Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sosna22222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sosna22222

  1. hej a sprawdzales bezpieczniki? :th:
  2. hej a na moje pytanie moze ktos odpowiedziec? [br]Dopisany: 17 Lipiec 2007, 08:43 _________________________________________________a i jeszcze jedno pytanko poczym stwierdzic ze trzeba przeplukac klime??? czy robi sie to zawsze po wymianie sprezarki czy nie zawsze
  3. Witam kolegow Mam pytanie na czym polega przeplukanie ukladu klimatyzacji i jaką maszyną sie to robi? czy tą samą ktorą sie napelnia czy jest do tego jakas specjalna. Pozdrawiam :audi: :audi: :audi: :oklaski:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2007, 20:50 _________________________________________________ Tam mialo byc B5 ABC nie wiem ale chyba juz za duzo tych bosmanow wypilem heheh masz przycisk "modyfikuj"..... pre_pl
  4. hehe coz ja tez nie sprawdzalem ale w tym tygodniu jade do mechanika na wymiane przegubu wiec poprosze zeby zobaczyl co sie tam dzieje :>
  5. Chce wymienić olej w silniku i nie wiem ile wchodzi do mojego prosze o podpowiedz :audi:
  6. Witam podłaczam się pod temat ile wchodzi oleju do mojego silnika gdyz chce wymienic olej i nie wiem ile kupic kolego czytałes temat, tu się nie ma co podłanczać z takim silnikem jak twój :bicz3:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2007, 08:17 _________________________________________________no w sumie racja
  7. Fele są proste chociaz jesli chodzi o dziury to wiesz jak jest na polskich drogach co chwile sie w jakąs wpada musze pojechac na przeglad zawiechy :oklaski:
  8. Nie jeszcze nie sprawdzalem bo nie mam czasu sie za to zabrac
  9. drugie bym wybral
  10. pokazuje blad klimy musisz pod kompa sie podlaczyc a dlaczego wymieniales caly panel? wystarczylo zarowki tylko wymienic i przeczyscic :audi:
  11. Witam Zauwazylem niedawno ze przy delikatnym skreceniu kierownicy w lewa strone wyczuwam pojedyncze bicie nie wiem czy to cos powaznego prosze o jeakies podpowiedzi Pozdrawiam
  12. a kupowales te zaroweczki w serwisie vw/audi bo ja zaq nie zaplacilem 7 zika za sztuke?
  13. Siema dzieki za fajny opis równiez poprawilem zimne luty przy wtyczce i teraz działa bezproblemowo. Natomiast jak pojechalem do aso w szczecinie po żaróweczki do ekraników to chlopak obslugujacy powiedzial mi ze dziwne ze mam zaroweczki 0,9w bo byly montowane 1,1w dziwne
  14. ok dzieki za odpowiedz sprobuje w przyszlym tygodniu i napisze jaki efekt
  15. gasnie mi zarowno na wolnych jak i w czasie jazdy czasem w czasie jazdy wyłaczy sie tylko klima a czasem zgasnie samochod. Dzisiaj jak jechalem to wogole mi sie klima wlaczyc nie chciala na jalowym rowniez [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2007, 21:10 _________________________________________________na chwile obecna auto juz nie gasnie ale klima po wlaczeniu dziala przez 3 sekundy i sie odlacza a pozniej juz nie chce sie wlaczyc. Sprezarka kreci sie przez ta chwile
  16. Dzieki za wiedze by mi bylo przykro jak bym wydal 700 stow i by mi czesc nie pasowala teraz wiem ze musze zobaczyc numery. A jesli chodzi o sprezarki to polecacie jakiegos dostawce?
  17. ok to bede po jednym emotku albo gora dwoch dozowal i tak mi wszystkie pokasowali
  18. jesli nie otrzymam odpowiedzi to tak bede musial zrobic liczylem ze ktos mi podpowie i za jednym zamachem mechanik mi zdemontuje stara i zalozy nowa proszę, przestań wrzucań tyle emotów[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2007, 18:44 _________________________________________________a co z tymi emotami nie tak?
  19. dzieki za podpowiedz sprobuje najpierw z WD 40 a jak nie pomoze to pojade do mechanika. Jakie elementy dokladnie mam spsikac??
  20. Witam wszystkich Mam taki problem mianowicie podczas jazdy po wyboistej drodze slychac dzwonienie przy tylnych kolach ale gdy tylko nacisne hamulec to dzwonienie znika. Ktos juz cos podobnego przerabial??? Pozdrawiam usunąłem te emoty
  21. Witam wszystkich Mam zepsutą sprężarke klimatyzacji i chcialbym kupic nową ( tzn uzywke albo po regeneracji). Jest pare ofert na allegro tylko ze ja nie wiem dokladnie jaka sprezarka bedzie pasowala do mojego modelu. Dlatego prosze o pomoc tzn czym mam sie kierowac wybierajac sprezarke zeby mi pasowala Pozdrwaiam
  22. jak właczam klime to sprężarka sie załacza i widac ze sie obraca poza tym czuc ze chlodzi a pozniej sie wylacza albo gasnie samochod
  23. Witam wszystkich Mam taki problem ktory juz poruszałem w dziale silniki benzynowe. Mianowicie auto gaśnie po właczeniu klimatyzacji. Dzisiaj bylem u mechanika i stwierdzil ze kompresor jest walniety i trzeba go wymienic jesli chodzi o diagnoze vag to nie wyskakują żadne błedy co o ty sadzicie/??/? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.