Treść opublikowana przez szkopek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja moze nastepnym razem bo narazie nie mam do was czym startowac......
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to fajnie chlopaki ja postaram sie byc na 13 ale moge sie spoznic pare minut
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja normalnie robie do 13.00 ale postaram sie skonczyc o 12 to bym mugl byc tam jakos na 13.20
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a ile warzysz ? bo ja 102kg :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mnie tez do kartingow prosze dopisac
-
[B5 ADP] Podczas ruszania przy ostrym skręcie w prawo ,,terkocze" przy kole
ja przewarznie odpinam gorne wachacze chyba ze ta dluga sruba jest zapieczona to wtedy dolne odkrecam....
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Kowi87 mam juz icek o podobnych wymiarach jak ten w watku ktory podales ale wpadl mi jeszcze w rece wiekszy wlasnie ten o ktory teraz pytam i mam dylemat ktory zalozyc [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 22:36_________________________________________________dodam ze mam juz zakupiony kolektor awx +turbo awx ,rury do icka 2.5cala potem jeszcze tylko wtryski 216 albo 230 i program
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
z czy podejdzie mi icek o takich wymiarach; szer-70cm,wys-22cm,grubosc-6.5cm ma ktos cos o podobnych wymiarach bo co widzialem to wiekszosc ma wysokosc 18cm
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja moge wyjechac okolo 13.00 bo do 12 pracuje ale jak cos to nie musicie na mnie czekac....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Huan dopisz jeszcze mnie do tego hotelu ja tez zosttaje z moja pania
-
[B5 ADP] Podczas ruszania przy ostrym skręcie w prawo ,,terkocze" przy kole
zrob tak;
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja ostatnio jechalem z londynu jakies 3 godziny emeryckim tempem.....[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 18:15_________________________________________________ja mysle ze wyjazd o 13.00 bylby w sam raz zeby tam na 16.00 byc.........,a poza tym ja napewno do 12 bede w pracy.
-
[B6 AWX] Blow off w awx-sie
mysle ze charakterystyczny ppppppsssssssssssssssss......... nie idzie w parze z klekotem diezla............
-
[B5 ADP] Podczas ruszania przy ostrym skręcie w prawo ,,terkocze" przy kole
niema takiej reguly
-
[B5 ADP] Podczas ruszania przy ostrym skręcie w prawo ,,terkocze" przy kole
jak przy skrecaniu to raczej zewnetrzny,podczas ruszania na skreconych kolach popros kogos zeby stal kolo kola i posluchal ktora strona
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jesli chodzi o mnie to 16.00 jest git
-
[B5 AJM] Czy luzy na turbinie mają wpływ na jej efektywność pracy ?
jak Ci turbawka sie rozsypie i zassie jej czesci do komor spalania to sie remont na nowym turbie nie skonczy.........
-
[B5 AFN] Wtryski do AFN-a ?
jesli chodzi o moc to bede chcial wyciagnac ile sie tylko da z gratow ktore juz kompletuje; FIMC szer-70cm,wys-22cm,gruosc-6cm, rury do fimc 2,5 cala,kolektor dolotowy AWX to juz mam(szukam teraz wtryskow i turbiny mam na oku turbinke od AWX-a ale jeszcze sie zastanawiam nad wieksza) dopiero jakwszystko zaloze to jak bede w PL to pojade na program i mysle ze to na jakis czas styknie.............[kat juz wyciery i EGR zaslepiony ]
-
[B5 AFB] Zerwany gwint wałka rozrządu
blok silnika nie jest taki twardy jak walek rozrzadu,zeby ta sprezynke wkrecic to trzeba najpierw zrobic nowy gwint i dopiero ja wkrecic a w walku raczej sie juz nowegogwintu nie zrobi...........
-
[B5 AFN] Wtryski do AFN-a ?
ok dzieki myslalem ze na naszym forum tez sie znajdzie ktos kto mial do czynienia z wtryskami
-
[B5 AFB] Zerwany gwint wałka rozrządu
walki rozrzadu sa bardzo twarde,watpie zeby dalo sie zrobic nowy gwint
-
[B5 AFN] Wtryski do AFN-a ?
nie jestem na forum golfa tylko na forum AUDI.........
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja dopiero zaczynam zabawe z tdi ale zobaczymy co tam macie,moze do spota FIMC zdaze zalozyc i wiekszy kolektor dolotowy od AWX-a
-
[B5 AFN] Wtryski do AFN-a ?
czy myslicie ze warto to zakupic do AFN-a i czy bedzie pasowac??? http://cgi.ebay.co.uk/VW-T4-2-5-TDI-New-Diesel-Injector-Nozzles-Performance_W0QQitemZ260427838275QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item3ca2b57343&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A6|72%3A1689|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A25
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
wplywa niekorzystnie tylko na emisje spalin pozatym same plusy........