Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szkopek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szkopek

  1. czasami tak skrzynie biegow chalasuja ale niewiem o jaki dzwiek ci chodzi najlepiej to nagraj i wrzuc na forum
  2. bierz jasna skorke bedzie wypasik , :hi:ja w moim poprzednim a4 mialem tez jasna i mi sie podobalo,teraz mam w nastepnej czarna skore ale ta sie na sloncu troche bardziej nagrzewa
  3. w niektorych autach jest jeszcze czujnik poziomu plynu hamulcowego jak poziom jest za maly to sie kontrolka bedzie swiecic...
  4. Użyłem zestawu sprzęgła od silnika 1Z, do takiego koła jednomasowego sprzęgło od AFN nie pasuje. pasuje tez do tego sprzeglo od VW corrado G60 i VR6 :gwizdanie:
  5. nawet nawet...... u siebie tez chyba prysne
  6. a masz jakas fotke jak to wyglada??
  7. moj AFN ma przejechane 240.000 na liczniku mysle ze przebieg prawdziwy,wczoraj Etronic robil mi logi przed zmiana softu i powiedzial ze silnikjak dzwon :>
  8. jak kolo ciebie smigne gdzies u germanow to ci awaryjkami mrygne.........
  9. ja to moge dopiero zaczac kombinowac po powrocie z polski,tylko ja zawsze jak wracam to jestem splukany i potrzebuje czasu na regeneracje mojego konta
  10. CWK_S_L_A_Y a ty o kturej masz prom bo ja jakos o 10.00 chyba
  11. kilka zdjec z kartow
  12. zawsze mozna poszalec na parkingu pod tesco......... [br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 23:11_________________________________________________mysle ze jak dobrze poszukamy to sie znajdzie jakis niedrogi tor na ktory mozna by wjechac [br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 23:14_________________________________________________ gorzej jak nastepnym razem my pojdziemy do garow a one pic
  13. Huan normalnie za ten filmik to poklony
  14. my dopiero zjechalismy na chate i padamy pomimo zmeczenia i bulu rak po kartach musze powiedziec ze ten weekend byl za***isty
  15. widze ze koledzy spac z tego wszysekiego nie moga a jakie napoje bierzecie piwo czy wodke bo niewien co mam zakupic a nie lubie mieszac
  16. Dominik juz tak sobie nie ujmuj
  17. czasami zapiekaja sie te oski od wycieraczek sprobuj popsikac na nie WD40 moze pomoc,ale najlepiej to rozebrac i wyczyscic....,chyba ze silniczek pada to wtedy juz tylko nowy
  18. Cristoforo pisal o tym jaro4444 w tym samym watku zerknij na str 14
  19. w AFN-ie nie ma klapy do gaszenia silnika, a srenica rury na kolektorze od AWX-a to 2.5 cala czyli 64mm
  20. mialem jeszcze jeden icek mniejszy ale zdecydowalem sie na tego bo napewno spelni swoje zadanie lepiej jak ten maly,jesli chodzi o wyglad to mi sie podoba bo widzialem juz kilka mocnych aut z wystajacym duzym ickiem i mnie to pasi
  21. no spory to on jest musze jeszcze turbo zmienic ale narazie mi sie nie chce,potem tylko wtryski i programik
  22. a tak wyglada moj cooler
  23. jak dla mnie to najlepiej by bylo jakos o 13.15 bo wczesniej na bank nie dojade na miejsce spotkania bo robie do 12.00 ale jeszcze pogadam z szefem to sie moze wczesniej urwe jak da rade.........
  24. Dominik ja takim czyms jechalem nieda sie tego opisac ale wskazowka od paliwa to w oczach spada [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 08:49_________________________________________________nawet sobie wtedy zdjecie pod maska zrobilem (widac z lewej)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.