Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Speedcam

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, szukałem szukałem i nic znaleźć nie mogę. Kupiłem audi a1 po strzale, wszystko było ok do czasu. Wymieniłem deskę rozdzielczą poduszki i OK. na komputerze błąd żarówek, patrze brak świateł postojowych wymieniłem i tu zaczyna się problem. Światła postojowe świeciły się bez przerwy czy auto otwarte czy zamknięte, odłączyłem przełącznik świateł nadal bez zmian, po pewnym czasie dałem sobie spokój i zapomniałem odłączyć akumulatora, wracam po 2 godzinach i auto brak reakcji tylko działa podświetlenie przełączników drzwi, podłączyłem akumulator do ładowania i za chwile próbuje włączyć zapłon i tu niespodzianka żadna kontrolka się nie pali, klimatronic radio no totalnie nic, sprawdzam bezpieczniki spalony od Bordnetz oraz drugi Bordnetz od oświetlenia lewej strony. Wymieniłem bezpieczniki na nowej o tej samej mocy i jak tylko wsadzę bezpiecznik od lewej strony to sekunda i dymi się. Zdarłem deske i zauważyłem że przy spaleniu bezpiecznika dymi się w okolicy wiązki modułu komfortu. Czy przez nie odłączenie akumulatora mogło coś spalić w module komfortu ? czy coś się stopiło i robi w module zwarcie dlatego się tam dymi ? Dodam, że mimo tych problemów auto odpala na sekundę i gaśnie, póżniej kręci i już nie odpala. vcds pokazuje że silnik zablokowany przez immobilizer ale głównie martwi mnie brak zasilania i palenie bezpiecznika Proszę o pomoc bo już nie wiem co robić. VCDS łączy się z wszystkim oprócz modułu komfortu i centralnej elektryki Jest wstępna diagnoza. stopiło moduł komfortu na wtyczce A ...
  2. Speedcam odpowiedział(a) na bziku temat w Audi A4 B8
    Jeszcze panie Kierownik drugą wtyczkę z lampy w klapie i jesteśmy w domu witam, dopiero znalazłem czas na zmianę lamp, właśnie jestem po zabiegu, wszystko pięknie śmiga kodowanie przez vcds'a bezproblemowo.
  3. Speedcam odpowiedział(a) na cycu86 temat w Audi A4 B5
    może tarcza ma bicie
  4. Speedcam odpowiedział(a) na Roberto90 temat w Audi A4 B5
    to dałeś teraz po całości - odzew na post z 2012 roku :]
  5. audi - 4B1 857 536C - małe podgrzewane
  6. Speedcam odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    górny lewy przedni - JTC421 (TRW) - 8E0407505C - AUDI lewy dolny (banan) - JTC348 (TRW) - 8E0407693K - AUDI końcówka drążka lewa/prawa - JTE143 (TRW) - 8E1422065G - AUDI
  7. co prawda z olejowymi nie słyszałem nic złego, ale o paliwowych to już masę złych opinie słyszałem. Auto na nowym Boschu gorzej chodziło niż na starym filtrze. to samo o świecach Boscha - nigdy więcej.
  8. ja również na Mann-Filter i jest OK. nie polecam Boscha
  9. Speedcam odpowiedział(a) na bziku temat w Audi A4 B8
    OK to czekam na foteczki dzięki
  10. Speedcam odpowiedział(a) na bziku temat w Audi A4 B8
    pietasz mam sprawę do Ciebie, mógłbyś mi wysłać fotki z kablami z wtyczek lamp ? chodzi mi o to jaki kolor kabla do którego pinu w lampie.
  11. Czyli jednak w porządku ludzie z honorem, bo znam przypadki takich sytuacji co idą w zaparte i dla nich nie ma problemu a czasami lepiej stracić 100 zł a zostawić przy sobie klienta niż zarobić i już więcej tego klienta nie widzieć na oczy. tym bardziej, że wiadomo jak działa droga pantoflowa - nie stracisz 1 klienta a kilku kilkunastu
  12. ewidentnie mechanik spier****ł robotę. przy montażu uszkodził gumę a teraz mówią żebyś jeździł i się nie przejmował bo trzeba robić 2 raz ale tym razem za darmo, i w najlepszym wypadku jak znajdą taką gume to wymienią gumkę a jak nie to będą musieli kupić nowy wahacz, więc będą się bronić rękami i nogami. Dlaczego Ty masz płacić zapłaciłeś już za usługę i oczekujesz że usługa będzie zrobiona dobrze a jeżeli popełnili błąd to już ich problem. Jeżeli są ludźmi z honorem to przyznają się do winy i zrobią CI to ale jeżeli to ludzie beznadziejni to najpierw CI będą wciskać że jest OK i można jeździć a jak już się zgodzą na robotę to będą próbowali od Ciebie wydoić kasę. Są tylko ludźmi, każdy popełnia błędy, różnica jest taka, że niektórzy potrafią się do błędu przyznać a inni nie.
  13. ja używam masę uszczelniająca Dirko z Elringa i jestem zadowolony, także polecam
  14. Speedcam odpowiedział(a) na _Krzych temat w Audi A4 B5
    a co ma czujnik ABS do wpadania pedału hamulca ? zmień mechanika. Jeżeli nie jest układ zapowietrzony trzeba posprawdzać przewody hamulcowe, zaciski a na końcu pompke hamulcową servo itd
  15. nie będzie smarowania i z biegiem czasu się rozleci. Ale to nie musi być wina wahacza tylko niewłaściwy montaż i mechanik uszkodził gumę tam gdzie jest ta sprężynka i tą gumę trzyma.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.