Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gumak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gumak

  1. bardzo ładne Audi powodzenia w utrzymaniu, bo modów już trochę jest ;d
  2. Gumak opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Orientuje się jak wygląda montaż takich oto zderzaków? i jak to tak wgl wygląda w realu? Audi A4 B5 1994-2000 ZDERZAK PRZÓD RS4(AT-LINE) (3937149714) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Audi A4 RS / B5 95-01 Zderzak Przód ver. 2 (3896402326) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Audi A4 B5 1994-2000 ZDERZAK TYŁ(AT-LINE) (3937122866) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  3. No i bardzo dobrze chcesz zrobic, bo ten gril co jest to porazka ;/ powodzenia w modzeniu
  4. Tak jak przedmówcy zostaw dekle od Merca Ładna alu tak wgl
  5. No, no heble na PLUS teraz tylko je ogarnąć i latać
  6. Pomyśle, pomyśle Na chwile obecną w Audi: -Pomalowane środki lamp na czarno oraz delikatne obrysy US (na razie tylko folia), -ramka grillu na czarno, ale zastanawiam się czy OOOO tez nie pomalować, - w międzyczasie ogarniam felgi jeszcze tylko baza do położenia TYLKO JAKA?
  7. Zaszalałeś i jak ładnie siedzi w dodatku
  8. lampy ogarniete - pomalowana ta ramka, ale efekt słaby.. wpadły jeszcze obrysy US, narazie tylko folia ale beda zarowki tez
  9. Gumak odpowiedział(a) na Gumak temat w Audi A4 B5
    Nie wiem sam, ale czarny tu zginie ;/ polece chyba białym, zobaczymy jak bedzie to wygladalo
  10. Gumak odpowiedział(a) na Gumak temat w Audi A4 B5
    Fotki na w watku VT juz poszly ale w macie siwym juz mialem i jakos to d*py nie urywalo ;/ a chce zeby urywalo
  11. Gumak opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam już przygotowane felgi to malowania, ale waham się nad kolorem. Chciałem na początku biały, ale już sam nie wiem. Mój kolor auta to LZ5K a felgi wygladają tak: Z góry dzięki
  12. Gumak odpowiedział(a) na konrad8831 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Plany są wiec jest dobrze, autko widac ze juz cos modzene wiec kolejny plus bezawaryjnosci ;d
  13. Ogolnie to na wiosne mam zamiar zmienic kolor felg na bialy lub złoty, więc ta czerwień nie bedzie pasowala, więc tez zmienie tam barwy ---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ---------- Hak na dniach out aaa lampki zmienie też ---------- Post dopisany 12-01-2014 at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2013 at 17:28 ---------- Taka mała zmiana ---------- Post dopisany 30-01-2014 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 23:47 ---------- Ludziska jaki kolor na felgi wrzucic? bo mam dylemat? tak, zeby do mojej bydu pasowal?
  14. A gdzie robisz w Bydgoszczy bo bede niedlugo na jakis czas w Bydgoszczy to moze kupie?
  15. No też o taklim czyms mysle, ale kierunki sam chcialem dymic, ty kupowales?
  16. Polifty w smoke? Mysle ze dobra mysl tylko zalezy jaki kolor auta zeby sie nie gryzlo W poliftach tylko kierunki al'a US
  17. Dokładnie, soczewkowe lampy to fajne do malowania, a te bez to jz gorzej, tak jak u mnie ;/ kierunek tez pomaluje, tylko odbłyśnik zostanie normalny
  18. Tak też własnie zrobie
  19. Farba fluorescencyjna i po sprawie Obędzie sie bez wiercenia i efekt też jakis jest
  20. Soczewka wpadnie, ale na chwile obecna bardziej potrzebne rzeczy a jakos lepiej by to wygladalo moim zdaniem jakbym pomalowal chociaz ramke
  21. Chropowaty da sie spolerowac? przeciez są oznaczenia i wgl?
  22. Bedzie to gralo Jaki dajesz sub? Moze Kicker?
  23. Mody idą do przodu i graty Białe alu to białe
  24. Też tak zmodziłem, ale miałem jeszcze znaczek OOOO na czerwono http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/a4-avant-gumak-309943/ tak to u mnie wygladalo Ładne audi
  25. No tak, tak. Tylko Pytanie czym malowaliscie i wgl? ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- Polerkę? Co masz na mysli? W sensie jak zrobic?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.