Treść opublikowana przez szkopek
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
czasami jest to objaw konczacego sie sprzegla
-
[B5 ANB] Zatkany przewód silnikowy
jest to przewod idacy z kolektora zsacego do dv tak mi sie wydaje
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a te 204 kucyki to byly osiagniete z katalizatorem czy kata trzeba wywalic???
-
[B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje
a ile miejsca w bagażniku ci zostalo po wlozeniu butli i kompresora????
-
[B5 AAH] Czy uniwersalne sondy lambda wystarczą do poprawnej pracy silnika ?
pracuje w warsztacie i kiedys po założeniu takiego wynalazku do auta stracilismy prawie klijenta wiec nie polecam.........
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to robi sie ciekawie :> to ja moze S-ke powinienem kupic.....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to teraz tylko czekac na nastepnego spota ja za jakies dwa miechy powinienem już zmienic auto wiec bede mogl sie pochwalic.... :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jeszcze mi kaski brakuje ale bede polowal na1.8t quattro B6
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to nastepnym razem bedzie sie dzialo...................... :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no fajnie bylo tylko nastepnym razem trzeba bedzie to lepiej zaplanowac......
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to do jutra koledzy.... :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
he no ja mam dokladnie 200 mil
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no bede
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no w koncu sie zobaczymy pomysl o jakims kierowcy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja audiczke sprzedalem ale tez wpadne poogladac co macie i porozmawiac a na nastepna OOOO musze jeszcze troche poczekac
-
[B5 AEB] Pali na trzy cylindry
nie zdrowo jezdzic z niepalacym cylindrem,bo paliwo zmywa ze scianek tuleji olej ktory powinien zmiejszac tarcie miedzy tlokiem a tuleja.......
-
[B6 ALT] Czy to normalne że 'zjada' tyle oleju ?
z tego co wiem to moim kolegom 2-litrówki biora sporo oleju te silniki juz tak maja.....
-
[B5 AEB] syczące turbo w Tbenzynie - czy to normalne zachowanie ?
u mnie żadnych chmurek niema oleju w ogule mi nie bierze od wymiany do wymiany,a jak jest zimny silnik to mi tak turbo pojękuje....(zalewam syntetyk)
-
[B5 AEB] syczące turbo w Tbenzynie - czy to normalne zachowanie ?
ja mam cos podobnego ledwo slyszalne bardzo żadko gdy silnik zimny widocznie trzeba zaczac kaske odkadac.....
-
[B6 BDH] Jaka turbosprężarka po chipie ?
mi sie wydaje ze 2,5tdi bez dlubania jest juz silnikiem specjalnej troski a co dopiero po modach...
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
moim zdaniem powinna to byc jednolita rurka a nie spawana i to jeszcze z tak ostrym zalamaniem...
-
co mozna wziac z audi S3
jest u mnie na warsztacie rozbita audi S3 ma ona silnik 1.8t jednak ma on 208koni czy jakos tak co moge wziasc z tego silnika do mojego 1.8t AEB, mam juz wtryski,DV,N75, co jeszcze mozna by z tego wyjac co by do mnie pasowalo???
-
Alternatywa dla katalizatora
to ze ktos ma maly pprzebieg nie znaczy ze byl krecony ja terz kupilem auto kture mialo tylko 130tys,i wiem ze to byl prawiwy przebieg bo mam papiery z serwisu i co rok podany jest przebieg jaki mialo auto....
-
[B5 AEB] Pytanie o tuning
a do kolektora bedzie pna pasowac??
-
Ile pali Wam gazu?
a czy w 1.8t po czipie gaz nie sprawia wam problemow??