Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mat.Rynio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mat.Rynio

  1. Właśnie przed chwileczką to zrobiłem i nie wiem jak to możliwe, ale popielniczka ma normalnie żaróweczkę, kabel jest, tylko jest on za krótki?! Po wyjęciu klimatronika i podłączeniu do wyjętej popielniczki (bo tylko tak udało się dociągnac kabel) to normalnie działa podświetlenie, tylko gdy popielniczka jest normalnie włożona to kabelek nie sięga do podłączenia... O co chodzi...
  2. A sluchajcie. Jak u mnie w audicy jest podświetlone wszystko oprócz przedniej popielniczki, czyli można powiedzieć, że mam cały ten pakiet. To raczej po prostu jest przepalona żarówka i mogę śmiało grzebać żeby ją wymienić, czy jest taka opcja, że nie mam podświetlenia w tej popielniczce?
  3. Ehh, no to zabieram się za poszukiwania...
  4. Nie wie ktoś gdzie można dostać ten drut ew. czym go zastąpić? Mi również pękł i przez to cały mechanizm od lędźwi siedzi trochę krzywo i wypycha lekko osłonę...
  5. Witam. Ja mam niestety problem z podłączeniem yatoura. Mam Concerta II, tył jak na tym zdjęciu: http://obrazki.elektroda.pl/6009017400_1348102484.jpg . Zacznę od tego, że nie wiem jak podłączyć emulator, gdyż wszystkie gniazdka oprócz tego pionowego po lewej są zajęte. Zmieniarka powinna być po prawej stronie, w górnym gniazdku, zgadza się? Problem w tym, że u mnie jest tam jedna wielka, czarna kostka. Druga sprawa, że gdy odłączyłem tą kostke (przestał grać tył) aby sprawdzić czy emulator ogólnie działa to niestety nic. Nie wiem czy trzeba gdzieś w opcjach włączyć zmieniarke?
  6. A idzie gdzieś dorwać tylko tą klameczkę? Bo właśnie jej nie posiadam, a bez tego do naprawy nie przystąpię Czy może jest możliwość aby w ASO kupić tylko tą klameczkę?
  7. Witam. Niedawno kupiłem A4 B6 i niestety w w podłokietniku ułamana jest ta klamka od otwierania schowka w podłokietniku. W związku z tym ta klapka leży teraz luźno i nie mogę go podnieść bo zaraz powypadają mi wszystkie rzeczy ze środka. A wygląda to tak: Zdjęcie - klik Czy da radę to jakoś naprawić, czy będzie trzeba wymienić całą tą klapkę?
  8. Witam. A oprócz ASO można gdzieś kupić ten zestaw naprawczy?
  9. Cześć! Od tygodnia jestem prze szczęśliwym posiadaczem B6 1.9 TDI. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim użytkownikom bo forum było bardzo przydatne przy zakupie auta. Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.