dzidzia juz po operacji i czuje sie bardzo dobrze pewnie lepiej ode mnie bo ja nie moge jezdzic bo noge skrecilem nie moge sie doczekac!!! Watro bylo jechac do witka tyle kilometów a droga powrotna to juz sama przyjemnosc....Okazalo sie ze mialem dosc duzego bonusa z fabryki bo bryczka miala 150KM na starcie czyli spooko.... doszlo okolo 20KM ale roznice czuc i to bardzo ...bardzo czesto esp sie zapala:) ponizej wklejam link i miniaturke dajcie znac co sadzicie!! pozdro Wiecej fotek na stronce z moim furakiem Zapraszam do odwiedzenia ...http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wizyta_u_rogala_nowe_fotkip-t65253.0.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.