Treść opublikowana przez CreaTiveoO
-
Wymiana zaworu odmy (odpowietrzającego)
Witam.Mam takie pytanko czy ktoś z Was wymieniał już zawór odpowietrzający odmy ten ,który znajduje się na pokrywie zaworów?? Jeśli tak jak go się demontuje on jest wkręcany czy jak??Czy zamiennik Hans-a albo maxgear podoła??(nic lepszej marki nie mogę znależć).Z góry dzięki za pomoc.
-
WOT - World of Tanks
no w tym isie zeby mialo sens to trzeba jak najszybciej najlepsze dzialo zamontowac, przed wieza, bez tego dziala to porazka, ale potem juz jest fajnie a apropos umiejetnosci to przyznam sie wam ze na zadnym z czolgow nie mam zaroweczki hehe :facepalm: mialem sobie dac jako piaty perk do ktoregos tam czolgu ale wolno idzie ale jak sie ciezkim gra to w sumie nie czuje zeby mi byla jakos potrzebna bardziej, chociaz na niektorych mapach to i moglaby sie przydac no zobaczymy jak sie doczolgam a po co do is-8 robic wieze skoro ma taki sam pancerz itp rozni sie tylko wygladem i ponoc "wiecej rykoszetów" wchodzi, juz lepiej w działo zainwestowac pozniej silnik i lecisz w is-7 dalej??Co do perków to zarówa według mnie to podstawa nie musisz sie zastanawiac czy ktos juz cie widzi czy nie.
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
sprawdz stan płynu hamulcowego pewno masz niżej niż minimum
-
Czy poprawnie wymieniłem wkład lusterka??
Zrób zakup u Tom77 po co przeplacac na alledrogo http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-super-cenach-hurtowni-duze-upusty-klubu-promocje-20286/
-
Malowanie skorodowanego tłumika w A4 B7 1.8T
Prosisz o poradę więc ją dostałeś. Jeżeli masz ochote możesz nakładać jakieś lakiery podane wyżej tylko póżniej nie narzekaj ,że to jakiś "syf". Nowego tłumika z tego i tak nie zrobisz. Puszka srebrzanki 0,5 l kosztuje ok. 20-28zł ,a starczy Ci na pomalowanie tłumika z 6 razy jak nie lepiej. A tym co wymieniłeś w linkach bedziesz musiał kupić 2 spraye na jedno pomalowanie(2 x 15zl + przesyłka) a jaki efekt dadzą sam nie wiesz.
-
Zima, ogrzewanie szyb??
jak dasz więcej kresek to zacznie mocniej dmuchać to przecież normalne.Co do mocy nawiewu że się zmniejsza to prawda bo uzyskana jest taka temp. wewnatrz samochodu. Tak samo bedziesz mial latem podczas ze sila nawiewu bedziesz sie zwiekszala od razu po uruchomieniu silnika gdy masz ustawione np. 18 st.
-
Zima, ogrzewanie szyb??
nie wiem czy dobrze mówię, ale obieg wenętrzny ustawiasz i dmuchawe na szybe.Samochód jak się rozgrzeje to tez szybko szyby odmarzna.Najlepiej wyjść z domu te 10 min wcześniej i niech samochód pochodzi )
-
Malowanie skorodowanego tłumika w A4 B7 1.8T
u siebie dokładnie oczyściłem cały tłumik(od początku do samego wydechu) szczotka druciana z błota itp.Pózniej nałożyłem zwykła "srebrzanke" szybko schnie i wytrzymuje temp. do 500 st.Ale ile ludzi tyle opinii będziesz miał. Może lakiery, które wymieniłeś dłużej wytrzymują i np. za dwa lata nie będziesz musiał ponawiać zabiegu.
-
Czy poprawnie wymieniłem wkład lusterka??
czyli mam rozumieć grippen, że jeżeli tak zostawie to nic się z elektryką czy czymś innym nie stanie wszystko będzie w porządku??Trochę to głupie rozwiązanie ze strony Audi bo po co mi działające podgrzewanie w lato ??:DMimo to dzięki wielkie za zainteresowanie temat duży plus za pomoc i wyjaśnienie.
