Treść opublikowana przez dareksu
-
FIS kolor przestał działać
mała aktualizacja tematu z uszkodzonym FIS/DIS. Jeśli komuś zgaśnie to można wymienić sam wyświetlacz, można wykorzystać przed lift i polist są takie same - mam na myśli kolorowy. Nie trzeba wymieniać całego licznika i bawić się w ściąganie CP i aktualizacje przebiegu etc.
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
jak tak wszyscy wszędzie się ślinią na widok ściętych kier to ich ceny nigdy nie spadną! trzeba wszędzie pisać że wszystkie ścięte kiery to wiocha- B8 TrOOOOp
ok a jak rozpoznać na aukcji licznik z kolorowym wyświetlaczem? znalazłem taki po dobrych pieniądzach tylko nie wiem czy kolor http://allegro.pl/show_item.php?item=6582436937&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62- B8 TrOOOOp
rozbierał ktoś licznik? czy ekran FIS/DIS jest wlutowany czy tylko wpięty taśmą do płytki?- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Dzięki, poczytałem tamten wątek...chyba czeka mnie wymiana zegarów ostatnio podkręcałem moc oświetlenia ale to nie był powód aby padł wyświetlacz- B8 TrOOOOp
czy ktoś miał taki przypadek: stoję na światłach i słysze trzy piknięcia i środkowy wyświetlacz na zegarach zgasł. Nie odzyskał świadomości po zamknięciu i odpaleniu ponownie samochodu. Sprawdzałem VCDS ale brak błędów w sterownikach. Macie jakiś pomysł co to może być. Wymiana wyświetlacza mnie czeka? Można jakoś inaczej zdiagnozować?- Polerowanie wyświetlacza LCD (MMI) w Audi A4 B8
pytanie nasuwa się takie... co zrobiłeś że miałeś startą powierzchnię? papierem ściernym ścierałeś kurze?- Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
jest zewnętrzny ja przeszedłem na zamiennik, nie pamiętam co wlałem ale było to chyba FEBI (robiłem gdzieś zdjęcie opakowania), wyszło 50 PLN/litr, 150 PLN filtr + robocizna chyba 150 PLN- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
lato R19 255/35 zima R18 245/40 ciśnienie 2.8 przód i 2.4 tył- B8 TrOOOOp
na emeryta to nawet 5.6l/100 zrobiłem, jak nie idzie wyprzedzić przez 10km i wszyscy jadą równo pod 70km/h to bardzo łatwo schodzi do 6.0l/100- B8 TrOOOOp
ja tam nie narzekam z moim 2.7, na codzien do pracy 6-7 litra/100. w trasie 8-9 l/100 przy predkościach przelotowych 140- B8 TrOOOOp
ja jechałem po kolei w 3G High, dla 3G+ chłopaki napisali że można odrazu najwyższą ładować- B8 TrOOOOp
za ile i dlaczego tak drogo? S-line?- B8 TrOOOOp
wejdź na ten link co wcześniej podałem- B8 TrOOOOp
poczytaj tutaj http://www.a5oc.com/forums/a5-general-q/113737-mmi-3g-3gp-navigation.html Q. I have mmi 3gp , version p0XXX can i go straight to k0900? A. Yes.- B8 TrOOOOp
nie podam Ci bo nie robiłem zdjęć przy aktualizacji, za każdym razem przed aktuliazacją jest lista co jest aktualizowane co nie (Y /N / N/A). Możesz porównać wielkości kolejnych aktualizacji są różne (bazuje na 3G High): 1 - 483M, 2 - 718M, 3 - 537M, 4 - 847M. Jakby wielkości rosły cały czas to uwierzyłbym że każda kolejna aktualizacja zawiera kompletne dane bez potrzeby stosowania wcześniejszych aktualizacji.- B8 TrOOOOp
Ja to widzę tak, nie kasuje całości a wybrane moduły...jeśli pominiesz upgrade'y pomiędzy początkowym a ostatnim to może okazać się tak, że na końcu nie działa jeden z nich z powodu niezgodności wersji. Jakby całość była aktualizowana za każdym razem to nie było by problemów. kto teraz potwierdzi na swoim- B8 TrOOOOp
auto na podmiankę Panowie- B8 TrOOOOp
jak to żrące ...końcówkę wcina?- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Sterowniki w drzwiach mogą już być pod składane lusterka i nie trzeba by było wymieniać - ja tak miałem. Proszę mnie tutaj nie kusić Baaa powiem wiecej spore szanse ze tak jest Powiedz jeszcze, ze lusterka sa skladane i grzane i wystarczy tylko przycisk do lusterek zmienic na ten z grzaniem i skladaniem Nie trzeba przycisku do składania aby lustra automatycznie składały się po zamknięciu. To czy siedzi sterownik poz składane to trzeba sprawdzic u mnie nie było a wypas mam średni S-line z BO- B8 TrOOOOp
tylko cena samego wkładu pomiędzy zwykłym grzanym a grzany+fotochrom to jak stąd w piz...u wymiana na fotochrom i składane to oprócz luster (najlepiej kupić wtedy z opcją fotochrom) to jeszcze sterowniki w drzwi...impreza robi się w okolicach 1000 peelenów. same wkłady grzane ok 200-250 - B8 TrOOOOp