Treść opublikowana przez jacek1971
-
[B5 ADR] Odpowietrzanie
Ja nie mam gazu i układ sam sobie poradził
-
[B5 ADR] Przedmuchy po odkreceniu korka wlewu oleju
U mnie też dmucha,ale gdzieś już o tym czytałem,że tak ma być.Obroty wałków powodują kompresję,czy coś w tym stylu.
-
[B5 ADR] Ubywa płynu - jak sprawdzić gdzie ?
Przy grodzi,mniej więcej na środku są dwa króćce z czujnikami i wystarczy wymienić oringi,o ile będą ślady wycieku.Ja samych oringów nie widziałem,ale oring z zawleczką i zaślepką kosztuje 3.50Pln(raz wyskoczyła mi zawleczka i zgubiłem,na szczęście aby płyn),groszowa sprawa,ale warto mieć pod ręką.
-
[B5 ADR] problem z układem chłodzenia
U mnie jak złapie 90 stopni to stoi bez względu na obciążenie auta,i tak ma być
-
[B5 ADR] Zużycie oleju waszych ADR`ów
Moje autko 215tyś.km przebiegu,5tyś. po wymianie i nie ubyło nic
-
[B5 ADR] Puszczam gaz i spada mi temperatura.POMOCY!!!
Ja też myślę ,że to termostat,za dużo się otwiera i dlatego temperatura spada.
-
[B5 ADR] Gumy na rogach
To jest popularny rozpuszczalnik,4zl.,kupisz w każdym sklepie chemicznym.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Miło mi dołączyć do grona użytkowników A4,autko kupiłem kilka dni temu,ale choć leciwe to jednak jestem bardzo zadowolony :th: