Treść opublikowana przez TOM77
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszamy na spoty warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mamy dużą ale 10 aut się jeszcze zmieści tylko nie wiem czy te krowy co przywieziecie damy radę wypić Damy radę Krzyniu na pewno, Ty będziesz prowodylem To dziś mam przyjeżdżać z kierowcą- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty warszawskie- [B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
A to dobre Hart super Chyba pan ze sklepu tak bardzo chciał się ich pozbyć, że tak zachwalał :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie- [B6 AKE] Czy warto wymieniać wałki rozrządu, czy one mogą być powodem klepania
Dokładnie, wystarczy zdjąć jedną pokrywę i już będzie można stwierdzić jak przynajmniej się miewają dwa wałeczki :> Jeśli ok, to nowa uszczelka i cieszyć się jazdą dalej- [B6 AWX] Wymiana rozrządu
to racja... ale u mnie niemiaszki wymieniali przy 139tyś No tak, ale ich w razie czego stać na wydatki, gdyby się coś wydarzyło- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy - Nowicjusz - wątek powitalny