Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukgem

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukgem

  1. U mnie w 2.0 blb części wyniosły 800zł kupione u kolegi z forum i robota w ASO Rzeszów 520zł.
  2. Czyli mam rozumieć , zbiórka na podpromie o godzinie 15-30 Harry może pojedziemy razem do Rzeszowa?
  3. I jak tam kolego jedziesz z modami?
  4. Wydaje mi się ze nie jutro tylko w niedziele. :grin: Może pojadę zobaczyć co tam będzie.
  5. Cześć, Ja mam bardzo podobnie u siebie, tylko różni się tym, że przy małych prędkościach np 20km/h wcisnę pedał hamulca 'do spodu' słychać dziwny odgłosy(grzechotanie) pompy abs, pulsuje pedał hamulca ale samochód jedzie dalej. Zachowuje się jak na lodzie, natomiast jak wcisnę pedał mocniej ale z wyczuciem to zatrzymuje się na miejscu. Po podłączeniu pod komputer nie pokazuje żadnego błędu. Już sam nie wiem co to może być. (zdarzyło mi się że od świateł do świateł jechałem za samochodem z małą prędkością on zahamował gwałtownie a ja bym mu wjechał w dupe bo załączył sie abs , dobrze że był drugi pas wolny, droga była sucha. )
  6. U mnie wszystko działa
  7. Bardzo fajny projekt :) Jak rozwiązałeś sprawę z ładowaniem tabletu?
  8. Godzina pozostaje bez zmian?
  9. Ja też pewnie się pojawię
  10. lukgem odpowiedział(a) na tomekxp2 temat w Audi A4 B7
    A do sedana jest taka sama?
  11. Data spotów jest aktualizowana na bieżąco, nie ma żadnych zapisów tylko siadasz w samochód i jedziesz, Jest nas coraz więcej z Jaro więc można by się było zgadać i jeździć razem.
  12. Kto dzisiaj będzie na spocie? Trochę wieje ale na chwile pozaglądam
  13. Kto jutro będzie na spocie?
  14. lukgem odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja jeszcze niestety mam z tyłu 255 więc w poniedziałek bede zmieniał opony na zimowe to moge Ci cyknąć zdj. PS. H4mm3r dzięki wielkie za rozrząd. Szybko sprawnie .
  15. Harry nas czymś ciekawym zaskoczy :-P :-o
  16. Ja mam jedną ramkę klubowa na zbyciu jak by ktoś chciał to mogę zabrać ze sobą.
  17. Ja też sie pojawie:decayed:
  18. Dalej pojawił się ten sam problem co opisałem wcześniej. Po wymianie na nowe egr wszystko było ok. Zrobiłem 150 km i dalej stracił moc. ---------- Post dopisany 25-06-2014 at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2014 at 16:41 ---------- Wymiana przeplywomierza pomogła i samochód jeździ jak nowy.
  19. No właśnie ja też mam jeden wtrysk na wykończeniu. Jest jeszcze możliwość żeby mi to zrobili za darmo?
  20. Samochód naprawiony. Został wymieniony egr na nowy ponieważ w starym odleciala całkiem przesłona która zamykana i otwierala dopływ powietrza.
  21. W sobotę byłem na diagnostyce i pokazało mi kilka błędów o numerach 16610 czujnik pedału gazu, 16485 przeplywomierz i 16683 czujnik turbo czy jakoś tak. Wczoraj wyciągnąłem turbo i jest jak nowe bez grama oleju i wirnik bardzo ładnie się kręci. Już sam nie wiem o co chodzi. Jeszcze jak by tego było mało to już w ogóle nie chce jechać jak dodam gazu to go coś dusi i gaśnie a z tłumika czuć ropę. I czasami coś się zaklekocze w silniku. ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ---------- Po skasowania błędów już check nie świeci a przyjechałem nim kilka km. ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ---------- Juz sam nie wiem co robić. Jakiś bardzo dziwny przypadek. Za każdym razem co innego się z nim dzieje. Teraz po odpaleniu silnika turbina się załącza, przyjechałem 50 m wszystko było ok przyspieszenie było ale po tym coś go zadusilo. Pali bez zarzutu ale pochodzi 5s i cos go dusi i gaśnie. I tak w kółko. Polski 'mechanik' powiedział że to wina turbiny i powiedzial że nowa kosztuje 700 euro + 300e robota i samochód będzie jeździł jak nowy na drugi dzień. Wydaje mi się że chce wyciągnąć kasę dlatego proszę o jakaś poradę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.