Mi zdaza sie tak od kilu dni z mala roznica ze jest to ok 1min po odpaleniu (bez klimy) obroty rosna tak do 1200 utrzymuja sie tak 2-3 minuty i wracaja do 900 Ma ktos moze jakas wiedze na ten temat?
Odswieze temat
Witam mam podobny problem lecz tylko z jedna strona tz niema lewego swiatla Oczywiscie posprawdzalem zarowki bezpieczniki i nic, po tym watku doszukalem sie tych bezpiecznikow ukrytych pod oslona kier. i sa tam dwa bardzo mocne (60A) ale tez sa dobre pozostaje przekaznik lecz ktory jes od swiatel Ma ktos moze jakas rozpiske do nich? Dodam ze jest tam tylko cztery.
Bede bardzo wdzieczny za jakies info