Treść opublikowana przez piotrusa4
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
R8....mmmmm, autostrada w niemczech...mmmm. Ale mówcie co chcecie mi wystarczy A4 i polska droga
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
Tomcio1600 prosiłbym o dokładne wymiary tej listwy bo przymierzam sie też do założenia jej :>
-
[ALL] Dziwne skrzypienie w prawym kole
A wiesz nie zwróciłem uwagi... Chyba będę musiał to sprawdzić...
-
[ALL] Dziwne skrzypienie w prawym kole
Już wiem co było nie tak :> Pomiędzy tarcze a klocki wpadł maleńki kamyczek I dlatego te piski. Odkręciłem koło i wszystko było wiadomo A przy okazji nasmarowałem wachacze
-
[ALL] Dziwne skrzypienie w prawym kole
No nie są w najlepszym stanie ale jeszcze dają rade. A to skrzypienie to tak jakbyc coś tarło, takjie pocieranie i ustaje.
-
[ALL] Dziwne skrzypienie w prawym kole
Witam wszystkich. Dziś wracając do domu prz manewrze zawracania coś zaczeło mi skrzypieć w prawym przednim kole. Gdy zatrzymałem sie skrzypienie ustało i jadąc dalej nic sie nie działo. Lecz przy wjeździe do garażu znów sie pojawiło. Co to może być i czym jest spowodowane?? pomocy....
-
[ALL B5] Obwódki szyb - proszę o opinię
Tak tak CUBER ma rację :good:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
A ja właśnie wróciłem z wiejskiej przegazówy:) Pokręciłem sie jescze po E7 i spać
-
[ALL B5] Obwódki szyb - proszę o opinię
Ej Kowi87 gdzie kupowałeś te listwy i jak je wyginałeś?? Mógłbys mi podać jakieś namiary konkretne??
-
[ALL B5] Obwódki szyb - proszę o opinię
Witam koledzy. Potrzebuje rady i pomocy. Mam zamiar założyć na moją A4 chromowane obwódki szyb właśnie takie http://moto.allegro.pl/item384141577_audi_a4_b5_b6_obwodki_szyb_nowosc_hit_zobacz.html Brak mi kasy na ori i zadowole sie tymi tylko doradzcie czy warto od tego sprzedawcy i czy wogole to dobry pomysł.
-
Jakie koła wybrać??
Ooo super dzięki wam wielkie za porady:D
-
Jakie koła wybrać??
Co sądzicie o wyborze: Alufelgi 16" i opony do nich 205/50/R16 Chce zmienić felgi na większe ale nie chce zmieniać zawieszenia na sportowe ani dawać gleby mojej audicy. Pomóżcie!!! Pozdrawiam
-
[ALL B5] Chromowane nakładki czy lakierowanie lusterek??
Co do nakładek tych podróbek to słyszałem wiele złego i jak już kupie to firmówki.
-
W jaki sposob ktos wyraza zazdrosc co do naszych Audiczek?
Ja mam audiczke już od 9 miesięcy a z zazdrością sie spotkałem wiele razy. Prawie każdej dziewczynce podoba sie moja furmanka:) Fajne uczucie:) Pamiętam jak przystawił sie do mnie jakiś dres golfem 3. Nie upłyneło dużo czasu i oglądał moja niunie od tylca :> Z jednej strony frajer a z drugiej farciarz bo takiego super tyłeczka jak A4 nie ma nikt na świecie :> :>
-
[ALL B5] Chromowane nakładki czy lakierowanie lusterek??
Mmmm spoko. Spróbuje połączyć wszystkie rady w jedną całość i napewno wyjdzie zaje...
-
[ALL B5] Chromowane nakładki czy lakierowanie lusterek??
Właśnie też chce założyć ramki wokół szyb i z lusterkami coś zrobić.
-
[ALL B5] Chromowane nakładki czy lakierowanie lusterek??
Potrzebuje pomocy. Moja furmanka jest granatowa i zastanawiam sie czy lakierowac lusterka pod kolor nadwozia czy kupic chromowane nakladki na lusterka??? Pomóżcie!
-
[ALL B5] Moja Audiczka :)
Nooo czemu nie. O lampach przód, tył myślę bardzo poważnie.
-
[ALL B5] Moja Audiczka :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c899e3cc7e99c896.html Oto ona. Prosze o rady.
-
[ALL B5] Moja Audiczka :)
Ok fotki postaram sie wrzucić w najbliższych dniach. A co do lexów macie rację, myślę o ledach, ale czy są praktyczne?? Proszę o podpowiedź.
-
[ALL B5] Czy warto zakładać gaz do 1.6 ?
Mam instalacje sekwencyjna założoną w dobrym punkcie. Audiczka sprawuje sie idealnie. Polecam gaz do silnika 1,6. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Moja Audiczka :)
Póki co jest: Instalacja LPG Sekwencyjna V Generacji Radio Blaupunkt MP27 Spojler z wkomponowanym stopem i dodatkowymi kierunkowskazami Chromowane orginalne alufelgi audi 15" Opony: - zima Bf Goodrich 185 55 r15 - lato Michelin 205 60 r15 Planowane: Głośniki Blaupunkt 2x 45rms Lampy przednie Angel Eyes Lampy tylne Lexus Look Chromowane nakładki na lusterka Listwy chromowane na szyby Chromowana końcówka wydechu Chromowane nakładki na klamki To tyle. Za błedy i literówki sorki. Więc prosze o komenciki i propozycje co do zmian:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Piotrkowice Wielkie (Kraków) Witam wszystkich posiadaczów i miłośników AUDI A4, S4, RS4. Jestem Piotrek i posiadam Audi A4 1.6 w kolorze granatowym :>