Treść opublikowana przez Damian80
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Na trasie polska Holandia 1440 ciągła jazda 140-170 spalił 2.1l oleju dramat i to motula 10w40 6100 jak wruce do pl natychmiast go sprzedam mam go dość a mam go tylko 4 miesiące nie chce mi się myśleć o tym oleju ciągle męczy mnie to psychicznie a szkoda bo technicznie orginal silnik porażka
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Jeśli mam pęknięte sitko wygląda jak kawałek cienkiej gumy w czwórnika alt to przez tą dziurę jeszcze więcej będzie pobierał tego oleju przy czyszczeniu pękła że starości podejrzewam a czwornik już z nowszej wersji z onzaczeniemQ i 2006 auto 2002
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
To nic cała przeróbka nie pomoże? Zakup poprawionego czwórnika po 2005r też pewnie wiele nie pomoże?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Witam panowie czyli to jest najlepszym sposób przerobienia tej odmy bo czytam już to forum jakiś czas i uważam przynajmniej ja że tak zrobię jak w schemacie pierwsze strony z tym opisem mają już jakiś czas chyba że macie już jakieś lepsze pomysły dajcie info
-
Kto pomoże błędy vag analiza.
Czy sprawdzi się montaż emulatora drugiej sondy w tym przypadku?
-
Kto pomoże błędy vag analiza.
Jakie to koszty plus minus takiego wyłączenia czy przez ten błąd może więcej palić zobaczyłem że na całej butli lpg robię coraz mniej km
-
Kto pomoże błędy vag analiza.
Czyli co teraz wymiana sondy czeka? Lub wyłączenie kata programem żeby błędu nie wybijało
-
Kto pomoże błędy vag analiza.
- A4 B5 1.6 ADP problem z odpalenie w wilgotne dni - pomocy!
U mnie było podobnie pomogła wymiana palca i kopółki zapłonowej- [B5 AFN] Wykręcenie silniczka klapy centralnej fotostory
Witam ja dziś wyczyściłem śilniczek niebieski kontakt s61 spłynoł czarny osad silnik jak nowy i sprawdzam załaczam nawiew na nogi silniczek wykonuje może 2-3 ke\rutkie ruchu i znów nic staje i koło szczotek zaczyna pojawiać sie chwilami dymek czy już padł na dobre???- Problem z ogrzewaniem zacinające się klapy powietrza nawiewów
Witam ostatnio ciągle pojawia mi się problem z nawiewem w kabinie mianowici nie moge ustawić zadnego nawiewu oprócz środkowego w klimatroniku naciskam np na szybe a tu nic sie nie przełancza dajej dmucha na środkowy tak samo jak włacze wszystkie szyba+kabina+nogi nawiew działa tylko na kabine nie mogę tak jezdzić bo paruje mi szyba myśle że coś sie zacieło ma ktoś jakoś rade co z tym zrobić posiadam klimatronic z 95r sa jeszcze takie błady na klimatroniku 11.5 Klapa centralna, ciągła blokada, 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana 13.7 Klapa nogi/odszraniacz, czasem blokowana oraz jakiś 65,1- dziwne rano brak kierunkow
U mnie jest problem na światłach mijania jak włącze kierunek w lewo światła przygasają w prawo jest ok czy wystarczy może styki wyczyścić lub jakoś blaszke podgjąć żeby obyło się bez wymniny miał ktoś podobny problem??- Wyciek płynu.
Mam takie pytanie u mnie po zaciągnięciu ręcznego tez ubywa płyn i domyślam się że oring padł podobno są dwa wymiary tak mi mówili w sklepie n jak chciałem kupić zestaw naprawczy domyśla się ktoś jakie były montowane do 1995r większe czy mniejsze ?- odpalanie
- czujnik halla
Który przewód jest podpięty do czujnika halla pod zbiorniczkiem wyrównawczym może z taką zieloną wtyczką?- rozładowany akumulator
Ja mam takiego typu problem po paru dniu stania akumulator pada aż do 8v na liczniku jest wskażnik teraz mam drugi na podmianę i to samo dodam żę jak pisze oyamabdg u mnie też lampka nie działa przy otwarciu drzwi może ona robić zwarcie czy coś innego?- nawiew na przednią szybę
Witam ostatnio ciągle pojawia mi się problem z nawiewem w kabinie mianowici nie moge ustawić zadnego nawiewu oprócz środkowego w klimatroniku naciskam np na szybe a tu nic sie nie przełancza dajej dmucha na środkowy tak samo jak włacze wszystkie szyba+kabina+nogi nawiew działa tylko na kabine nie mogę tak jezdzić bo paruje mi szyba myśle że coś sie zacieło ma ktoś jakoś rade co z tym zrobić posiadam klimatronic z 95r sa jeszcze takie błady na klimatroniku 11.5 Klapa centralna, ciągła blokada, 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana 13.7 Klapa nogi/odszraniacz, czasem blokowana oraz jakiś 65,1- chłodnica z Allegro
Dzięki wojtek79- {A4-B5 Avant 1999r} Wymiana żarowek h7 mijania }
Właśnie widze że jeden odbłyśnik po prostu już nie ma tej powłoki srebrnej tylko już plastkik lampy widać raczej będzie konieczne wymiana lamp bo w nocy widzę na 40m może przed sabą.- {A4-B5 Avant 1999r} Wymiana żarowek h7 mijania }
Witam mam takie pytanie czy ktoś z was ma w przedliftach mając zarówki h4 zamontował te mocniejsze 90/100w grożi to jakoś awarią instalacji czy jest bezpieczne dla auta?- Bi xenon H4 do przed lifta czy warto?
Ja u siebie mam zarówka tungsram jak sie nie myle 90 %swiatła wiecej tylko gdzie bo nie widac- Bi xenon H4 do przed lifta czy warto?
Witam posiadam przed lifta z 95 z lampami h4 w nocy jest tragedia z jazdą słabo wszystko widać, nie pomogło ustawianie lamp i wymiana zarówek na inne niby lepsze ofekt xenon a co powiecie jeśli by zamontować bi xenon taki z allegro za ok 150zł warto czy nie pomoże coś? Lub ma ktoś już taką instalację i jak się sprawuje i czy sie polepszyło choć troche z jazdą w nocy?- chłodnica z Allegro
A mam taki pytanie jaki idżie oring dokładny rozmiar do tej dolnej szybko złączki mam 1.6 adp bo mam wyciek z niego własnie- kasowanie inspekcji olejowej IN 1
Witam czy jest mozliwosc wykasowania inspekcji olejowej recznie bez Vaga bo gdzies słyszalem ze mozna zrobic to za pomoca zegarów czy cos chodzi mi o 1995r 1.6. Chdzi mi o pierwszy komunikat.- [ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Napraw klimatronik jak jest w instrukcji powinno byc wszystko ok - A4 B5 1.6 ADP problem z odpalenie w wilgotne dni - pomocy!