Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damian80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damian80

  1. Koło zbiorniczka wyruwnawczego tak? i ta wtyczke odpiąć i dajej jak postepowac chodzi mi o ustawianie z kluczyka bez vag-a
  2. Ja mam 1.6 ADP nie myślałem nigdy robic adaptacji jak ja poprawnie wykonac mam problem z obrotami wiruja czytałem ze mozna ja wykonac recznie po odłaczeniu wtyczki wskaże ktoś która to wtyczka?
  3. To juz chyba tajtańszy sposób moj kolega wymieniał nawet dobrze to wyszło wiec smiało wymień ja troszke dołożylem i kupiłem za 110zl podswietlana gałke w nocy dobrze sie prezentuje i tez ma skóre.
  4. Tak sie zrobi bo wszystko jest za bardzo pomieszane:facepalm:
  5. mysle tez nad zmiana głosników te org troche słabe i trzeszca juz jak sie bardzo podgłosi
  6. Napawde Twój test był ciekawy oraz efekty i w końcu wyjaśniło się o tym teście na wodzie
  7. Nie mam bardzo juz nerwów do tych kabli i zastanawiam sie nad zrobieniem od początku instalacji po swojemu czyli jak ma wygladac tą chyba całkiem wyrzuce, wsadze nowe kable wspólczesne troszke grubsze zeby dzwiek był odpowiedni co o tym myślisz?
  8. Prawda w niektórych wersjach nie ma klimatronika i kazdy patrzy 90 to ok i nic nie rabią napewno i ja tez nic wiecej nie bede robił jak narazie.
  9. I jak dalej to podłaczyc a jakim cudem graja tylne głosniki to nie wiem ja mam w org 6 głosników wszystko na maxa jest pomieszane
  10. U mnie jest tak samo i tez zastanawiam sie co sie dzieje olej jest tez w normie
  11. u mnie jest stag 300 jestem bardzo zadowolony juz 5 rok smiga aby trzeba filtry na czas wymieniac i to wszystko
  12. ja od 2 dni mam nowy termostat i temperatura jest taka sama w wachaniach jak opisywał rafal9119 na swoim przykładzie.
  13. sory kolego własnie pozyczyłem od kolegi taki konkretny miernik na tych trzech kablach cienkich nie ma wogule napiecia co dalej z tym robic poradzisz?
  14. no i u mnie teraz tak samo ok dzieki za info:smiley:
  15. jest 6 z tego 3 wolne czerwony jasno pomaranczowy oraz siwy z paskiem czrnego zielony jest podpiety biały tez i dwa brazowe tylko tak wydladaja jak by kiedys były całe ---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ---------- zielony cienki jest połaczony w radiu z siwym z paskiem czarnego totalny sajgon ---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- a te zgrzane do siebie rozłaczyc rabia zwarcie teraz to kable od wzmacniacza? ---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ---------- a te zgrzane do siebie rozłaczyc rabia zwarcie teraz to kable od wzmacniacza?
  16. ---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ---------- widze kolo radia jest 3 tylko mam pare foto wysle jeszcze u mnie tez głosniki z tyłu sa ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- ---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ---------- ---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ---------- ---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ---------- ---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ---------- ---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ---------- ---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ---------- ---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- ---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ---------- ale tez sa dwa brazowe cienkie kable uciete jest pare wolnych kolorów głosnikowych kabli ale teraz graja ale jak nie mam pojecia ide policze przewody kolo wzmacniacza
  17. jest taka mała puszka czarna. jutro wrzuce foty z tej instalacji tragedia kupa izolacji ucietych kabli zamiast izolacji dałem plastikowe zlaczki termokurczliwe zrobie kilka zdjec rano. takie skutki szybkimi tanim kosztem. ---------- Post dopisany 17-01-2014 at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2014 at 20:59 ---------- Wrzucam kilka zdjec instalacji mam nadzieje ze wyjdzie gdzie te wolne kable wpiac niektóre zaslepiłem chwilowo zeby gdzies zwarcia nie robiły ---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- ---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- ---------- Post dopisany at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ---------- ---------- Post dopisany at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ---------- ---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ---------- ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- ---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------
  18. To mówisz ze wszystko gra dobrze
  19. Dzieki wielkie ---------- Post dopisany 17-01-2014 at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2014 at 22:01 ---------- Na klimatroniku pokazuje mi temperature 92-nawet 97 chyba cos jest nie tak a na liczniku sztywno 90 cały czas
  20. a jak sprawdzic na klimatroniku czy jest poprawna temperatura?
  21. No i okazało sie ze termostat był zamontowany odwrotnie załozyłem poprawnie i efekt 90 stopni cały czas
  22. jutro zobacze mi znów znajomy mówił ze wina zbyt słabej masy lipa nie moge sobie radyjka posłuchac a jest nowe na wczesniejszym było to samo. ale jutro zobacze do kabli dam znac ---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ---------- Anie wiesz moze jak sprawdzic czy wzmacniacz orginalny jest podłaczony czy tez nie bo mam taki z lewej strony bagaznika nie mam pojecia czy jest sprawny ---------- Post dopisany 16-01-2014 at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2014 at 20:23 ---------- I dzis zabrałem sie do sprawdzenia instalacji było dziwne co zobaczyłem nie było adaptera tylko ucieta kostka org i kupa skreconych kabelków do zwykłej kostki z tego połowa nie jest podłaczona nawet z jednego wyjcia były dwa głosniki podpiete teraz troche poprawiłem graja wszystkie i radio sie juz nie wyłacza ale dalej zostało kilka przewodów nie podłaczonych i nie wiem jak je podłaczyć naprawde teraz potrzebuje pomocy waszej. jest jakis schemat dostepny podłaczenia
  23. jutro z rana bede sprawdzał napisze co zobacze ---------- Post dopisany 16-01-2014 at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2014 at 21:46 ---------- I dzis zabrałem sie do sprawdzenia instalacji było dziwne co zobaczyłem nie było adaptera tylko ucieta kostka org i kupa skreconych kabelków do zwykłej kostki z tego połowa nie jest podłaczona nawet z jednego wyjcia były dwa głosniki podpiete teraz troche poprawiłem graja wszystkie i radio sie juz nie wyłacza ale dalej zostało kilka przewodów nie podłaczonych i nie wiem jak je podłaczyć naprawde teraz potrzebuje pomocy waszej. jest jakis schemat dostepny podłaczenia:slina:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.