Treść opublikowana przez szkopek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Domjenick ja z checia bym sie sie pisal bo juz dawno Cie nie widzialem ale jesli chodzi o mnie to dopiero po Sylwestrze......
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
moglo by byc fajnie.........
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
odwiedzil bys nas kiedys.... jak Ci w pl sie uklada?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dawid jaki Ty skromny jestes..........
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Szkopek ja 24l i place za swojego £480, £50 w miesiecznych ratach, kuzyn dziewczyny w twoim wieku sv600 placil z paro dniowym prawkiem £800. Mialem zrobic zdjecia ale troche latalem dzis i zapomnialem:decayed: ---------- Post dopisany at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ---------- A tak ogolnie teorie skad sie uczyles?? sciagnolem aplikacje na iphona byl w tym tez hazard perception i tak w czasie przerw na lunch w robocie sie nauczylem.......
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Buszek a ile za ubezpieczenie placisz przy pierwszym moto na cbt??????? Bo ja tez zdalem juz cbt i teorie tylko jeszcze jazda mi zostala i moze tez bym cos do treningu kupil...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
pewnie kiedyś wpadnę... mowcie kiedy to sie podlacze......
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dominik przyjezdzaj bo juz dawno sie nie widzielismy..............
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a4 dociera teraz zona,ja tylko od czasu do czasu ja odmulam.... jak bede mial chwile to porobie jakies foty a8
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dominik terz na v8 sie przesiadasz...........
-
Ile pali Wam gazu?
to tyle co 2.4Q:decayed: łlosz kurna kupuje 4.2 - oszczędna bestia moj kopci wiecej od tego potworka jest zaprzeczeniem praw fizyki:grin: moja a8 4.2 pali srednio 14 gazu przy dojazdach do pracy wiec wynik jak najbardziej osiagalny...
-
[B5 APU] Adaptacja wtrysków z TT 225bhp do 1.8t APU
ok wiec tak jak mowicie tak bedzie zrobione............ dzieki...
-
[B5 APU] Adaptacja wtrysków z TT 225bhp do 1.8t APU
Witam, chodzi o wtryski od TT 225KM do 1.8T APU Przegrzebalem forum i nic nie znalazlem odnosnie wtryskow od TT 225KM,co by mnie interesowalo. :[ Kolega oddal mi wtryski od TT tylko krotkie------a sa i dlugie. Mam zamiar je zmienic,tylko jest maly problem.Obecnie w kolektorze mam orginalne takie jakie ida w APU - dlugie wtryski. Wiec powinny isc takie(chyba): Dlugie od TT:99-02 w A3 od 97-00 i A4 od 96-01 z kodami sil;AMU,BAM,APX Nr.06A 906031J -niebieskie-386cc A dostalem wlasnie te: Krotkie wychodzily w TT:99-02,03-06 i w A3 od 01-03 z kodami sil;AMU,BAM Nr.06A 906031BC -szare-386cc Krotkie tez wychodzily w A4 1.8T 190KM BEX 320cc i tam jest taki sam kolektor jak w APU.Chodzi mi o wysokosc stopki kolektora. Wiec czy moga isc dlugie i krotkie w ten sam kolektor.?Uwzgledniajac oczywiscie zmiane gniazda wtrysku (plastiku) Obecnie stary zestaw od gory gniazda wtrysku (gory kolektora) do konca wtrysku (gdy jest wlozny) wynosi 44mm. A jak wloze ten ktotki wynosi 28mm. Wiec jest ktotszy o 16mm. Na chlopski rozum to powinienem utrzymac ten sam wymiar co mam 44mm. Bo napewno, ma to znaczenie, z jakiej wysokosci podawane jest paliwo.Czy moze sie myle.? Albo sa na to jakies normy?Czy moze ktos juz to przerabial? Czy moze trzeba szukac dludich? Duzo pytan i prosze o odpowiedzi. Wszelkie uwagi<>rady mile widziane.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
chlopaki widze ze dobrze sie bawiliscie nastepnym razem napewno przyjade..... pozdro dla calej ekipy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Siemka ja niestety nie dam rady przyjechac bo wlasnie wrocilem z urlopu goly i wesoly..... ,.... pozdro dla wszystkich
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
sprawdzilem moje jeszcze raz dzisiaj i teraz dzialaja za kazdym razem pewnie cos nie stykalo.....[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 20:23_________________________________________________ wczesniej podpinalem je do jakiegos akumulatora ktory stal w garazu i teraz tak mysle ze moze ten aku byl padniety......
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja kupilem ori lampy z ksenonami ne jebaju z s4 i nie dzialaja po wlaczeniu zapala sie i gasna a po tem juz tylko klikanie slychac a ori balasty pewnie drogie beda.............
-
[B6 AVF] Nieprzyjemny zapach przy spryskaniu szyby przedniej
masz smierdzacy plyn w zbiorniczku od spryskiwaczy,pewnie zadko ich urzywasz a plyn jak za dlugo stoi w zbiorniczu to wali tak ze masakra .Proponuje ci wylac to co masz,potem zalej swierzy plyn i bedzie git
-
[ALL B5] Progi S4
Rafal moglbys wrzucic jeszcze pare fotek jak masz te progi zamontowane,wlasnie kupilem ori progi na aukcji i jeszcze nie mam pojecia jak je przymocowac......... pozdro
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
u mnie dwa nie podejda bo jest po drugiej stronie skraplacz od klimy,a pozatym slaby tam po bokach przelot powietrza.Mam juz zato zamowionego icka z ebaya wiec tylko czekac.............. Albinek a co do motoru dokupywales?????
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
moj traktor juz odpalony,musze jeszcze tylko zmienic zderzak i zalozyc mniejszego icka bo juz mi sie nie podoba taki wystajacy na pol zderzaka.......... Yamahy tylko pozazdroscic ,Kamili tata tez sobie cos podobnego zafundowal,wiec bede mial czym polatac jak bede w Polsce.... [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 20:04_________________________________________________Albinek a dlugo sie czeka na przesylke z USA?????
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Maciek jak juz bedziesz kupywac to szukaj quattro a na pewno nie pozalujesz.....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja jeszcze ciagne........ jak tam radio w mietku dales rade??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie brzmi to dobrze.......... zycze szybkiego powrotu do zdrowia
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
po programie poczujesz spory przyrost mocy a przy normalnej jezdzie zuzycie paliwa spadnie