Treść opublikowana przez lukgem
-
Jaka cena wymiany rozrządu ?
U mnie w 2.0 blb części wyniosły 800zł kupione u kolegi z forum i robota w ASO Rzeszów 520zł.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czyli mam rozumieć , zbiórka na podpromie o godzinie 15-30 Harry może pojedziemy razem do Rzeszowa?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To o której zbiórka?
-
Audi A4 B5 Sedan Zielony z czarnym dachem
I jak tam kolego jedziesz z modami?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wydaje mi się ze nie jutro tylko w niedziele. :grin: Może pojadę zobaczyć co tam będzie.
-
Problem po jeździe na błocie - czujnik abs? zwrotnica?
Cześć, Ja mam bardzo podobnie u siebie, tylko różni się tym, że przy małych prędkościach np 20km/h wcisnę pedał hamulca 'do spodu' słychać dziwny odgłosy(grzechotanie) pompy abs, pulsuje pedał hamulca ale samochód jedzie dalej. Zachowuje się jak na lodzie, natomiast jak wcisnę pedał mocniej ale z wyczuciem to zatrzymuje się na miejscu. Po podłączeniu pod komputer nie pokazuje żadnego błędu. Już sam nie wiem co to może być. (zdarzyło mi się że od świateł do świateł jechałem za samochodem z małą prędkością on zahamował gwałtownie a ja bym mu wjechał w dupe bo załączył sie abs , dobrze że był drugi pas wolny, droga była sucha. )
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
U mnie wszystko działa
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Bardzo fajny projekt :) Jak rozwiązałeś sprawę z ładowaniem tabletu?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Godzina pozostaje bez zmian?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja też pewnie się pojawię
-
Dokładka zderzaka tył
A do sedana jest taka sama?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:grin:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Data spotów jest aktualizowana na bieżąco, nie ma żadnych zapisów tylko siadasz w samochód i jedziesz, Jest nas coraz więcej z Jaro więc można by się było zgadać i jeździć razem.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kto dzisiaj będzie na spocie? Trochę wieje ale na chwile pozaglądam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kto jutro będzie na spocie?
- B7 Crew
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja będę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Harry nas czymś ciekawym zaskoczy :-P :-o
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: :hi:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja mam jedną ramkę klubowa na zbyciu jak by ktoś chciał to mogę zabrać ze sobą.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja też sie pojawie:decayed:
-
Całkowity spadek mocy, kontrolka od silnika Proszę o pomoc
Dalej pojawił się ten sam problem co opisałem wcześniej. Po wymianie na nowe egr wszystko było ok. Zrobiłem 150 km i dalej stracił moc. ---------- Post dopisany 25-06-2014 at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2014 at 16:41 ---------- Wymiana przeplywomierza pomogła i samochód jeździ jak nowy.
-
Całkowity spadek mocy, kontrolka od silnika Proszę o pomoc
No właśnie ja też mam jeden wtrysk na wykończeniu. Jest jeszcze możliwość żeby mi to zrobili za darmo?
-
Całkowity spadek mocy, kontrolka od silnika Proszę o pomoc
Samochód naprawiony. Został wymieniony egr na nowy ponieważ w starym odleciala całkiem przesłona która zamykana i otwierala dopływ powietrza.
-
Całkowity spadek mocy, kontrolka od silnika Proszę o pomoc
W sobotę byłem na diagnostyce i pokazało mi kilka błędów o numerach 16610 czujnik pedału gazu, 16485 przeplywomierz i 16683 czujnik turbo czy jakoś tak. Wczoraj wyciągnąłem turbo i jest jak nowe bez grama oleju i wirnik bardzo ładnie się kręci. Już sam nie wiem o co chodzi. Jeszcze jak by tego było mało to już w ogóle nie chce jechać jak dodam gazu to go coś dusi i gaśnie a z tłumika czuć ropę. I czasami coś się zaklekocze w silniku. ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ---------- Po skasowania błędów już check nie świeci a przyjechałem nim kilka km. ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ---------- Juz sam nie wiem co robić. Jakiś bardzo dziwny przypadek. Za każdym razem co innego się z nim dzieje. Teraz po odpaleniu silnika turbina się załącza, przyjechałem 50 m wszystko było ok przyspieszenie było ale po tym coś go zadusilo. Pali bez zarzutu ale pochodzi 5s i cos go dusi i gaśnie. I tak w kółko. Polski 'mechanik' powiedział że to wina turbiny i powiedzial że nowa kosztuje 700 euro + 300e robota i samochód będzie jeździł jak nowy na drugi dzień. Wydaje mi się że chce wyciągnąć kasę dlatego proszę o jakaś poradę.