Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odpala, jednak po krótkim czasie dusi się i gaśnie


morhol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem w A4 b5 96r. Zaczęło się od tego że samochód w trasie nagle zgasł. Po chwili odpaliłem i pojechałem dalej. Przez jakiś tydzień był spokój, jednak dziś już samochód gaśnie co chwilę. To znaczy odpalam, chodzi chwilę, mogę dodawać gazu ruszyć itd jednak po kilkunastu sekundach dusi się i gaśnie. Gdy próbuję zapalić od razu to nie zapali, po krótkim postoju znów się odezwie, jednak nie na długo. Immobiliser chyba to nie jest, bo samochód gasłby od razu. Spotkał się już ktoś z czymś podobnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw VAG Kolego

Tutaj nie ma zgaduj-zgaduli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, czy awaria zaworu par paliwa (ten na obudowie filtra powietrza) może dawać takie objawy? Od zawsze ten zawór cykał pod maską, teraz nic nie słychać.

---------- Post dopisany 11-11-2013 at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2013 at 15:19 ----------

Dziś miałem chwilę aby pogrzebać, odkręciłem przewód zasilający przy listwie paliwowej i przez 10 sekund kręcenia rozrusznikiem nałapałem spokojnie ponad litr paliwa, więc pompa paliwa wydaje się w porządku. Tylko że po skręceniu wszystkiego spowrotem objawy te same. Odpali, pochodzi kilkanaście sekund i staje. Co do diagnostyki to czekam na interfejs. Zastanawia mnie nadal ten zawór par paliwa, ale jeśli coś z nim będzie nie tak to chyba powinien wyskoczyć jakiś błąd.

---------- Post dopisany 12-11-2013 at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2013 at 21:20 ----------

Samochód sprawdzony Vagiem i błędów brak. Jednak doszedłem do tego że pompa paliwa po chwili po prostu staje i dlatego silnik gaśnie. Jutro dobiorę się do niej i sprawdzę czy odcina ją brak napięcia czy staje sama z siebie. Ma ktoś jakiś schemat elektryczny? Pomogłoby to w szukaniu ewentualnych przerw w napięciu.

---------- Post dopisany 14-11-2013 at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 20:39 ----------

Problem rozwiązany odpowiedź w temacie http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/schemat-elektryczny-ukladu-paliwowego-304588/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inspekcje in1 mozesz wykasowac recznie ja u siebie dopiero przy in2 kasowałem vegiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...