Treść opublikowana przez Damian80
-
Jak wymienic termostat i gdzie sie znajduje
Dzieki za rady jade zaraz po termostat i wymieniam, napewno moj nie działa bo jak przejade 20km to góra 65 stopni pokazuje i troche zimno w aucie a ustawiam na klimatroniku 25 stopni po wymianie napisze czy pomogło
-
Jak wymienic termostat i gdzie sie znajduje
Dzieki wielkie a czy to prawda ze nowy termostat trzeba wkładac do goracej wody czy odrazu po zakupie montowac
-
Jak wymienic termostat i gdzie sie znajduje
witam jak wymienic termostat B5 1995 1.6 ADP i gdzie go szukac prosze o jakos wskazówke.
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
radio nie było orginalne juz wczesniej było inne jak kupiłem, teraz po prostu jak wymieniałem radio na nowe czyli to które jest kostki takie standardowe iso jak w kazdym aucie były nic nie przerabiałem ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- a z tym adapterem nie wiem nie przygladałem sie dokładnie
-
lpg instalacja z mikserem
Ja mam taki sam motor u mnie jest stag 300 daje rade na benzynie i lpg nie ma róznicy a spalanie rozne tak do przykładu za 20zl 85km
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
tylne głosniki działaja jest wzmacniacz w bagazniku org ale nie wiem czy jest sprawny wogóle jak to sprawdzic, a kostki wygladaja sie na zwykłe
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
Glosniki seria nokia i w instalacji tez nic nie robiłem
-
Po podgłoszeniu radia zawiesza sie czy to wina instalacji
Radzisz przednie i tylne dzwi
-
Po podgłoszeniu radia zawiesza sie czy to wina instalacji
wlasnie wszystko jest orginalne nic nie robiłem z głosnikami i instalacja tez org głosniki nokia jeszcze jakis wzmacniacz w bagazniku jest tez org mały czarny
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
Witam mam taki mały kłopot moje radio po podgłoszeniu na 30% przestaje grac musze je ponownie właczyc i troche sciszyć wtedy gra ponownie w czym moze byc problem czytałem gdzieś ze wina to zbyt słaba masa może tak byc objawy pokazane sa na filmie
-
Po podgłoszeniu radia zawiesza sie czy to wina instalacji
Witam mam taki mały kłopot moje radio po podgłoszeniu na 30% przestaje grac musze je ponownie właczyc i troche sciszyć wtedy gra ponownie w czym moze byc problem czytałem gdzieś ze wina to zbyt słaba masa może tak byc objawy pokazane sa na filmie pod linkiem. Wiec prosze o jakoś rade jak to naprawic.
-
Wyświetlacz klimatyzacji A4 B5 1996 r.
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-naprawa-panela-klimatronika-2092/ tu jest link do tej naprawy ja swoj zrobiłem naprawde proste czytaj uwaznie i rozbieraj nie zapomnij sciągnac klemy lub nie właczac stacyjki kiedy sterownik nie bedzie podpięty grozi to błedem pozdrawiam udanej naprawy zycze daj znac jak skonczysz czy ci się udało też.http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-naprawa-panela-klimatronika-2092/
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
No ten opis swietny naprawiłem sam swoj panel a kupiłem drugi szkoda ze wczesnij nie czytałem ale i tak wielkie dzieki dla autora pozdro.
-
Odpala, jednak po krótkim czasie dusi się i gaśnie
inspekcje in1 mozesz wykasowac recznie ja u siebie dopiero przy in2 kasowałem vegiem
-
Panel Klimy
Witam zwracam się do was z taka prośbą mam ktoś do zaoferowania panel klimatyzacji a4 b5 95r adp 1.6 o nr.8D0 820 043 F sprawny chetnie zakupie sprawny szukałem na wielu aukcjach na nic po prostu nie ma,a moj jest całkiem uszkodzony jeśli ma ktos jakos oferte napewno sie dogadamy dzieki z góry za pomoc
-
AIR BAG Gaśnie po ok2 minutach
No tez tak sadzilem trzeba podjechac sprawdzić.
-
AIR BAG Gaśnie po ok2 minutach
Witam mam mały problem z air bag B5-1995 1.6 ADP swieci sie jakies dwie minuty i gasnie wie moze ktos czy to wina demontarzu zegarow? wczoraj je demontowałem i wymieniałem zarowki a kiedy nie było zegarow właczylem zapłon. Czy można coś z tym zrobić bez wizyty na komputerze? odpinałem kleme ale nic nie pomaga..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam mały problem z air bag B5-1995 1.6 ADP swieci sie jakies dwie minuty i gasnie wie moze ktos czy to wina demontarzu zegarow? wczoraj je demontowałem i wymieniałem zarowki a kiedy nie było zegarow właczylem zapłon.