Treść opublikowana przez lukgem
-
Całkowity spadek mocy, kontrolka od silnika Proszę o pomoc
Samochód stał tydzień nie uruchamiany bo czekałem na filtr powietrza dzisiaj wymieniłem i po odpaleniu samochodu jest jeszcze gorzej. Nie wchodzi w obroty max to 1600 obrotów. Dymi raz na ciemno raz na biało. Sprawdziłem wąż łączący turbine z interculerem jest cały ale nie robi się twardy po przygazowanu. Jutro wybieram się na podlaczenie komputera. Jestem ciekawy co pokaże.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Cześć. Przepraszam ze tutaj pisze o takich sprawach ale jestem za granicą i mam problem z samochodem czy mógł bym prosić o jakiś kontakt do wrclaguna?
-
Całkowity spadek mocy, kontrolka od silnika Proszę o pomoc
Niestety ten zabieg nie pomógł wiec pozostaje mi tylko podłączenie pod komputer?
-
Całkowity spadek mocy, kontrolka od silnika Proszę o pomoc
Filtr pow jutro kupie i wymienię bo ostatnio w serwisie przygrali w kulki. Po odłączeniu egr powinno wszystko wrócić do normy? A co z tą kontrolka od silnika?
-
Całkowity spadek mocy, kontrolka od silnika Proszę o pomoc
Witam. Mam taki problem z 2.0 blb. Od jakiegoś czasu zapalala mi się kontrolka od świec żarowych i kontrola trakcji ale po zgaszeniu silnika i odpaleniu wszystko gasło. Nie było żadnego spadku mocy czy cos podobnego. Dodam że to mi się dzieje dość żadko i tylko w deszczowe dni. Natomiast teraz mam większy problem. Jadąc do Holandii jakieś 400km do celu nagle samochód stracił moc. Po dodaniu gazu jeszcze gorzej go mulilo. Po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu wszystko wróciło do normy ale tylko na 40 km. Po tym dalej stracił moc i zapalila się kontrolka od silnika. Na luzie wszystko jest ok turbina się załącza ale po włączeniu biegu nie chce jechać. Jakoś pomału do jechałem do celu. Dzisiaj wyciągnąłem filtr powietrza i jest w strasznym stanie a w środku dużo syfu. Czy to może być to? Czy bardziej poważniejsza usterka. Bardzo proszę o pomoc.
-
Wspólne wypady i przejażdzki grupowe na weekend
Pomysł dobry tylko że z tym terminem będzie problem ja nie dam rady, pewnie lepiej by było coś zorganizować w maju:decayed:
-
AUDI OPEN SEASON 2014 czyli Rozpoczęcie Sezonu AUDI!
jak tam było na zlocie w Lublinie?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja też się pojawię.
-
Pomocy, +12 po stacyjce, pod jaki bezpiecznik?
Dzięki wielkie za info, podpiąłem się pod bezpiecznik nr 37 tak jak radziłeś i wszystko działa. jeszcze raz dzieki
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Cześć jak byś chciał podświetlenie kubka i wizytownika to za drobną opłatą mógł bym Ci to zrobić efekt naprawde fajny dzisiaj sam sobie rezałem.
-
Pomocy, +12 po stacyjce, pod jaki bezpiecznik?
Witam, Borykam się z takim problemem i nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi. Chciałbym wyprowadzić drugie gniazdo zapalniczki aby podłączyć CB radio tylko żeby prąd był dopiero po przekręceniu kluczyka. Wiadomo że w Audi w zapalniczce jest cały czas prąd. Myślałem żeby podpiąć się pod bezpiecznik od klasonu bo on działa dopiero po przekręceniu stacyjki lecz nie wiem czy to dobry pomysł. Proszę o pomoc.
-
[A4 B7 BLB] 2.0 TDI Sedan 2006r.
Już się rozglądam za siedzeniami S-Line bo te przy dłuższej jeździe są strasznie nie wygodne. Przeglądając serwisy ogłoszeniowe jest mało do b7 więc będę coś szukał z A6 C6.
-
[A4 B7 BLB] 2.0 TDI Sedan 2006r.
Witam Was. To jest moje drugie Audi A4, pierwsze to było B5, później BMW e46 i powrót do A4 B7 BLB 2006r. Przy zakupie w 2013r było 163000, sprowadzona z Francji systematycznie serwisowany do 2013, teraz 194000 Z wyposażenia poza standard to za dużo nie ma. Wyposażenie po zakupie: ABS ESP multi kierownica skórzana 4x elektryczne szyby podłokietnik z przodu podświetlany, z tyłu elektryczne i podgrzewane lusterka tempomat czujnik deszczu czujnik zmierzchu lusterko wsteczne fotochrom Coming-Leaving Home Kilka zdjęć: Narazie co zrobiłem to: Wymiana oleju, wszystkich płynów i filtrów Regeneracja Turbosprężarki SWAP pompy oleju Mały wirusik W planach jest bardzo dużo, pomału zbieram części i za niedługo będę brał się do pracy, Na pierwszy ogień idą felgi i jakiś zawias.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , niedawno stałem się posiadaczem A4 B7 2.0 tdi , autko sprowadziłem z Francji, i teraz chciał bym się nim pochwalić. pozdrawiam