Treść opublikowana przez szkopek
-
[B5 ANB] Dzwiek ala "piasta w rowerze"
czasami tak skrzynie biegow chalasuja ale niewiem o jaki dzwiek ci chodzi najlepiej to nagraj i wrzuc na forum
-
[ALL B5] Listwy drzwiowe w a'la chromie
bierz jasna skorke bedzie wypasik , :hi:ja w moim poprzednim a4 mialem tez jasna i mi sie podobalo,teraz mam w nastepnej czarna skore ale ta sie na sloncu troche bardziej nagrzewa
-
[B5 AKN] Kontrolka klocków hamulcowych
w niektorych autach jest jeszcze czujnik poziomu plynu hamulcowego jak poziom jest za maly to sie kontrolka bedzie swiecic...
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Użyłem zestawu sprzęgła od silnika 1Z, do takiego koła jednomasowego sprzęgło od AFN nie pasuje. pasuje tez do tego sprzeglo od VW corrado G60 i VR6 :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
nawet nawet...... u siebie tez chyba prysne
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
a masz jakas fotke jak to wyglada??
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
moj AFN ma przejechane 240.000 na liczniku mysle ze przebieg prawdziwy,wczoraj Etronic robil mi logi przed zmiana softu i powiedzial ze silnikjak dzwon :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak kolo ciebie smigne gdzies u germanow to ci awaryjkami mrygne.........
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja to moge dopiero zaczac kombinowac po powrocie z polski,tylko ja zawsze jak wracam to jestem splukany i potrzebuje czasu na regeneracje mojego konta
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
CWK_S_L_A_Y a ty o kturej masz prom bo ja jakos o 10.00 chyba
-
Spotkania w Anglii - galeria
kilka zdjec z kartow
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zawsze mozna poszalec na parkingu pod tesco......... [br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 23:11_________________________________________________mysle ze jak dobrze poszukamy to sie znajdzie jakis niedrogi tor na ktory mozna by wjechac [br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 23:14_________________________________________________ gorzej jak nastepnym razem my pojdziemy do garow a one pic- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Huan normalnie za ten filmik to poklony- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
my dopiero zjechalismy na chate i padamy pomimo zmeczenia i bulu rak po kartach musze powiedziec ze ten weekend byl za***isty- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
widze ze koledzy spac z tego wszysekiego nie moga a jakie napoje bierzecie piwo czy wodke bo niewien co mam zakupic a nie lubie mieszac- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dominik juz tak sobie nie ujmuj- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
czasami zapiekaja sie te oski od wycieraczek sprobuj popsikac na nie WD40 moze pomoc,ale najlepiej to rozebrac i wyczyscic....,chyba ze silniczek pada to wtedy juz tylko nowy- [ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Cristoforo pisal o tym jaro4444 w tym samym watku zerknij na str 14- [ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
w AFN-ie nie ma klapy do gaszenia silnika, a srenica rury na kolektorze od AWX-a to 2.5 cala czyli 64mm- [ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
mialem jeszcze jeden icek mniejszy ale zdecydowalem sie na tego bo napewno spelni swoje zadanie lepiej jak ten maly,jesli chodzi o wyglad to mi sie podoba bo widzialem juz kilka mocnych aut z wystajacym duzym ickiem i mnie to pasi- [ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
no spory to on jest musze jeszcze turbo zmienic ale narazie mi sie nie chce,potem tylko wtryski i programik- [ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
a tak wyglada moj cooler- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak dla mnie to najlepiej by bylo jakos o 13.15 bo wczesniej na bank nie dojade na miejsce spotkania bo robie do 12.00 ale jeszcze pogadam z szefem to sie moze wczesniej urwe jak da rade.........- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dominik ja takim czyms jechalem nieda sie tego opisac ale wskazowka od paliwa to w oczach spada [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 08:49_________________________________________________nawet sobie wtedy zdjecie pod maska zrobilem (widac z lewej) - Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy