Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wpz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wpz

  1. A jaka jest pojemność całego układu i w jaki sposób najdokładniej opróżnić układ?
  2. dziękuję panowie:drinks:o to mi chodziło
  3. i co dalej z tym kodem?
  4. :hi:czy ktos podpowie (oczywiśćie na pw)jak mam zarejestrowac vag-cm lub 311.2?nie moge zrobic logow basik setting.Będę baaardzo wdzięczny.
  5. Na maksa ,chyba nie bardzo teraz już wiem że 0,6-o.8mm,na maksa to w coś innego:wink:
  6. Ok biję się w piersi nie szukałem.Ale czy to że są ślady wieńca na czujnikach nic się nie uszkodziło.
  7. Witam.Przy małej prędkości podczas lekkiego hamowania załączał mi się ABS więc postanowiłem wyciągnąć czujniki aby sprawdzić odległości.Na każdym były ślady obcierania o wieniec.I tu moje pytanie czy były prawidłowo ustawione,jak ma być odstęp to jaki.Czekam na odp. Pozdrawiam.
  8. wpz odpowiedział(a) na dam-in temat w Elektryka i Oświetlenie
    Ja też mam podobny problem,mam fałszywe wskazania temp.zew, zanim się unormuje muszę przejechać kilkanaście km. Jest dobrze i za jakiś czas znów to samo.Głupieje mi przez to klimatronik .Mam nowy czujnik temp.zew.Elektryk dokładnie przejrzał wiązki i są ok.Czy może coś z panelem kimatronika , czy jest jeszcze jakiś inny termometr?Dodam jeszcze że po wypięciu tego czujnika przed chłodnicą na fisie wyświetla się litera E więc chyba ok.Proszę o podpowiedzi
  9. Może ktoś chętny na Navigation Plus z mojego Audi.Navi spolszczona z płytą Polska-Czechy 12/13r. p
  10. wpz odpowiedział(a) na wpz temat w Układ Jezdny
    Dzięki kolego.Z jego zachowania wynika że wie co robi ale poszukam innego.Ale czy normalne jest że wtyczka zasilająca pompę ESP nie ma napięcia po odpaleniu samochodu(kable czerwony z czarnym i czerwony z białym żadnej masy).Może zna ktoś poprawny login do wprowadzenia kodów.Z góry dziękuję za pomoc.
  11. wpz odpowiedział(a) na wpz temat w Układ Jezdny
    Witam ponownie.Jestem po wizycie u elektryka,kody na tym zamontowanym sterowniku są błędne ,lecz nowych nie można wpisać nawet po logowaniu do niego.Gość jest ogarnięty w temacie więc chyba wie co robić.W moim A4 pompa ESP jest pod pompą ABS(podobno nie we wszystkich).Silnik ESP po podpięciu z akumulatora działa,natomiast na wtyczce która ma go zasilać nie ma napięcia po dopaleniu auta.Dodam jeszcze że w czasie jazdy z podpiętym VAGiem traci on łączność ze sterownikiem od prędkości ok.20km/h.Wróciłem do domu z rozłączoną wtyczką silnika ESP(miałem chociaż abs)i już sam nie wiem co robić.Za każdą cenną wskazówkę będę bardzo wdzięczny.Pozdrawiam.
  12. wpz odpowiedział(a) na wpz temat w Układ Jezdny
    Dziękuje kolego .Powiedz jeszcze co może być przyczyną gdyby poprawne kody nie pomogły.I jeszcze małe pytanie jakim VAG-iem,czy raczej jakim programem na przyszłość mogę osobiście kodować te i inne rzeczy.
  13. wpz opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam wszystkich.W moim Audi A4 zaraz po pierwszym przyspieszeniu zapalał się ABS i ESP, na VAGu wybiło błąd -uszkodzony czujnik ciśnienia hamowania .Wymieniłem czujnik dalej to samo.Gość z od czujnika twierdzi jak nie czujnik to sterownik ,przysłał sterownik razem z pompą założyłem,odpowietrzyłem i te same obiawy.Do 2000 obr. jest ok. mocniej przycisnę zaświecają się kontrolki ABS i ESP. I tu moje pytanie czy tą pompę ze sterownikiem trzeba jakoś kodować ,dodam że numery na pompie są takie same jak na starej .Proszę o szybką pomoc kolegów ogarniętych w temacie.
  14. Stałem się drogą kupna posiadaczem(myślę że szczęśliwym) tegoż auta .To co skłoniło mnie do rejestracji to kontrolki ABS i ESP zapalające się po pierwszym przyspieszeniu od zapalenia .Widzę że czeka mnie długa lektura.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.