-
Czy poprawnie wymieniłem wkład lusterka??
+15 na dworzu włączam zapłon i już powoli sie nagrzewaja, a jak już gdzieś jade to są ciepłe. Odłłączyłem puki co nie mam czasu się zbytnio bawić w to. Przynajmniej wiem czemu poprzednie się pozalewały na obrzeżach.
-
Czy poprawnie wymieniłem wkład lusterka??
może na odwrót podłączyłem kable??Znaczy się podłączyłem je tak jak były w poprzednim założone.Może wcześniejszy właściciel podłączył zle??
-
Czy poprawnie wymieniłem wkład lusterka??
Masz na myśli pokrętło sterowania w środku samochodu??Wziąłem lusterko na maksa w lewo i na maksa w prawo lusterko ciepłe jest.
-
Czy poprawnie wymieniłem wkład lusterka??
WItam. Wczoraj wymieniłem wkłady lusterka zewnetrznego.Przy kupnie nie działały więc nie wiem jaka jest zasada.Po wymianie na nowe i włączeniu tylko zapłonu, czuje dotykając lusterka ,że robi się ciepłe czy to dobrze?? Slyszałem ,że lusterka podgrzewane w moim modelu działaja wtedy ,gdy włączymy podgrzewanie tylnej szyby?Audi A4 B5 98r 1.9 Tdi. Dziekuje za pomoc
-
Polecane opony zimowe
u mnie założone są na zime debica frigo 2 195\65 '15 felga na lato mam Nexen . Znajomi chwalą sobie bardzo opony marki Nokian oraz Wanli.Ale ile ludzi tyle opinii.Tyle co moge powiedzieć.
-
Zawór N75
sprawdz czy wężyki nie są skrachciałe(popękane) i wtyczke napięcia czy jest prawidłowo podłączona\wciśnieta.. Ja zawór wymieniłem za 70zł zamienik. Póki co lata bez zastrzeżeń.
-
Palące się dwie kontrolki
jeśli chodzi o świece to bosh-a lub beru. Te drugie montowałem u siebie koszt 200 zł za komplet
-
Częste odbijanie pistoletu przy tankowaniu w A4 B7 2.0TDI
no u mnie tez odbija jak na wprost leje, a jak biorę go delikatnie w lewą stronę przekręcam to jest normalnie.
-
Częste odbijanie pistoletu przy tankowaniu w A4 B7 2.0TDI
wlóż pistolet pod lekkim kątem i będzie dobrze albo nie naciskaj do końca spustu
-
Problemy z Turbo brak mocy
możesz sprawdzic po uruchomieniu silnika czy cięgiełko przy Turbo podczas dawania gazu się porusza??Szczerze to się nie znam u mnie było teraz tak ze miałem do wymiany zawór czy czujnik jak zwał N75 doładowania turbo, auto podobno wchodzi w tryb awaryjny wtedy.
-
Koncentrat czy płyn ? wymiana G12 G13
jak rozrobisz te 2 butelki z wodą destlowaną to wyjdzie Ci właśnie 6 litrów:wink: ale kolega pytał ile litrów płynu ma kupić, a nie ile wchodzi do układu a post niżej jest napisane że 6 L starczy wiec z rozmowy wynika ,że ma kupic 6 L plynu\koncentratu.Mniejsza o większość
-
Koncentrat czy płyn ? wymiana G12 G13
ja osobiście zmieniłem płyn na koncentrat marki Febi rozrabiasz z woda destylowana najlepiej.Co do proporcji opisane na butelce koszt około 25zł za 1L. Co do ilości mi wystarczyły o ile pamiętam 2 butelki, a skąd mowa wyżej o 6L to nie mam pojęcia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam moja Perełka to Audi A4 B5 98r 1.9 TDi Automat