Treść opublikowana przez TOM77
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam na spoty warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[B5 AEB] Problem z pompą wody
Kolego ten nr pompy jest do sil. AWT, właściwy do AEB to VKPC 81402 Pzdr.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[B5 AFN] Wahacze - co o tym myślicie ?
Dlatego nie należy kupować wahaczy z allegro z tak niską podejrzliwie ceną jak miało to miejsce w przypadku tego Lema.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[B5 AFN] Wahacze - co o tym myślicie ?
prawie (komplet jak dobrze pamiętam można było dostać za 1300zł) w sumie zapłaciłem trochę mniej. Przepraszam ale chyba nie wierzysz w gwarancje na wahacze ( życzę powodzenia przy realizacji ), Czym będziesz jeździł w czasie "rozpatrywania" gwarancji - rowerem. Na 90% przyjdzie odpowiedz uszkodzenie mechaniczne ( lub inna ładna odmowa). a cena 1300zł to też nie była z hurtowni W sumie to chyba nie ma dobrego rozwiązania ( ale na pewno należy kupować komplet) Po pierwsze jeśli chodzi o reklamacje, to akurat tak się składa, że tym się zajmuję i powiem tak, 50% przypadków jest uznawana jeśli się zdarzy Po drugie można kupić taki zestaw z fv może trochę drożej, ale nie dużo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zachęcam do aktywnego uczestnictwa na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam na spoty warszawskie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- [B5 AFN] Wahacze - co o tym myślicie ?
po doliczeniu drążków i śrubek i łączników cena wyszła dobra ale już nie super dobra Czyli praktycznie to samo jakbyś kupił kpl. zestaw w pudełku A tak na marginesie to jakiej gwarancji udziela sprzedawca, skoro towar jest bez fv- [B5 AEB] Problem z pompą wody
Dziwna sprawa z tą pompą Cały czas ciekawi mnie jaki to był ten nr Skf-a, ale jeśli nie masz to trudno. Co do ceny części i robocizny to powiem, że dość przyzwoite , choć można by załatwić trochę taniej- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy - Nowicjusz - wątek powitalny