Treść opublikowana przez dareksu
-
Awaria czujnika poziomu płynu do spryskiwania szyby przedniej
może, wypsikam tylko stary płyn i naleje nowy podgrzany
-
Awaria czujnika poziomu płynu do spryskiwania szyby przedniej
Robiłeś już ten zabieg? Mam to samo od wczoraj. Jeździłem chwilę jak mi zaczeło brakować płynu a po dolaniu tylko przez chwilę zgasło i teraz znowu pali się kontrolka. Normalnie bym to zostawił do wiosny ale nie chce teraz pryskac na xenony jakiś wirus chyba panuje więc uważajcie wszyscy
-
B8 TrOOOOp
Najważniejsze nie baw się pod światłami w F&F ta skrzynia nie lubi tego ;-) Silnik nie musi być gaszony na P tylko kluczyka nie wyjmiesz jak nie dasz na P. Poza tym pilnuj wymian oleju tak jak sam już napisałeś.
-
Mapa MMI 3G HDD 2015
w którym miejscu ma być taki komunikat?
-
Wady i zalety silnika 2.7 TDI
jakby przelali to pokazywałby bład
-
Mapa MMI 3G HDD 2015
trzeba poczekać do końca lutego na mapy 2015
-
Wymiana baterii w kluczyku
ta informacja o rozładowanym kluczyku pojawia się dla wszystkich kluczyków czy tylko keyless?
-
Skrzynia Multitronic
Tak samo awaryjne jak inne skrzynie. Jeśli poprzedni właściciel nie pilnował wymian oleju co 60k km to bedzie kupa
-
Montaż dedykowanego uchwytu do telefonu.
sorry ale wygląda jak druciarstwo a do yanosika nie potrzeba widzieć telefonu bo informacje podawane są głosowo o "zagrożeniach".
-
B8 TrOOOOp
może wylali do wanienki i odparowało
-
B8 TrOOOOp
a borygo w takim razie to byle co? jesli tak to co dolac? jeśli mały ubytek to nawet woda podejdzie ale lepiej od razu zainteresować się gdzie przecieka
-
B8 TrOOOOp
p Bartek po prostu jest za cienki na A4 B8 i niech pozostanie przy A3 bo coś wyżej go przerasta
-
B8 TrOOOOp
dokładnie lenistwo ogarneło Grzegorza przecież dla niego to tylko 41 maili a ile stron postów muszą przerzucić ci co pytają
-
B8 TrOOOOp
wymienna teflonowa skrobaczka
-
B8 TrOOOOp
usta sobie nie pokalecz!
-
B8 TrOOOOp
Jak nie?Rozglądam się za belkami dachowymi. Mam dylemat. kupic ori audi czy aguri? Reklamowany jako najcichszy bagażnik dachowy, a po drugie bije wyglądem oryginał. Ma ktos jakąś opinie o nim? Wiem ze cena z d...y ale moze takowe : http://allegro.pl/bagaznik-thule-reling-audi-a4-b8-kombi-2008-2014-i4780223153.html Wciąż aguri wygrywa wyglądem. Zamawiam, zobaczymy czy będę żałował . A mozesz podrzucić konkretnie który model Aguri chcesz wciągnąć ? Z tego co widziałem to nie widziałem do relingów bez przestrzeni miedzy dachem a relingiem... Moje marzenia legły w gruzach:( hehe interesował mnie ten do allroad'a ale tam sa inne relingi:o o czym nawet nie wiedziałem.. Niestety moje obawy tez sie sprawdziły Takie ładne do tych relinów chyba tylko THULE :/ Tylko że ten model powoduje że masz mniej miejsca na dachu na uchwyty rowerowe. Jeśli chcesz założyć więcej niż 2 uchwyty to może być ciasno na dachu. dodatkowo IMO średnio wygladają. Ja wziąłem belki wingbar - niby opływowe, mniej szumią ale i tak odetchnąłem z ulga jak tydzień temu zdjąłem bagażnik rowerowy.
-
B8 TrOOOOp
ale Ty chyba mechanicznie zle złożyłeś, tak? nie chodzi o to że centralny nie działa tylko klamka z zewnątrz nie otwiera zamka? obawiam się że bedziesz musiał sciągnąć jakoś tapicerkę drzwi
-
B8 TrOOOOp
Masz kabelek VCDS, może da się zrobić test otwierania zamka?
-
B8 TrOOOOp
znasz security code dla tego modułu - nic nie zrobię bez odblokowania kodowania
-
B8 TrOOOOp
nic nie było rezane, tylko aktualizowałem soft przed wgraniem nowych map
-
B8 TrOOOOp
ale ja mam suba i BO
-
B8 TrOOOOp
coding mam nie podświetlony i nawet nie mogę zczytać kodowania, trzeba chyba wpisać security code czy za słaby vcds. czy ktoś zna jaki jest security code dla sound system DSP Premium?
-
B8 TrOOOOp
Mam tak twarde zawieszenie że jak zmieniam z 255/35/R19 na zimówki to mięciutko robi się
-
B8 TrOOOOp
na razie poprzednią zimę przejeździłem, też miałem obawy ale teraz to nawet bym się nie zastanawiał. moje koła to zimowe fele audi 18" 8J i laczki 245/40 R18
- B8 TrOOOOp