Treść opublikowana przez Gumak
-
Malowanie wnetrza ori szklanej lampy w I lifcie
Witam, ma ktoś może instrukcje lub pomysły co do malowania tych lamp jak w temacie? Malowaliście tylko od wewnątrz, czy z zewnątrz też coś robiliście tzn. folia lub lakier do lamp?
-
A3 8L - fajgi
Poczynania śledzone na naszym forum Co tu dużo pisać Kawał dobrej roboty #Fajgi zrobiłeś
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
No włansie jak tam idzie, bo też jestem ciekawy efektu, gdyż sam chcialem rezać na rs kratki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam, lata ktoś może z Brodnicy lub okolic? Może jakiś mały spocik w Brodnicy? Jest ktoś chetny? Pozdrawiam
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
Witam, już trochę na forum jestem, ale tu się nie przedstawiłem, więc postanawiam poprawę i witam jeszcze raz serdecznie wszystkich Latam A4 B5 temacik już mam założony Pozdrawiam
-
[B5 AML] Świstakowóz czyli widlasta szóstka w Avancie :D
ładny Avancik Gratki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam towarzystwo
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Sporo pracy włożone widzę, ale bylo warto Gratki fajnego autka
-
[B5 AFN] Czwórka by Ziomuś | S4 Body | Hydrografika | Hybryda
Ciekawe autko no i ten pakiet eSki Pozazdroscic Modzic dobrze i bedzie kozak
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Z taką turbna moze się nieźle zbierac
-
[ALL B5] Taki skromny Avanci w serii (prawie)
W dobrym kierunku wszystko idzie widze Powodzenia
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Ciekawe Audi Powodzenia w dalszych modach
-
[B5 APS] by czorny
Auto kosi system, lektura całego wątku trochę mi zajęła ale było warto Powodzenia w kolejnych modach
-
[B5 ADR] Stanced Avant by GuMak
OBECNIE Witam Postanowiłem pochwalić się moim sprzętem Jest to: Audi A4 Avant B5 1.8E 125 km Rok produkcji: 1998 Wszystko jak na razie w serii :| Wyposażenie: ABS Wspomaganie kierownicy Climatronik Centralny zamek Immobiliser 4 x pp 4 x elektryczne szyby Elektryczne lusterka regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach Autoalarm 2013 - wiosna Koła: Borbet Typ T 15' Białe Innych modów brak 2013 - jesień Koła: A.T.P Flash 18' Audio: Głosniki: Hertz DSK-130.3 Radio: Alpine CDE-9827RR Komora: Pomalowana większość elementów na czarno, a napisy i korki na czerwono Plany na zimę/wiosnę 2014: Włożenie jakiejś basowej zabudowy do bagaznika lub ori tuby Bose, Zmiana koloru Alufelg, Końcowy wydech (jakiś ładne brzmienie - mam nadzieję, że coś polecicie ), Zawieszenie gwintowane, a w przyszłości AirRide Przymiarka: Pakiet od RS4 jesli sie uda, a jak nie to ogarniecie dokładek i czarnych elementów pod kolor budy oraz dokladka Cupra Lip, Dalsze zmiany pod maską, ale chciałbym pojsc w strone wiekszej mocy a nie tylko estetyki :szczer: BLACK FRONT w I lifcie jakos wygląda to 2014: Na nowej feldze, lecz zostaje ona jak najkrócej gdyż chyba nie będzie konkretu (Tomasson TN4)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam całe forum bardzo serdecznie. Od jakiegoś czasu bujam się Adui A4 B5 (przestawie dokladnie w dziale do tego przeznaczonym). Mam nadzieje, że już niedlugo poznamy sie na spocie Pozdrawiam