Treść opublikowana przez arson15
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
jesteś zadowolony z D1S 6000 ??
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ozi na Orlenie Ruczaj
-
[B5 AVG] Nadchodzi "Kulfon" - parowóz wielozadaniowy
gratulacje piękna audiczka i :oklaski:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja miałem prawie rok 330d
-
[B6 AKE] Pompa wspomagania - ASO czy zamiennik ?
chciałem mu sprzedać ale nie chcial http://www.allegro.pl/item571251021_pompa_wspomaganie_oryginal_audi_a4_2_5tdi.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Dostałem kamieniem w szybe i zrobiła się rysa już na 10cm w ciągu jednego dnia powiększyła się o 3cm, można temu zapobiec jeśli tak to gdzie mozna to zrobić w Krakowie, Macie jakiś zakład proszę o namiary.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Dziś zakończyłem walkę ze wspomaganiem po roku czasu, wczoraj wymieniłem przekładnię a wcześniej pompę i co się okazalo że nadal jest problem z zapowietrzaniem układu przez co pompa głośno chodziła i wywalało płyn ze zbiornika, Załamka na calego po calym dniu przekładania, dwóch mechaników rozlożyło ręce. wieczorkiem przegrzebałem nasze forum i co dzis kupiłem zbiornik wyrównawczy za 50zł i jak ręką odjął, a kosztów narobilem sobie na 1,5tyś. kamień z serca. Forum górą.
-
[ALL B6] Które felgi do mojej fury?
Ja mam numer 3 i jest OK.
-
[B5 ADP] Czy po wymianie wahacza (górny tył) trzeba ustawiać zbieżność ?
święta prawda
-
[B6 AKE] Pompa wspomagania - ASO czy zamiennik ?
Nie będzie łatwo znaleść używki, wiem coś na ten temat obdzwoniłem wszystkie szroty i allegro żeby znaleść Powodzenia
-
[B5 ADP] Czy po wymianie wahacza (górny tył) trzeba ustawiać zbieżność ?
kolega pisze wyraźnie że koło kierownicy jest inaczej ułożone niż przed wymianą wahacza Moja odpowiedź dotyczyła zapytania kolegi A.M.D i kolega nic nie pisze o kole kierownicy
-
[B5 ADP] Czy po wymianie wahacza (górny tył) trzeba ustawiać zbieżność ?
nie ma takiej potrzeby aby ustawiać zbieżności
-
[B6 AKE] Pompa wspomagania - ASO czy zamiennik ?
w audi właśnie wymieniałem pompe wspomagania i kupiłem używke oryginał odrazu nie bawiłem się w zamienik tymbardziej aby wymienić pompe w A4 2,5 trzeba przodek demontować
-
[B6 AKE] Pompa wspomagania - ASO czy zamiennik ?
zakładałem kiedyś zamienik co prawda do innego auta, pompa chodziła głośniej od oryginału i padła po 10dniach dlatego uważam że lepszy oryginał używany niż zamiennik nowy, co do kosztów to nie pamiętam
-
[B6 AKE] Pompa wspomagania - ASO czy zamiennik ?
przechodziłem ten temat tylko oryginał, kupiłem używke oryginał cena około 300zł i jest ok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki za spota wszczególności dla tx-didi za vagowanie pozdrawiam wszystkich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/zapowiedz-nowego-audi,1254386
-
Rysy na ekranie nawigacji
jeśli nie duże rysy to może to pomoże http://www.allegro.pl/item519612258_folia_ochronna_poliweglan_mitac_mio_p550_p360.html
-
[B6 AWX] Problem z ESP
na 100% uszkodzony czujnik peadału hamulca, Musashi ma racje, mam taki sam objaw i nie mam czasu wymienić tego czujnika
-
[ALL] Kiedy należy wykupić ubezpieczenie
Dokladnie jest tak, kupując auto masz czas 30dni na przerejestrowanie auta i ubezpieczenie, jeśli ugadałeś się z sprzedawcą że OC przekazuje Tobie to wtedy idziesz z umową do ubezpieczyciela i przepisujesz ubezpieczenie na siebie, wtedy ubezpieczyciel wyliczy Ci skladke i albo masz nadpłate i zwracają kasę lub doplacasz zależy ile % zniżek miał sprzedajający i ile % zniżek Ty posiadasz, a jeśli się nie dogadałeś z gościem to po 30 dniach musisz ubezpieczyć auto.
-
[ALL] Kiedy należy wykupić ubezpieczenie
od daty zakupu masz 30 dni, po tym okresie musisz ubezpieczyć auto chyba że się dogadasz ze sprzedającym że ubezpieczenie przechodzi na Ciebie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajna zabawa http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=1778399&server=vimeo.com&sho
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
nie było tak żle jestem skłonny powiedzieć że jest dobrze, ale może być lepiej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w sumie to by mógł bo wziąłem 240 na rybki już nie wystarczyło kasy Trzeniu masz jakieś info dla mnie
-
[B5 AEB] Nie działa wskażnik temperatury cieczy chłodzącej
Ozi jeśli będziesz potrzebował licznik, to mam co prawda licznik od A4 1,6 ale może jakieś elemnty można będzie przelutować, jak cos to daj znać