Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gumak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gumak

  1. W Aucie wszystko sie fajnie zgrywa, ale ja i tak widzialbym inna felge ;D ale ogolnie Audi robi robote ;D
  2. Zimowa aura tylko na fotkach jest fajna ;D dobre zdjęcia kolego
  3. Gumak odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Audi wygląda kozacko. Felgi o tych szerokosciach dobrze tu siedzą ;D teraz tylko te pokrętła wypieprzyc i założyć klime ;D
  4. OD rozpoczęcia sezonu Audi zmieniło się konkretnie Wnętrze muszę kiedyś obmacać bo jest miecz
  5. W Audi non stop coś tam się grzebie. Wpadły nowe felgi Tomasson TN4 4x8.5j. Felgi myślalem, że pozamiatają ale nie leżą mi tu i obecnie idą a sprzedaż a szukam konkretnej felgi coś zeby w tyły 10j było Na zimę w planach są progi, zmiana wnetrza, rollbar, spawanie dokladek i US, ale to ostatnie to chociaż przód
  6. No własnie chciałem utrzymać klimat przedlifta, lecz soczewki chyba i tak wpadną bo xenon lub bi, bede montował
  7. Gumak odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Spasowałeś konkretnie Panie jakie masz parametry felg z tyłu i jaka opona na niej?
  8. Polerka lakieru zrobiona, przód zszedł około centymetr w dół, poprawione ranty felg, opony przód węższe, wyczyszczony silnik i jakies tam dodatki estetyczne wpadły Wszystko złożyło się tak jak na fotach
  9. Furka oblukana w Iławie, robi robotę konkretnie i tak jak rozmawialiśmy, jeśli zejdzie w dół to będzie kozak, ze hoho
  10. Dla mnie mega furka, tylko nie wiem czemu ale na rotorze widziałbym jakiś kolor
  11. W aucie staram się cały czas coś zmieniać: -wywalone ramki z rejestracji, -black front - lampy rozklejone i pomalowane na czarny mat, grill odświeżony i także w czarny mat, -gładka tylna klapa - oznaczenia silnika i modelu out, -brak wycieraczki na tylnej klapie,
  12. Front prawie taki jak u mnie (brakuje mi tylko gładkiego zderzaka) hehe Mam nadzieję, że będzie tak zrobiona jak Cabrio Mam nadzieję, że oblukam na Pikniku u nas wbijaj do mnie : Pozdro
  13. Poprzedni setup o wiele lepszy moim zdaniem, ale to Twoje auto a moja opinia
  14. Kurw.. ale ro***erdala system czekam jak to ogarniesz, ale teraz juz jest wielki, ale to kur.. wielki plus
  15. Audi utrzymane ładnie Powodzenia w modach
  16. Felgi wszystkie cztery szrokość 8j, 18', opony na razie przod i tył 225/40, lecz szukam 215/40 na przod Odległość od błotnika to 61 przód, 62 tył
  17. Panie auto kosi system Słowa uznania
  18. Na hak mam klienta, wiec jutro już go nie bedzie Dzieki za miłe słowa
  19. Gumak odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kosa muszę dopieścić tez tak swoją bo podobny kolor Naprawde ładne Audi
  20. Jakieś aktualne foto Przód poszedł delikatnie w dół po wycięciu i zaklepaniu nadkoli, na tylnej klapie wywalone oznaczenie modelu i silnika a teraz czekam za gratami Na tył wpadnie jeszcze dystans Mile widziane opinie co myslicie o tym wygladzie
  21. Będą znowu dobre foty
  22. https://www.facebook.com/lipno2014 to co w tym roku też będzie ekipa? Ja będę, ekipa cała z Brodnicy na pewno leci, więc może jakieś miasta sie przyłącza? Spora kolumna będzie wtedy pewnie
  23. No widać, że furka zadbana teraz jakas gleba i koło i jest kozak
  24. Ja też od razu z 15" na 18" wpadłem jest naprawdę okey,ale wiadomo jak jest na naszych drogach Fajna furka
  25. Gumak odpowiedział(a) na Gumak temat w Audi A4 B5
    Też własnie o to chodzi, a wątpię zeby kazdy w swojej niby rs miał ori zderzak ;/ Nie wiecie kto może ma cos takiego zamontowane?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.