-
Przegub zewnętrzny
Tą metalową podkładkę zakładasz na półoś, najpierw zakładasz gumową osłonę przegubu następnie ta podkładkę metalową dalej w zależności jak u kogo ten plastyk tak jak na foto
-
-
Przegub zewnętrzny
Witam wszystkich, wymieniał ktoś ostatnio przegub zewnętrzny przód w Audi a4 b7 1.8 T quattro, chodzi mi dokładnie o tą plastykową wkładkę widoczną na zdjęciu otóż w niektórych kompletach od przegubu jest zestawie a w niektórych nie ma tego elementu. Niektórzy mają to zamontowane i niektórzy znów nie, ja wymieniałem u siebie przegub razem z Teściem który mi pomagał i niestety przez nie dopatrzenie nie pamiętam czy był zamontowany czy też nie. Czy może ktoś ostatnio wymieniał i może podzielić się informacją czy ten plastyk zakładał czy nie. Pozdrawiam
-
Błędy 17748 i 16395
Dzięki, za odpowiedź, szczerze mówiąc nie sprawdzałem u siebie tych wałków jak wyglądają, u mnie problem pojawił się po wymianie zaworów sterujacych wlotu powietrza, najpierw wyskoczył błąd 16395 następnie było słychać łańcuch. Czy to może być przyczyna czy też zbieg okoliczności z tymi zaworkami. Wymieniłem napinacz z łańcuchem, wszystko ok cicho nic nie słychać, przejechałem 1600 km podpinam waga a tam błąd. Co o tym myślicie.
-
Błędy 17748 i 16395
Witam i jak znalazłeś przyczynę tych wyskakujących błędów bo mam podobny problem.
-
Jakie poduszki silnika
Dzięki za odpowiedzi, właśnie takich oczekiwałem czyli konkretnych. Jak najbardziej wstawię ori poduszki. Pozdrawiam
-
Jakie poduszki silnika
Witam wszystkich, mam takie pytanie. Czy zakładał ktoś poduszki silnika inne niż oryginalne, chodzi mi o zamienniki. Jeżeli tak to czy zdają chociaż trochę egzamin. Przeglądałem różne tematy z tym związane i różnie to wygląda. Jedni chwalą, większość narzeka ale jak to jest w praktyce. Może są jakieś warte polecenia. Pozdrawiam
-
sebol.83 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na imię mam Sebastian , jestem z Kujawsko-Pomorskiego dokładnie z Wąbrzeźna. Jestem posiadaczem srebrnej A4 B5 96r. silniczek ADR 1.8 B+LPG . Jestem bardzo zadowolony ze swojej niuni. Jest to moje drugie Audi , poprzednio miałem 80 b4 też bardzo fajno śmigała. Często zaglądam na forum A4 i wciąż dowiaduję się czegoś więcej na temat mojego autka i dzięki temu próbuję sam wykonywać większość napraw z pozytywnym rezultatem. Dzięki za waszą pomoc. Pozdrawiam