Treść opublikowana przez maramass
-
[B5 AWT] Czerwona seria Pro Line Sport - Siemin
Bardzo ładna, powodzenia
-
Skradzione
hej współczuję straty opublikuję ogłoszenie
-
przestały grać głośniki tył
jak by co mam wzmacniacz
-
przestały grać głośniki tył
a jak wzmacniacz?
-
jak spasować dokładkę z B7 do B6
ŁADNIE ŁADNIE
-
B6 DIVISION
Witam wiem że to nie jest odpowiednie miejce ,ale szukam osoby ktora pomogła by mi przy montażu PDC tył audi a4 b6 avant mam wszystkie czesci poza kostką do głośnika . Zderzak z czujnikami zaĺożony. Jestem z Mińska Maz. Oczywiście odpłatnie. Jeśli ktoś ma czas w weekend okolice Mińska lub w tygodniu okolice Dęblina proszę o kontak na PW
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
metodą prób i badów podepnij i sprawdź czy grzeje jeśli nie to na odwrót
-
Kolizja - czy coś z tego będzie?
zdrówka dla żony auto będzie żyć
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
zeszły Ci bez ściągacza?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
witam czy podejdzie tylna wycieraczka z b8 avant do b6 avant?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
dobrze by było napisać do allegro w związku z tym użytkownikiem IP niech go pogonią
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kolego a wnętrze w jakim stanie?
-
Nie ma mocy przy zimnym silniku. Na rozgrzanym wraca do normy
przyczyną utraty mocy może być pompa vacum a właściwie luźny króciec nietrzyma prawidłowego ciśnienia i nie podaje go na turbo
-
tapicerka słupków
witam jak zdemontować tapicerkę słupków żeby nie uszkodzić?
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
witam przyczyną braku grzania fotela w moim przypadku było uszkodzenie czujnika "zajętości" fotela wystarczyło przeczyszczenie styków
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
http://olx.pl/oferta...D5-ID7Glfp.html http://olx.pl/oferta...D5-ID7GlbW.html http://olx.pl/oferta...D5-ID7GllH.html kolejne aukcje oszusta z olx
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
witam ostatnio zauważyłem że nie działa ogrzewanie fotela pasażera , kostki pod fotelem ok gdzie szukać przyczyny???
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/12795-all-b6b7-montaz-elementow-pakietu-oswietlenie-kratek-nawiewow-lampki-przedniej/page-23?hl=%2Bmonta%BF+%2Blicht+%2Bpakietu#entry1817575 sorki chłopaki już jest
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Witam zakupiłem podświetlane klamki i mam problem z drzwiami pasażera przód mianowicie w jakie piny się wpiąć aby działało np od przycisku sterowania szybą pasażera pozdro już mam dzięki rabbi
-
osłona
witam jak najlepiej zdemontować osłonę znajdującą się tuż nad esp,wizytownikiem, awaryjką i kubkiem? pozdrawiam
-
Czy skórzame fotele i kanapa od sedana podejdzie pod avanta?
no i plecki kanapy masz inne w sedanie nie ma uchwytu na rolete,ale łatwo można przeożyć
-
Jak zdemontować zagłówki przednie.
poprostu do góry wyciągnij masz takie małe przyciski na zagłówku
-
Jak ściągnąc "boczki drzwi" w a4 b7
na allegro ja przy ściąganiu nie połmałem ani jednego także powoli z godnie z instrukcją i powinno być oki
-
Problem z N239
ok jutro ogarniam dalej ---------- Post dopisany 12-06-2014 at 08:38 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2014 at 23:32 ---------- mam rozwaloną membranę w klapie gaszącej pękła gdzie takową nabyć?????
-
Problem z N239
u mnie też stoi próbowałem teraz w nią dmuchać strzykawką nie reguje w obie strony, dopiero jak palcem nacisnę dźwignie to mogę zaciagnąć powietrze jak dmuchne w wężyk co idzie do n239 to słychac jak syczy tam powietrze ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- a pozatym wtyczka od n239zaje... olejem, ps ile kosztuje ten zaworek i ten drógi obok, gdzie kupić?? ---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- dodam że turbo też raz chodzi raz nie ewidentnie czuję spadek mocy kilka razy w ciągu dnia jak odpalam raz idzie jak burza raz jak bez turbo, błedów nie mama na kompie