Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukgem

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukgem

  1. Samochód stał tydzień nie uruchamiany bo czekałem na filtr powietrza dzisiaj wymieniłem i po odpaleniu samochodu jest jeszcze gorzej. Nie wchodzi w obroty max to 1600 obrotów. Dymi raz na ciemno raz na biało. Sprawdziłem wąż łączący turbine z interculerem jest cały ale nie robi się twardy po przygazowanu. Jutro wybieram się na podlaczenie komputera. Jestem ciekawy co pokaże.
  2. Cześć. Przepraszam ze tutaj pisze o takich sprawach ale jestem za granicą i mam problem z samochodem czy mógł bym prosić o jakiś kontakt do wrclaguna?
  3. Niestety ten zabieg nie pomógł wiec pozostaje mi tylko podłączenie pod komputer?
  4. Filtr pow jutro kupie i wymienię bo ostatnio w serwisie przygrali w kulki. Po odłączeniu egr powinno wszystko wrócić do normy? A co z tą kontrolka od silnika?
  5. Witam. Mam taki problem z 2.0 blb. Od jakiegoś czasu zapalala mi się kontrolka od świec żarowych i kontrola trakcji ale po zgaszeniu silnika i odpaleniu wszystko gasło. Nie było żadnego spadku mocy czy cos podobnego. Dodam że to mi się dzieje dość żadko i tylko w deszczowe dni. Natomiast teraz mam większy problem. Jadąc do Holandii jakieś 400km do celu nagle samochód stracił moc. Po dodaniu gazu jeszcze gorzej go mulilo. Po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu wszystko wróciło do normy ale tylko na 40 km. Po tym dalej stracił moc i zapalila się kontrolka od silnika. Na luzie wszystko jest ok turbina się załącza ale po włączeniu biegu nie chce jechać. Jakoś pomału do jechałem do celu. Dzisiaj wyciągnąłem filtr powietrza i jest w strasznym stanie a w środku dużo syfu. Czy to może być to? Czy bardziej poważniejsza usterka. Bardzo proszę o pomoc.
  6. Pomysł dobry tylko że z tym terminem będzie problem ja nie dam rady, pewnie lepiej by było coś zorganizować w maju:decayed:
  7. jak tam było na zlocie w Lublinie?
  8. Ja też się pojawię.
  9. Dzięki wielkie za info, podpiąłem się pod bezpiecznik nr 37 tak jak radziłeś i wszystko działa. jeszcze raz dzieki
  10. Cześć jak byś chciał podświetlenie kubka i wizytownika to za drobną opłatą mógł bym Ci to zrobić efekt naprawde fajny dzisiaj sam sobie rezałem.
  11. Witam, Borykam się z takim problemem i nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi. Chciałbym wyprowadzić drugie gniazdo zapalniczki aby podłączyć CB radio tylko żeby prąd był dopiero po przekręceniu kluczyka. Wiadomo że w Audi w zapalniczce jest cały czas prąd. Myślałem żeby podpiąć się pod bezpiecznik od klasonu bo on działa dopiero po przekręceniu stacyjki lecz nie wiem czy to dobry pomysł. Proszę o pomoc.
  12. Już się rozglądam za siedzeniami S-Line bo te przy dłuższej jeździe są strasznie nie wygodne. Przeglądając serwisy ogłoszeniowe jest mało do b7 więc będę coś szukał z A6 C6.
  13. Witam Was. To jest moje drugie Audi A4, pierwsze to było B5, później BMW e46 i powrót do A4 B7 BLB 2006r. Przy zakupie w 2013r było 163000, sprowadzona z Francji systematycznie serwisowany do 2013, teraz 194000 Z wyposażenia poza standard to za dużo nie ma. Wyposażenie po zakupie: ABS ESP multi kierownica skórzana 4x elektryczne szyby podłokietnik z przodu podświetlany, z tyłu elektryczne i podgrzewane lusterka tempomat czujnik deszczu czujnik zmierzchu lusterko wsteczne fotochrom Coming-Leaving Home Kilka zdjęć: Narazie co zrobiłem to: Wymiana oleju, wszystkich płynów i filtrów Regeneracja Turbosprężarki SWAP pompy oleju Mały wirusik W planach jest bardzo dużo, pomału zbieram części i za niedługo będę brał się do pracy, Na pierwszy ogień idą felgi i jakiś zawias.
  14. Witam , niedawno stałem się posiadaczem A4 B7 2.0 tdi , autko sprowadziłem z Francji, i teraz chciał bym się nim pochwalić. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.