Po tym, jak nasłuchałrm się ile wciąga oleju 2.0 TFSI jestem bardzo miło zaskoczony.
Przejechane na oleju 5000 km i MMI pokazuje 80%...
Przebieg 130 kkm, wirus z CompSport.
I raczej mam ciężką nogę, ale zawsze dbam o temperaturę oleju.
Olej - Millers
Turdzi. Fajna maszyna. Gratulacje. Chyba też wkrótce zaglądnę do CompSport'u, żeby TFSI zaczęło lepiej jechać. STi to nie jest i raczej nie będzie, ale jeździ się całkiem przyjemnie.
I pozdrawiam
Cześć. Witam wszystkich. Po kilkunastu latach jazdy Subarakami postanowiłem się ustatkować i niedawno kupiłem A4 Allroad 2.0 TFSI. Mam nadzieję, że auto da mi dużo frajdy i będzie służyło bezawaryjnie.