Treść opublikowana przez szkopek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
huan mi twoja miejscowka pasi [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 19:20_________________________________________________codo godziny to sie za jakis czas dogadamy bo niewiem jeszcze o ktorej skoncze prace normalnie w soboty robie do 1 ale mysle ze wczesniej sie urwe.......
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jesli chodzi o godz to 10 to dlamnie troche za wczesnie ,ale ok 15-16 bylo by ok
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
artur 07542420801 wlasciwie to lepiej by bylo sie zjechac w miejscowce niedaleko tego hotelu ja grila tez zabiore nie jest za wielki ale jak kilka osob bedzie to sie na pewno przyda
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jesli chodzi o grila to ja nawet swojego moge przytaszczyc....... :> (polska kielbaske tez moge kupic mam 2min do polskiego sklepu)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Albinek a grila w tym twoim miejscu mozna zapalic........
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
dokladnie o to mi chodzilo zeby browara moana bylo saczyc i pogadac na miejscu(bo jak sie napije to do chotelu juz nie pojade)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tomoze zmienimy miejscowke??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tu moze nie ale w Polandi CB sie przydaje..........
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
bylo juz o tymsporo poczytaj troche.........
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jeszcze jakbysmy CB-radia mieli ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja ostatnio na spota mercedesem pocisnelem........ [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 22:44_________________________________________________ja na nocke na bank zostaje
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
powiem wam koledzy ze jak pojedziecie to na pewno nie pozalujecie................
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
im nas wiecej tym lepiej mozemy sie umowic gdzies na M1 na zjezdzie i razem pociac.........
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
pewnie ze mam [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 21:52_________________________________________________ja tam na bank na noc zostaje
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jakby to bylo w okolicach gdzie ja mieszkam to miejsce by sie znalazlo............. :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mam nadzieje ze pogoda nam dopisze to sie grila zrobi.....(jak bedzie gdzie :gwizdanie:)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no ja bym sie pisal zawsze to razniej...(zreszta widze ze z Polski z tego samego wojewodztwa jestesmy )
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
no wiec wszystko na dobrej drodze musze zamowic rurki z linku ktory podalem i dospawac boczki do IC dzieki koledzy
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
ajaka jest srednica na wlocie do kolektora od AWX-a bo taki bede zakladal wiec moze dal bym rury takiej wlasnie srednicy(wie ktos??)
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
myslicie ze srednica rur do IC moze byc 64mm??? http://cgi.ebay.co.uk/UNIVERSAL-2-5-INCH-TURBO-INTERCOOLER-ALUMINIUM-PIPE-KIT_W0QQitemZ130308162310QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item1e56f8c306&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A6|72%3A1689|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A25
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
jest dlugi na 72 cm pasuje bardzo fajnie tyklo boczki musze dospawac z wyjsciami na boki[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 22:57_________________________________________________mam go za darmo bo wymienialem goscoiwi w mercedesie jeden boczek nie jest szczelny ale i tak boczki beda przerabiane wiec mi sie fartnelo
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wlasnie zeby sobie koledzy nie pomyslleli ze to zjazd alkocholikow........... :beer1:
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
jest on z mercedesa A-klasy jeszcze rurek mi brakuje ale zakladam na bank...[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 22:02_________________________________________________dzisiaj zderzak odkrecilem i nawet sie miesci
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
jak by moj traktorek jechal tak jak seryjne 1.8T to bym byl zadowolony... a moze i przegonic sie da rade ale wtedy to juz na bank czipsa bys zapodal do siebie
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
wiekszy to jest na bank a orginalny jest w miejscu gdzie niema zbyt dobrego przeplywu powietrza,bede celowal w jakies 170kucy jeszcze dojdzie kolektor i turbulum od AWX-a,wtryski 216,(kat juz wyciety )