Treść opublikowana przez Gumak
-
[ALL B5] A4 B5 Avant w klimacie "S-ki"
bardzo ładne Audi powodzenia w utrzymaniu, bo modów już trochę jest ;d
-
Zderzak RS z laminatu
Orientuje się jak wygląda montaż takich oto zderzaków? i jak to tak wgl wygląda w realu? Audi A4 B5 1994-2000 ZDERZAK PRZÓD RS4(AT-LINE) (3937149714) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Audi A4 RS / B5 95-01 Zderzak Przód ver. 2 (3896402326) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Audi A4 B5 1994-2000 ZDERZAK TYŁ(AT-LINE) (3937122866) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
No i bardzo dobrze chcesz zrobic, bo ten gril co jest to porazka ;/ powodzenia w modzeniu
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Tak jak przedmówcy zostaw dekle od Merca Ładna alu tak wgl
-
[ALL B5] Audi S4
No, no heble na PLUS teraz tylko je ogarnąć i latać
-
[B5 ADR] Stanced Avant by GuMak
Pomyśle, pomyśle Na chwile obecną w Audi: -Pomalowane środki lamp na czarno oraz delikatne obrysy US (na razie tylko folia), -ramka grillu na czarno, ale zastanawiam się czy OOOO tez nie pomalować, - w międzyczasie ogarniam felgi jeszcze tylko baza do położenia TYLKO JAKA?
-
[B5 ASJ] Audi S4 -> RS4
Zaszalałeś i jak ładnie siedzi w dodatku
-
Malowanie wnetrza ori szklanej lampy w I lifcie
lampy ogarniete - pomalowana ta ramka, ale efekt słaby.. wpadły jeszcze obrysy US, narazie tylko folia ale beda zarowki tez
-
Kolor alufelgi - POMOCY
Nie wiem sam, ale czarny tu zginie ;/ polece chyba białym, zobaczymy jak bedzie to wygladalo
-
Kolor alufelgi - POMOCY
Fotki na w watku VT juz poszly ale w macie siwym juz mialem i jakos to d*py nie urywalo ;/ a chce zeby urywalo
-
Kolor alufelgi - POMOCY
Mam już przygotowane felgi to malowania, ale waham się nad kolorem. Chciałem na początku biały, ale już sam nie wiem. Mój kolor auta to LZ5K a felgi wygladają tak: Z góry dzięki
-
Moje 1.8t :)
Plany są wiec jest dobrze, autko widac ze juz cos modzene wiec kolejny plus bezawaryjnosci ;d
-
[B5 ADR] Stanced Avant by GuMak
Ogolnie to na wiosne mam zamiar zmienic kolor felg na bialy lub złoty, więc ta czerwień nie bedzie pasowala, więc tez zmienie tam barwy ---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ---------- Hak na dniach out aaa lampki zmienie też ---------- Post dopisany 12-01-2014 at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2013 at 17:28 ---------- Taka mała zmiana ---------- Post dopisany 30-01-2014 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 23:47 ---------- Ludziska jaki kolor na felgi wrzucic? bo mam dylemat? tak, zeby do mojej bydu pasowal?
-
Malowanie wnetrza ori szklanej lampy w I lifcie
A gdzie robisz w Bydgoszczy bo bede niedlugo na jakis czas w Bydgoszczy to moze kupie?
-
Malowanie wnetrza ori szklanej lampy w I lifcie
No też o taklim czyms mysle, ale kierunki sam chcialem dymic, ty kupowales?
-
Malowanie wnetrza ori szklanej lampy w I lifcie
Polifty w smoke? Mysle ze dobra mysl tylko zalezy jaki kolor auta zeby sie nie gryzlo W poliftach tylko kierunki al'a US
-
Malowanie wnetrza ori szklanej lampy w I lifcie
Dokładnie, soczewkowe lampy to fajne do malowania, a te bez to jz gorzej, tak jak u mnie ;/ kierunek tez pomaluje, tylko odbłyśnik zostanie normalny
-
Malowanie wnetrza ori szklanej lampy w I lifcie
Tak też własnie zrobie
-
Podświetlany emblemat tylnej klapy jak go zamontować?
Farba fluorescencyjna i po sprawie Obędzie sie bez wiercenia i efekt też jakis jest
-
Malowanie wnetrza ori szklanej lampy w I lifcie
Soczewka wpadnie, ale na chwile obecna bardziej potrzebne rzeczy a jakos lepiej by to wygladalo moim zdaniem jakbym pomalowal chociaz ramke
-
Malowanie wnetrza ori szklanej lampy w I lifcie
Chropowaty da sie spolerowac? przeciez są oznaczenia i wgl?
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Bedzie to gralo Jaki dajesz sub? Moze Kicker?
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
Mody idą do przodu i graty Białe alu to białe
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
Też tak zmodziłem, ale miałem jeszcze znaczek OOOO na czerwono http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/a4-avant-gumak-309943/ tak to u mnie wygladalo Ładne audi
-
Malowanie wnetrza ori szklanej lampy w I lifcie
No tak, tak. Tylko Pytanie czym malowaliscie i wgl? ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- Polerkę? Co masz na mysli? W sensie jak zrobic?