Ja kupiłem z jednym ale zaraz założyłem alarm i dorobiłem drugi kluczyk do tej pory jest OK.narobiłeś mnie pietra ale myślę że będzie dobrze .NO ale jakieś papiery z numerami masz to może znajdą go psy albo dostaniesz telefon jak go odzyskac.
ODPALA I gaśnie a w tym czasie miga żółta lampka[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 14:51 _________________________________________________Też tak miałem jak dorabiali mi kluczyk okazało się że w złym miejscu wkleili kod przełożyli bliżej stacyjki i jest ok.
WITAM.Jestem Marek.A4 posiadam od ponad roku .Jak dotąd nie miałem z nią żadnych kłopotów poza lekkim stukiem z przodu i wrażeniem że raz ma lepszego kopa a nieraz jest słabsza.Jeszcze raz WITAM wszystkich. :hi: