Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebol.83

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. sebol.83 odpowiedział(a) na sebol.83 temat w Audi A4 B6/B7
    Tą metalową podkładkę zakładasz na półoś, najpierw zakładasz gumową osłonę przegubu następnie ta podkładkę metalową dalej w zależności jak u kogo ten plastyk tak jak na foto
  2. sebol.83 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam wszystkich, wymieniał ktoś ostatnio przegub zewnętrzny przód w Audi a4 b7 1.8 T quattro, chodzi mi dokładnie o tą plastykową wkładkę widoczną na zdjęciu otóż w niektórych kompletach od przegubu jest zestawie a w niektórych nie ma tego elementu. Niektórzy mają to zamontowane i niektórzy znów nie, ja wymieniałem u siebie przegub razem z Teściem który mi pomagał i niestety przez nie dopatrzenie nie pamiętam czy był zamontowany czy też nie. Czy może ktoś ostatnio wymieniał i może podzielić się informacją czy ten plastyk zakładał czy nie. Pozdrawiam
  3. sebol.83 odpowiedział(a) na camel669 temat w 1.8T
    Dzięki, za odpowiedź, szczerze mówiąc nie sprawdzałem u siebie tych wałków jak wyglądają, u mnie problem pojawił się po wymianie zaworów sterujacych wlotu powietrza, najpierw wyskoczył błąd 16395 następnie było słychać łańcuch. Czy to może być przyczyna czy też zbieg okoliczności z tymi zaworkami. Wymieniłem napinacz z łańcuchem, wszystko ok cicho nic nie słychać, przejechałem 1600 km podpinam waga a tam błąd. Co o tym myślicie.
  4. sebol.83 odpowiedział(a) na camel669 temat w 1.8T
    Witam i jak znalazłeś przyczynę tych wyskakujących błędów bo mam podobny problem.
  5. sebol.83 odpowiedział(a) na sebol.83 temat w 1.8T
    Dzięki za odpowiedzi, właśnie takich oczekiwałem czyli konkretnych. Jak najbardziej wstawię ori poduszki. Pozdrawiam
  6. sebol.83 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam wszystkich, mam takie pytanie. Czy zakładał ktoś poduszki silnika inne niż oryginalne, chodzi mi o zamienniki. Jeżeli tak to czy zdają chociaż trochę egzamin. Przeglądałem różne tematy z tym związane i różnie to wygląda. Jedni chwalą, większość narzeka ale jak to jest w praktyce. Może są jakieś warte polecenia. Pozdrawiam
  7. sebol.83 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  8. Witam na imię mam Sebastian , jestem z Kujawsko-Pomorskiego dokładnie z Wąbrzeźna. Jestem posiadaczem srebrnej A4 B5 96r. silniczek ADR 1.8 B+LPG . Jestem bardzo zadowolony ze swojej niuni. Jest to moje drugie Audi , poprzednio miałem 80 b4 też bardzo fajno śmigała. Często zaglądam na forum A4 i wciąż dowiaduję się czegoś więcej na temat mojego autka i dzięki temu próbuję sam wykonywać większość napraw z pozytywnym rezultatem. Dzięki za waszą pomoc. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.