Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mat.Rynio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mat.Rynio

  1. Mam pytanko odnośnie tego jak wyciągnąć moduł komfortu. Doczytałem tu i ówdzie, że trzeba zdemontować listwę progową i tą listwę pod nogę, a następnie odchylić dywanik. Tylko czy te listwy trzeba wyszarpać, czy muszę gdzieś śrubek szukać?
  2. Właśnie ta guma siedziała sobie na końcu zaklinowana Już właśnie ją przyciąłem, posmarowałem i zabieram się do wywiercenia tej dziurki na górze co tutaj kilka osób opisywało. Także dzięki
  3. Chłopaki ja mam pytanie co do tłoczka. Bo u mnie on praktycznie nie działał, tzn. po otworzeniu schowka leciał on na dół od razu, tak samo jak i bez tłoczka. I mam pytanie czy w środku po rozebraniu jego powinno być tam dużo tego smaru/oleju bo u mnie jest on kompletnie suchy.
  4. Przy poprzednim zalaniu miałem właśnie wymienianą tą pokrywę od sterownika silnika, więc wydaję mi się, że tu powinno być wszystko ok. Natomiast miałem zapchane te 2 odpływy wody, jeden przy akumulatorze drugi pod servo, oczywiście już przeczyszczone Ale skrzynkę sterownika będę musiał jeszcze raz zobaczyć aby ew. wykluczyć możliwość spływy wody z tego źródła.
  5. Okazało się że moduł był cały zalany... Już drugi raz....Nowy moduł mam już zamówiony i tym razem przy szparach puszcze trochę silikonu co by zabezpieczyć się przed kolejnym takim numerem... Teraz zostaje mi tylko szukać źródła wycieków.
  6. Rano podłączyłem aku i światła przestały migać, ale niestety potem zaczeły wariować wycieraczki, tj, cały czas chodziły gdy raz się włączyło, pomagało zgaszenie auta. Teraz ide do auta i nie działa podświetlenie w środku auta, nie działają kierunki, i domykanie szyb za jednym wciśnięciem (trzeba trzymać) ogólnie cała elektryka coś wariuje. Sprawdziłem błędy i na kanale 08,17,46 jest taki błąd: 00457 - Control Module for Network (J519) 49-00 - No Communications Dodam, że w ogóle nie chciało połączyć mnie z kanałem 09 (centralna elektryka) - wyskakiwał komunikat: Note: Excessive Comm Errors. Myślicie, że jakiś problem z MCE? Dodam, że około pół roku temu był on wymieniany.
  7. Jak w temacie. Wariują mi światła awaryjne. Samochód zamknięty patrze przez okno i migają światła awaryjne. Odłączyłem włącznik świateł awaryjnych bo czytałem, że tam jest przerywacz i w nim może być problem, jednak po jego odłączeniu światła dalej migały. Auto na noc zostaje z odpiętym aku... Ktoś miał taki problem, wie o co może chodzić?
  8. Witam. Posiadam radio Concert II i po podłączeniu Vaga wyskakują takie oto błędy: Address 56 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 035 186 Component: concert II GRO 0002 Coding: 00005 Shop #: WSC 63351 2 Faults Found: 00858 - Connection: Radio ZF Output to Antenna Amplifier 36-00 - Open Circuit 01305 - Databus for Infotainment 80-00 - Single-Wire Operation Ktoś wie czego dokładnie mogą one dotyczyć? 1 rozumiem, że coś związanego ze wzmacniaczem, ale ciężko się domyślić o co chodzi skoro radio działa normalnie. Może ktoś spotkał się już z takimi błędami?
  9. Tak. To zostało
  10. Tylko, że ucho tak się połamało, że mam tylko jego połowę, a drugą część gdzieś szlag tafił
  11. Jak w temacie. Pękło mi ucho w tylnej lewej lampie. (to zaznaczone na zdjęciu niżej). Czy da radę coś z tym zrobić. Czytałem, że do przednich jest jakiś zestaw naprawczy, jak wygląda z tylnymi? Ktoś już może miał podobny problem. Osobiście nie widzi mi się wymiana lampy - wiadomo jak to z oryginalnością lub odcieniami...
