Treść opublikowana przez szkopek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja bym sie pisal na te naklejki
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
mamy w warsztacie kilku klientow ktorzy maja vito i musze powiedziec ze widuja nas czesto pada zawiecha, :wink4:nawet polosie sie potrafia ukrecac, przedmuchy z pod wtryskow... i gnija bierz VW nie bedziesz zalowal.......
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Kowi wiesz jak to jest pierwsze pare tygodni po modach w silniku
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ja mialem czasami w lato srednia 10l na100
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja kupilem tu LHD na angielskich blachach licznik nie byl zmienony bo byl nadal w Km/H lampy byly od LHD, ale ostatnio robilem gosciowi forda focusa do zarejestrowania w UK to zmienialem licznik,lampy przód i lampy z tylu bo przeciwmgielne bylo po zlej stronie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no i ubezpieczenie mnie tez wiecej kosztowalo...........
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
powinno sie zmienic licznik i lampy ma takie od LHD
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
od narodzin malego do dzisiaj tak pociagam ze Kamila mnie alkoholikiem nazwala.......................
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
szczerze to ja tez od jakiegos czasu juz na tamto forum nie zagladalem i niewiem co jest grane...........
-
[PS3] Prywatne mecze w call of duty Modern Warfare 2
ja mam lapka ale za slaby jest na ta gre.... poczekamy moze ktos jeszcze dojdzie z PS3
-
[PS3] Prywatne mecze w call of duty Modern Warfare 2
ja bym sie pisal,tylko ze cienki w to jeszcze jestem bo dopiero zakupilem gre..........
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
zobaczcie to
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
i mozna jeszcze bylo w quattro zblokowac tylny most ale to juz inna bajka.......
-
Playstation 3 Slim premiera w przyszłym miesiącu
ja tez mam slima 250gb narazie mam go jakies 2 tygodnie i tylko 3 gry NFS shift,Colin McRAE dirt2 i call of duty modern warfare 2 powiem ze fajna gierka tylko po tym jak dostalem ten zestawik od dziewczyny to odrazu kupilem ful HD lcd 40 cali bo na moim starym kineskopowym TV obraz byl beznadziejny
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
w sumie to nie glupi pomysl dolozyc pstyczek w srodku i wtedy mozna w zaleznosci od stylu jazdy i warunkow na drodze wylaczac lub wlaczac ten wynalazek.....
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ja zima zawsze wyciagam bezpiecznik od ABS-u bo hamowanie na slizgim jest beznadziejne jak ktos jezdzil autem bez i z ABS-em to wie oczym jest mow ,pozostaje tylko chamowanie pulsacyjne w zakretach,ale zawsze powinno sie zwolnic przed a nie w zakrecie........
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ja u siebie odlaczylem ABS bo auto prawie nie hamowalo juz hamowanie biegami bylo bardziej skuteczne jak hamulce
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
wlasnie to jest najgorsze w quattro.... zeby tak hamowalo jak sie rozpedza to by dodrze bylo.... (ja u siebie po pierwszych sniegach wymienialem felgi i wachacz po kontakcie z kraweznikiem )
-
[B5 APT] Podłączenie wzmacniacza do akumulatora
ja u siebie z komory silnika do wnetrza kabel przepuscilem przez skrzynke od ECU a dalej pod plastikami oslaniajacymi progi i potem pod tylnym siedzieniem do bagaznika...
-
[B5 AFN] Avancik quattro
no wiec mam juz to autko od 8 miesiecy w tym czasie udalo mi sie usprawnic troche motoronie czyli: -turbo i kolektor dolotowy od AWX-a -wyciety kat -zaslepiony EGR -FIMC -wtryski 216 -odpowiedni programik pod te graty,nie robilem jeszcze wykresu bo w przyszlosci bede zakladal pompe 11..... -wymienilem wszystkie paski(rozrzad,klima,alternator oraz wszystkie napinacze i rolki) zalozylem tez mocne sprzeglo z jednomasem bo orginalne nie wytrzymuje dlugo w quattro zwlaszcza przy mojej nodze jesli chodzi o pozostale rzeczy to wymienilem w zeszlym miesiacu wszystkie wachacze z przodu (lemforder) oraz wszystkie tuleje metalowo gumowe w tylnim zawieszeniu,poza tym jestem teraz zmuszony wymienic felge (pierwsze sniegi ) bo po spotkaniu z kraweznikiem stracila czesc rantu,wygiol sie tez wachacz ale juz go wymienilem i jesli nie uda mi sie tanio znalesc takiej felgi jakie mam zalozone,to doloze troche i kupie komplet 17-stek :gwizdanie: a oto kilka fotek:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak bedzie trzeba to i sie burze rozpeta................... Andzrzeju daj znac jak silnik poskladasz ciekaw jestem czy to bedzie ta chlodniczka czy nie........
-
[ALL B5] A4 B5 3.0 TDI, da się to zrobić?
kolego jak masz kase i zapal to wszystko sie da zrobic.........
-
[B6 AKE] Ustawienie zbieżności po wymianie łożysk
dokladnie tak jak piszesz tylko ze u niego nie piszczaly opony przy skrecie,jestem mechanikiem wymieniam takie rzeczy na codzien i nie widze sensu zeby naciagac chlopaka na dodatkowe koszta zwiazane z ustawianiem geometri kol,bo w jego przypadku jest to nie potrzebne,nie widze sensu ciagnac tego tematu dalej... pozdro
-
[B6 AKE] Ustawienie zbieżności po wymianie łożysk
on czytaj dokładniej:p to ty przeczytaj watek od poczatku i zobacz jakie pytanie zadal kolega jacob 12 :gwizdanie:
-
[B6 AKE] Ustawienie zbieżności po wymianie łożysk
a kto pisal ze mu opony piszcza....? wypadek to juz inna bajka w tym watku chodzi tylko o wymiane łozyska.