Treść opublikowana przez dareksu
-
B8 TrOOOOp
LEŃ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228888-zamontowanie-lusterka-fotochrom-poliftowego-na-zwykly-uchwyt/
-
B8 TrOOOOp
to słabo coś jak trasy w NL, ja robię rowerem 50km poniżej 2h
-
B8 TrOOOOp
to ile za kpl na tył?
-
B8 TrOOOOp
ja mam 36100000 Part No SW: 8T1 820 043 AN HW: 8T1 820 043 AN Component: KLIMA 1 ZONE H08 0180
-
B8 TrOOOOp
przynajmniej wgniotek nie widać
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem czy ta funkcja była Smaxie ale może trzeba żonie zmniejszyć dozwoloną prędkość w ochronie rodzicielskiej
-
B8 TrOOOOp
platforma zostanie ta sama, zmienią poszycie na bardziej ostre kształty, nowe plastiki w środek i już można klienta kroić od nowa
-
B8 TrOOOOp
wygląda jak zbakana B8
-
B8 TrOOOOp
kupował ktoś od nich materiały eksploatacyjne? -> www.kolegaberlin.pl/ oryginały niemieckie czy ściema?
-
B8 TrOOOOp
Musi byc tego samego rodzaju, koloru. Marka nieważna
-
B8 TrOOOOp
chętnie bym taką m3 polatał
-
B8 TrOOOOp
ja przejechałem pół Krakowa w googlemaps pacman
-
B8 TrOOOOp
Pewnie z wędki ....mógł zabić
-
B8 TrOOOOp
zastanawiam się czy czasem jak dam wsteczny to czy ekran nie przejdzie na czujniki parkowania i nie wywali procesu instalacji robilem to w wakacje i jesli mnie pamiec nie myli to nic sie nie pojawi, jedynie bedzie pikalo. na pewno sie nie wywali, wrzucalem wsteczny zeby wyjechac z parkingu pod firma. Potwierdzam, nie ma problemu z cofaniem bo nie wyskakuje ekran cofania. W trakcie jazdy załadaowało zrobiłem upgrade mapy, więc jakby ktoś nie miał cierpliwości czekać w garażu albo nie ma pewnego aku to może w trakcie jazdy to zrobić. oczywiście trzeba na to standardowo ponad 2:30 h
-
B8 TrOOOOp
zastanawiam się czy czasem jak dam wsteczny to czy ekran nie przejdzie na czujniki parkowania i nie wywali procesu instalacji
-
B8 TrOOOOp
wgrywał ktoś mapę MMI3GH w trakcie jazdy samochodem? wiem że niektórzy na zapalonym silniku wgrywali ale samochód nie poruszał się. jutro robie traskę i akurat bym wgrał w końcu nową mapę (testową )
-
B8 TrOOOOp
te szybkozłączki pod spryskiwacze to jakieś słabe, już raz musiałem z tyłu podłączyć bo rozpieła się
-
Tuner TV w MMI 3G w Audi A4 B8
2 tysie za TV w samochodzie
-
Skrypty dla MMI 3G HDD Basic LOW HIGH
widać że się spieszył w 2 min bo nie wyczyścił od góry pozostałości z karbonowego nagłówka forum
-
Skrypty dla MMI 3G HDD Basic LOW HIGH
przerób sobie @Faktory daj maila to Ci wyśle pliki z MMI3G
-
Skrypty dla MMI 3G HDD Basic LOW HIGH
ja wgrałem plik 440 kb i poszło, sprawdzę czy czasem napęd sam nie zmniejsza pliku
-
Skrypty dla MMI 3G HDD Basic LOW HIGH
w końcu ktoś to rozpracował teraz pozostaje jeszcze grafika menu poniżej mój na szybko zrobiony splash screen
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
napewno lepiej znosi niż multi a odnośnie odpinania poduch to... prawdziwy mężczyzna nie odpina aku tylko robi pod napięciem również nie je miodu, tylko żuje pszczoły aby poducha wystrzeliła to musi być odpowiedni sygnał lub bezpośrednio 12V na stykach
-
Awaria czujnika poziomu płynu do spryskiwania szyby przedniej
moja metoda jest mniej wyrafinowana niż kolegi Danka ale mimo to napiszę manual .... przeczekałem do dzisiaj aż zrobiło się +5stC na zewnątrz i już działa