Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maramass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maramass

  1. maramass odpowiedział(a) na marzec39 temat w Układ Jezdny
    moim zdanem wszystko jest ok
  2. Witam mam zamier kupic taką tapicerkę jak u Ciebie i mam pytanie co do tylniej kanapy, czy wchodzi bez problemu? czy trzeba cos modzić? pozdrawiam
  3. Także czekam na diagnoze po dokreceniu tej śróby daj znać czy pomogło pozdrawiam
  4. byłem na szarpakach potem wytrzasarka w kanale brecha oglądałem wszystkie swornie i drążki i nic wszystko w najlepszym porządku, potem kręciłem kierownicą w lewo w prawo mechanik oglądał wszystko i według niego jest minimalny luz na listwie maglownicy który może dwać te stuki
  5. Witam pisałem wcześniej że mam podobny problem z stukami, byłem w czoraj u mechanika diagnoza : listwa na maglownicy ma mały luz i faktycznie lekko stuka, przejrzał zawieszeine i nic poza maglownicą
  6. Dokładnie kolega ma racje instrukcja mówi "RDS+TP" ale RDS+SCAN
  7. witam, mam to samo dokładnie jak opisałeś jade w sobote do mechanika, byłem miesiąc temu sprawdzono wachacze lączniki wszystko ok, jesli zrobisz coś wcześniej pisz proszę na pw
  8. maramass odpowiedział(a) na maramass temat w 1.9TDI
    dzięki tak zrobię
  9. maramass opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam wszystkich. W moim aucie mam ostatnio taki problem. Uruchamiając autko kila razy dziennie odczówam znaczne różnice w mocy, nie zalezy to od temperatury silnika zimny bądź ciepły -bywa różnie. Objawia sie tym iż czasami gorzej "idzie" i wtedy głośniej chodzi i znacznie słabiej sie rozpędza. Dodam że ostatnio rozbierałem i czyściłem EGR był troche zasyfiony lekko żyga olejem, czyszczenie niczego:facepalm: niezmnieniło. Nie szukam rady typu "zaslep EGR" może to zawór N75 jesli tak to gdzie go znaleść na silniku i jak sprawdzić czy to własnie to? Pozdrawiam
  10. panowie poszukuje instrukcji do radia chorus w j.polskim audi a4 b6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.