Treść opublikowana przez dareksu
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
czy ktoś kodował wentylację przy klimie jednostrefowej? u mnie jak ustawię w 08: Auto HVAC bajt 1 bit 3 z 0 na 1 to wywala błąd i nie pokazuje się menu do ustawiania wentylacji błąd: 01207 - Control Module for Auxiliary Heater (J364) 004 - No Signal/Communication Freeze Frame: Fault Status: 01100100 Fault Priority: 6 Fault Frequency: 1 Reset counter: 122
-
B8 TrOOOOp
można za darmo ale płać
-
B8 TrOOOOp
podobnie, spróbuj delikatnie przekręcić w prawo
-
B8 TrOOOOp
masz przekrzywione dysze dlatego chyba haczy
-
B8 TrOOOOp
trzeba powołać komisję wyjaśniającą pojawienie się 666
-
B8 TrOOOOp
poproszę na pw info za ile wiązki
-
B8 TrOOOOp
które masz dokładnie wiązki, rozumiem że potrzeba jedną z kamery do modułu kamery i drugą z modułu kamery do ...? ile za te wiązki waćpan sobie życzysz?
-
B8 TrOOOOp
no tak ale brakuje jeszcze jednej wiązki gdzie wpinamy moduł kamery?
-
B8 TrOOOOp
mam 3G High więc nie powinno być problemu tylko widzę że jeszcze dwa kabelki do podłączenia potrzeba pewnie tylko w aso kupi zestawy na aledrogo chodza od 1100 do 1300 PLN ale bez kabelków moduł kamery posiada trzy wejścia ala chinch, jedno do kamerki na 100% czy można podłączyć inne źródło obrazu?
-
B8 TrOOOOp
nie widzę CP czy TP na etykiecie modułu kamery. Trzeba jechac do aso sciagać CP?
-
B8 TrOOOOp
Moduły 8k które obsługują kamere (masz to rozpisane na rysunku który Ci podesłałem) : 8K0 919 475 C, E, G, J, P, R, AA - u mnie wpadł mod AA ze świadomością że możeeee kiedysśśśśś kamera zawita u mnie na pokładzie.... Co do CP to nie mam pojęcia - może ktoś inny się wypowie. Kabelek GPS 3m Antenna Extension Cable FAKRA Female - Female Code Z Adapter Pigtail juz zakupiłeś ??? Gdzie co i jak ?? Podrzuć jakieś namiary. Przy PDC tez chętnie zabrałbym się za camerke :) przy tzw okazji Dobrze jakby ktooś liste gratów gdzieś wrzucił - w chwili słabości i uprzejmości mam moduł 8k z R czy wystarczy kamerkę czy trzeba jeszcze moduł do kamerki? dajcie schemat jak to podłączyć i co trzeba oprócz kamerki
-
B8 TrOOOOp
nie ma k... takiej możliwości. masz oryginalne dywaniki?
-
Mapy 2013/2014 do MMI 3G HIGH HDD
zgadza się zapomniałem "default" pośpieszyłem się
-
Mapy 2013/2014 do MMI 3G HIGH HDD
aktywator dla 2014 MMI 3G High (HDD) waży dokładnie 1482 bajtów jeśli jest inaczej nie używaj go - plik w katalogu FSC/NAVI/0/00040007.fsc powinien ważyć 202 bajty
-
Mapy 2013/2014 do MMI 3G HIGH HDD
z chomika to można sobie ściągnać wirusa,
-
B8 TrOOOOp
dzizzaz dużo płacicie
-
B8 TrOOOOp
ile płaciłeś ostatnio? wg mnie pizetju najpewniejsza firma. Ja mam fulla bez amortyzacji OC/AC z dodatkowym ubezpieczeniem na życie (taki był wymóg promocji, 100% 150kPLN) i płaciłem 2200 PLN - generalli
-
B8 TrOOOOp
46-Moduł Komfortu---> Coding 07 --->Long Coding Helper---> odznaczamy Remote Control active [Otwieranie i zamykanie szyb kluczykiem]
-
B8 TrOOOOp
widok celu jazdy włączony?
-
Guma na dywaniku
zamrażarka lub oliwka dla niemowlaków:wink:
-
B8 TrOOOOp
u mnie w avancie z B&O 4G0 035 053 | 010003010000000001 | Radio U Basic H52 0122
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
made my day :naughty: zmień mechanika natychmiast
-
B8 TrOOOOp
Z tyłu za podłokietnikiem
-
B8 TrOOOOp
tylko pewnie każdy update mapy powoduje że ponownie masz jezyk pierwotny
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
mea culpa nie kodowałem 09 a tylko zielone zmieniałem update przetestowałem dzisiaj dwukrotnie i znaczącej różnicy nie widzę po włączeniu trybu dynamic dla silnika/skrzyni nawet uważam że tryb S działa o wiele sprawniej bo kręci od razu obroty powyżej 1000