  12. Ehh. U mnie wczoraj ten sam problem...
  13. Ja już rok z Yatourkiem i wszystko cacy Polecam.
  14. Simon powinieneś wrzucić swój instruktaż do działu Warsztat, bo codziennie powstają jakieś tematy na temat tego buzzerka...
  15. Qrcze a ja mam mały problem i nie wiem czy jest on związany z zamkiem czy z czymś innym. Dodam, że jestem po wymianie tej blaszki w zamku. Problem pojawia się gdy auto dłużej postoi i nie otwiera się bagażnika, np. na następny dzień gdy otwieram bagażnik nie chcę on się lekko otworzyć tj. zamek słychać pracuję, ale klapa jest "przyssana" i trzeba mocno ją wyszarpać aby podnieść. Coś jak w zimie jak są mocno ujemne temperatury i klapy/drzwi przymarzają. Tutaj jest podobny efekt. Po tym pierwszym otwarciu klapa już normalnie elegancko się otwiera. W czym może być problem? Ktoś spotkał się z czymś takim?
  16. Ja już po wymianie. Włącznik wygląda ok. Jestem zadowolony. Problem był ze zmianą tego pokrętła i tu z pomocą przyszedł forumowicz Wandej. Polecam uciąć tak jak na tym zdjęciu, które od niego dostałem. Odzielimy wtedy ten boczny plastik od główki. Zostanie sama główka i tutaj poradzimy już sobie śróbokrętem. Dodam, że nie miałem kątówki i całość ciąłem piłą do metalu
  17. Tak jak kolega jacek, ja również zostawiłem stary na swoim miejscu i podlutowałem zamiennik, przykleiłem klejem i gicior. W tym przypadku podłączenie + i - chyba nie ma znaczenia. Lutowaniem zajął się znajomy i przylutował je jak leci. Wszystko działa. Ktoś kiedyś na forum też pisał, że nie patrzył czy tu ma być plus czy minus i działało.
  18. Zamówiłem. Raz kozie śmierć. Zobaczymy co z tego będzie
  19. A jak ten zestaw wygląda obok oryginalnego włącznika? Jest jakaś kolosalna różnica?
  20. Jak tam panowie, warto kupić ten zestaw? Bo właśnie się zastanawiam nad tym...
  21. Nie ma obawy przed wymianą tego brzęczyka. Ja jak wymieniałem to też nigdy wcześniej nie wyjmowałem zegarów, ani ich nie rozbierałem. Z pomocą przyszło forum i wszystko poszło jak z płatka Wyjęcie i otworzenie licznika trwało może z 5 minut. Przekonacie się jakie to wszystko jest proste. Kolega wyżej wziął z dziecięcej zabawki. Ja głośniczek wyjąłem z bardzo starego telefonu, który znalazłem na strychu. Zawsze jak chcesz to możesz kupić jakiś w sklepie za grosze. Nie ma co się w oryginały bawić
  22. Zapewne padł brzęczyk w zegarach. Poszukaj dobrze na forum, bo to było omawiane już chyba setki razy.
  23. Nie jestem do końca pewien, ale chyba różnica polega na tym, że w światłach bi-ksenonowych to światłami ksenonowymi są zarówno mijania jak i drogowe. W zwykłych ksenonach tylko mijania będą ksenonowe, drogowe - halogen.
  24. Forumowicz o nicku "snajper007" je sprzedawał. Odezwijcie się do niego. Sam brałem ten zatrzask i jest super. Polecam
  25. Poczytaj na forum dużo było tematów z naprawą tego buzzerka. Sam go wymieniałem. Przy wyciąganiu zegarów ustawiasz kierownice maksymalnie w doł i max. do siebie. Wyszarpujesz lekko ten plastik, który jest pomiędzy przyciskami Check i Mode. Zobaczysz tam 2 śrubki na torxy. Wykręcasz je i potem ciągniesz powoli licznik do siebie. Odpinasz kable z tyłu licznika i koniec.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.