Treść opublikowana przez jedrus24
-
bład w vag
5F
-
bład w vag
witam, Panowie proszę o pomoc w rozkodowaniu tego błędu 2453 multimedia display unit rear right (y23) Gdzie go szukać z góry dziękuje za pomoc Andrzej
-
pomoc w kupnie taniej nawigacji
ja dokładnie jak kol.Andrzej mam dodatkowo nawigacje Lark freebird 35,7 i jestem bardzo zadowolony. Kupiona w hipermarkecie
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
poszukiwałem informacji o A4 i wpisałem google no i jestem
-
Mannesmann Yato
ja w pracy i w domu używam kluczy proline i jestem zadowolony
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
tak jak pisze @shakal,ale i tak zależy to od ściany.Można na początek zagruntować wapnem
-
Pytanie do znawców tematu - wiertarka
jeżeli mieszkasz w bloku z płyt to tylko coś SDS, z tańszych to Bosh,Hitachi,lub Makita
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrawiam wszystkich pasjonatów AUDI